Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Szoszo94 válasza creation (#4) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én kihasználtam volna a 14napos pénzvisszafizetést. Hibásat küldtek, akkor nem kell, vigyék vissza és kérem a pénzt. Nem ők vásároltak tőlem, az én pénzem bánta, akkor legyenek annyira jó fejek, hogy rugalmasan meg tudják oldani.

Pár napja vett családtag AMD-s laptopot, mert én voltam egyedül, aki ez ellen beszélt, mindenki azt mondta neki, hogy az milyen jó. Megnéztem, mikor játszott vele, furcsa FPS esések jelentkeztek amiknek nem kellett volna, ránéztem hőfokokra, 80°C CPU és 75°C GPU, naná, hogy throttlingolt szerencsétlen. De én voltam ugye a hülye, hogy nem ajánlottam az AMD-t neki, mert a fogyasztás őt nem érdekli, nem akksiról használja. Ja hogy azt már nem értette meg, hogy az a 35W hővé alakul? Meg ugye a VGA is fogyaszt..szóval az lett a vége, hogy felhívtam a webshopot, hogy sajnálatos módon nem erre számítottunk, nagyon melegszik és nem tudjuk arra használni a gépet, amire szeretnénk, így élnénk a 14-napos visszavásárlás lehetőségével. Ma jön elvileg a futár és viszi is vissza, semmit nem problémáztak, na ez a hozzáállás kéne máshol is.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.