Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Őőőő, te eddig hol éltél? :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) CPT.Pirk válasza BoB (#1) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hétköznap dolgozom, nem érek rá TV-t nézni reggel. :D

Utoljára mikor ilyenkor néztem hétköznap TV-t az egy nyári táborban volt évekkel ezelőtt. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3) BoB válasza CPT.Pirk (#2) üzenetére


BoB
veterán

Ezek a sz@rok nagyjából a rendszerváltás óta folyamatosan mennek különböző formában.

Ami biztos hogy már rég be kellett volna tiltani őket.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) Dluinet


Dluinet
nagyúr

A hülyéket hiába akarod megvédeni az ilyenektől, ők úgyis találnak helyette másik hülyeséget.
Aki betelefonál, az meg is érdemli.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Közérzetjavító terápiának ajánlom az üvöltözős megmondóbácsi kapcsolódó videóját a témáról: [link] ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) lezso6 válasza Dluinet (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aki rákot kap, az meg is érdemli! :K

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) kemotox válasza Dluinet (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Leginkább hiszékeny, és már nemnagyonvanatoppon típusú öregeket vernek át. Undorító mocskos féreg banda,börtönt kéne ezért osztogatni.

(#8) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Az átverés nem tévés specialitás.

Tekints rá erre az oldalra:

[link]

Ha csak átfutod láthatod, micsoda tömény hazugságtömeg az egész oldal. Különféle témák vegyesen, és számomra üvölt róluk, hogy egytől egyig átverés:

"A Pozsgafa úgy vonzza a pénzt az otthonodba mint a mágnes!"
"Titkos vagyonszerző rituálé. Elűzi a balszerencsét és a pénzt karmává teszi"
"Visszaadja a térd egészségét 15 perc alatt"
'Úgy dolgozik az agya, mint egy svájci óra. A 89 éves Molnár Károly az orvosok büszkesége"
"5 nap alatt eltünteti a lógó hasat"

És mégis működik. Feltételezem, hogy működik, különben nem érné meg hostolni, hirdetni. Ugyanis ezeket a Google Adsense rendszer, ami jelen pillanatban a legszéleskörűbb hirdetési platform az egész neten, ipari mennyiségben szállítja. Nem kell rákeresned a témára, elég rámenned mondjuk egy blogoldalra, és ilyen meg ehhez hasonló hirdetések fogadnak. És millió ilyen oldal van. Tragikus.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#9) lezso6 válasza fordfairlane (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A probléma az, hogy TV-nél ezt szabályozni lehetne, mégsem teszik. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) Rive


Rive
veterán

Ha még nem ment el teljesen az életkedved, akkor mondok szörnyűbbet.

A betelefonálók és nézők nagyrészének szavazati joga van ;]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#11) CPT.Pirk válasza Dluinet (#4) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mit mondjak erre? Nálunk a családban is volt aki betelefonált ilyenre. 5 rugó ugrott...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12) Dluinet válasza CPT.Pirk (#11) üzenetére


Dluinet
nagyúr

anyám meg 120k-ért vett egy piros ledet (lágy lézert :DDD ), mert az orrába dugva javítja a vérét

Az Ő pénze, nem szólok bele.

Érted: LÁGY LÉZER

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13) #21078528


#21078528
törölt tag

Én azért csak megnézetem a csávóval, hogy nincs e rontás a házamban! :DD ;)

(#14) lezso6 válasza Dluinet (#12) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nincs hatás, nincs mellékhatás. :DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) Dluinet válasza lezso6 (#14) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Erre épít a Homeopátia is.

Mondom: a hülyéknek minden szart el lehet adni. Elég ha csak a boltba bemennek.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Ha én lennék a miniszterelnök, rendőrkapitány ...hivatalos szerv...
Utasítanám az kommandósokat, hogy élő adásban rohamozzák meg a stúdiót,és a földön arccal lefelé verjék bilincse ezeket a tolvajokat.

Ha rajtam múlna egy rohadt horoszkópot se raknának a magazinokba, nem hogy élő adásban jóslás és egyéb okkult vagy vallási baromság...

Az ilyen kamutermékes cégeket meg kb ...moderálási szabályok :C

[ Szerkesztve ]

(#17) Dluinet válasza angyalpc2 (#16) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hit gyülekezete vagy kommunista vagy-e? :DDD

Csak mert ez az ő módszerük. ;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18) angyalpc2 válasza Dluinet (#17) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

hitgyüli...

azt a néphülyítést ami ott megy

(#19) Hieronymus válasza lezso6 (#14) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Ha nincs hatás, nincs mellékhatás."

Ebben én nem lennék biztos ez esetben.
Vélhetően senki sem vizsgálta tudományos alapossággal az orr lézer izének a hatását.
A tartós használata egészségkárosító hatású is lehet.

(#15) Dluinet: "Erre épít a Homeopátia is."

Nem. A homeopátia, a placebo hatásra épít.
Ezt a hatást ma céltudatosan kezdik használni az orvosok.
Már placebo műtéteket is végrehajtanak, a gyógyszeres kezelés mellett.
Az esetek kb. 20%-ában, tartós vagy végleges javulást érnek el ezzel a módszerrel.
A kezelés előtt megmondják a betegnek hogy placebo jellegű gyógyszert vagy beavatkozást kap. Illetve azt is ennél hatékonyabb kezelési mód ma még nem létezik.
Tehát a beteg tudja mit kap, nincs etikai probléma.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) kemotox válasza Dluinet (#17) üzenetére


kemotox
addikt

Lehet, hogy komcsi, de ezek azért tényleg megérdemelnék a fekete Volgát :D

(#21) kenwood válasza angyalpc2 (#16) üzenetére


kenwood
veterán

Vannak olyan orszagok,ahol ezt meg is teszik.
Csak ott eleg, ha megemlited,hogy nem kene arany tront csinaltatni milliardokert a vezetonek,es mar megy is bortonbe/tomegsirba az egesz csaladod.

Sajnos a tulzottan liberalis es a diktatorikus berendezkedes kozott borzasztoan szuk az a sav,ami valoban elheto.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22) Lauda


Lauda
félisten

Kb 10 éve nincs atennám .

(#23) mephi666


mephi666
nagyúr

4hónapja szültünk, kivettem a bónusz 5 napomat, hogy intézhessek/vásárolhassak mindent, ami kell és délelőtt kaja közben volt, hogy kapcsoltam rtl klubot... (elmúlt 10 évben kb 5 napot voltam táppénzen, ezt leszámítva nem volt esélyes, hogy délelőtt rtl klubot nézhessek) nekem a kedvencem a következő volt:

fekete mágusok támadást indítottak éjjel és egymilliószoros negatív pénztelenítő átkot tettek bizonyos emberekre... valami listáról hadovált a nő, amire felkerültek nevek: a fekete mágusok listájáról.. őket érintette az átok... volt 1-et fizet 2-t kap akció: a betelefonáló megnevezhetett még egy embert, akinek utána nézett a "varázslónő", hogy rajta vannak-e a listán, kihúzta onnan őket és egymilliószoros pozitív pénzenergiát adott nekik :C lehet nem stimmelnek a szakszavak, de el nem tudom képzelni, hogy ezek ilyen tanfolyamon tanulják ezeket az ordas nagy baromságokat? durva tudatmódosítókon kell ehhez élni, hogy ennyi hülyeséget összehordjon az ember

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) #56573440 válasza kenwood (#21) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az a baj, hogy itt jellemzően egészen tisztán látható a helyzet, csalás, szándékos megtévesztés kategória az mind btk. Nem kell rendőrállam, csak tegyék a dolgukat.

Ugyan ez a helyzet a linkelt yt videóban található eszközzel, és az azt forgalmazó áruházzal is. Attól függetlenül hogy feltételes módban fogalmaz végig (gátolhatja, javíthatja, feldoldhatja, etc ) egyértelműen megelőző, kezelő és gyógyító hatást tulajdonít neki, ezáltal engedély köteles bármilyen más orvostechnikai eszköz. Ahhoz meg prezentálni kéne klinikai vizsgálatokat nem Kínából vagy Afrikából, olyat meg nem fog tudni mutatni.

Az a baj, hogy ilyenkor a GVH jár el hivatalból, és ha nincs az eszköz regisztrálva EEKH-nál, akkor kiszab valami bírságot, meg megtiltja a kereskedését. A bírság meg nagy nem lesz, ha nem hülyék a tulajok, papíron veszteséges cég, együttműködőek, önként abbahagyják a kereskedés (regisztrálnak új domain-t, csinálnak másik céget és folytatják onnan tovább), akkor pár száz k-val megúszták.

Szerintem a határvonal azért vékony, mert vannak évezredes cégek akik hasonlóan bizonyíthatatlan állításokkal dolgoznak, ellenben sok szempontból régóta cáfolt nézeteik ellenére is komoly bevételeket könyvelhetnek el állami és magánszemélyek oldaláról is. Ott meg nem igazán lehet határt húzni. Szüzeket, reinkarnációt, halál utáni életet, csodálatos gyógyulást lehet ígérni, de pénzenergiát, rontáselvételt, és telefonon keresztül gerincműtétet már nem? Szerintem itt a gond...

Egyébként 10 éve ki lett kötve a kábel nálam, a tv csak azt játssza le ami plexen van, ott meg ilyeneket nem látok ;] Boldogabb, tisztább, puhább érzés

[ Szerkesztve ]

(#25) kenwood válasza mephi666 (#23) üzenetére


kenwood
veterán

Ki szult meg rajtad kivul? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) mephi666 válasza kenwood (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

asszony, én csak a lelki erőt adtam :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Lenry


Lenry
félisten

azért mentél nyaralni hogy TV-t nézz?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) kenwood válasza Lenry (#27) üzenetére


kenwood
veterán

Na az ilyen kerdesekre en enragelek.

En tiszteletben tartom azoknak az embereknek a kikapcsolodasi szokasait,akik a kethetes nyaralas alatt bejarnak 30 templomot,meg 27 allatkertet,es melle meg 15 varrom is belefer.
Hatkor kelnek, hogy elerjek az elso buszt, estenkent meg talan van idejuk egy gyors zuhanyra az ajulas elott.

En csak annyit varnek el, hogyha en 2 vagy 120 orat szeretnek tvzni a nyaralas alatt,akkor abba ne szoljanak mar bele.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Megértem, hogy nem tetszett, amióta nincs a Gyurcsók Tibor, ez a műfaj se a régi már. :(

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) CPT.Pirk válasza Lenry (#27) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Már vártam, hogy ki fogja ezt megkérdezni.

Van ugye a barátok közt, azt van aki nézi a családban. Én meg szoktam nézni a retekklubb esti híradóját. Továbbá az első nap 38 fok volt, nem igazán kívánkoztunk ki a légkondis apartmanból valamint ha jót akarsz magadnak akkor a 12..15 óra közötti időszakot sem a napon töltöd.

Ergó igen, mivel benne is van az apartman szolgáltatásaiban a TV használata, van amikor szeretném használni.

Dluinet: ilyeneket nagyszüleimnek is el akartak adni, meg a polarizált fényes lámpát is. Idős ismerősöknek meg eladtak olyan vértisztító gépet, amibe bele kellett állni, és elszíneződött a víz, jelezve h. működik a gép. A gond csak azzal volt, hogy 60k-ba került és akkor is elszíneződött a víz, ha nem tették bele a lábukat... :W

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#31) mephi666 válasza CPT.Pirk (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

én akkor feküdtem majdnem ki, amikor egyik ex anyja megmutatta a félmilliós(!) porszívót :DDD oké, volt miből költeni, de egy porszívóért félmilla, aminek kb az a legnagyobb extrája, hogy lehet bele tenni valami illatosító szűrőt, hogy jó illatú legyen a szoba porszívózás után? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Dilikutya válasza CPT.Pirk (#30) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi múlt héten voltunk nyaralni. Az első napokban jó meleg volt, akkor strandoltunk egész nap, a többi nap városnézés, templom, vár. :) Örökké úton voltunk, beültünk ide-oda, este még laza sörözés is összejött minden nap, ha meleg volt, ha hideg (csütörtöktől érezhetően hűvösebbek voltak az esték is).
Volt tévé, még USB-s settopbox is, de ki voltak húzva a fényképező és a telefonok töltője miatt, no meg laptopról próbáltam filmezni (sajnos vinnem kellett pici munka miatt, de az plusz díjas legalább), és 3 napig tartott egy 100 perces film. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) Vladi


Vladi
nagyúr

1. azért x életkor felett az ember már dolgozik, tehát sose néz ilyeneket.
2. egysezr én is beugrottam, de akkor megértettem:
Primitív kérdés, a műsorvezető nő meg örjöng, hogy nem igaz, hát hívjatok már, 30K a tét, senki se tudja? Hívjon már valaki, azonnali nyeremény. Még egy kicsit segítek, na ígyse? MÁr csak 1 betűt kell kitalálni a nyeremény mostmár 80K, az összes vonal szabad híííívjaaatoooookkkkk. :O

Igen. 10 percen át foglalt volt, a kapcsolási díjakat csipegette. 10 perc adásidőből volt vagy 1200000 hívó. :U
Ennyi.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Egyébként én ingyen küldök pénzenergiát bárkinek, szóljon nyugodtan. Csak annyi a kérésem, hogyha már nincs rá szüksége, küldje vissza nekem.

x gon' give it to ya

(#35) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj, azt hittem valaki előhozza a klasszikus gerincműtétet. :DDD [link]

Live-Die-Respawn

(#36) CPT.Pirk válasza Dilikutya (#32) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mi is akkor voltunk, de rohadjak meg, a hétfői 38 fokos időben estefelé sem volt kellemes kint lenni és sörözni, nem hogy fürödni kint a napon. :N Amúgy a település az Cserkeszőlő volt, fényképezni való látnivaló ott nincs.

mephi666: kemény. :) Haveréknak van valami 150k-s porszívója, de az legalább Porsche vagy mi. :D

Vladi: 1 - akkor hallgasd meg, hogy kik telefonálnak be. Masszívan 40+ korosztály. ;)

oriic: ehhhhhh :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#37) kenwood válasza Dilikutya (#32) üzenetére


kenwood
veterán

Nyilvan minden este pialni kulturaltabb dolog,mint 1-2 orara bekapcsolni a televiziot :D

Egyebkent az ilyen ezo-astro stb-nel az alabbiak kozul miaz,ami NEM all meg ?

"Btk. 373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el."

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38) mephi666 válasza CPT.Pirk (#36) üzenetére


mephi666
nagyúr

méghogy cserkeszőlőn nincs látnivaló? menj ki a strandra és lesz ott látnivaló :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) CPT.Pirk válasza mephi666 (#38) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Fényképezhető látnivalóról volt szó. :DDD

Egyébként meglepődnél, de a 20-30 közötti női korosztály alig volt jelen Cserkén. Kicsit arrébb vasárnap Kiskunmajsán bezzeg egy csomó jó csaj volt. Tavaly is így csináltuk a nyaralást, akkor is ezt tapasztaltuk.

Kenwood: Igen, határozottan! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#40) Lenry válasza kenwood (#28) üzenetére


Lenry
félisten

nem azért, tőlem aztán nyugodtan, csak ezért fölösleges elutazni :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) kenwood válasza Lenry (#40) üzenetére


kenwood
veterán

En megertem azokat ,akik szerint a nyaralas napi 16 ora kotelezo "mastcsinalas".
Szerintem jogos elvaras,hogy ok is ertsek meg,ha nekem ot nap kirandulas es strandolas utan baromi jol esik egy huszszor latott, ezereves Richard Pryor filmen,vagy egy brazil szappanoperan rohogcselni a hus szobaban, egy talca suti mellett.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42) mickemoto válasza mephi666 (#31) üzenetére


mickemoto
őstag

Azzal mondjuk annyi a baj hogy drága, de mondjuk egy csempe fuga gõzölö 25k-ért már más kategória. :D
Drága és haszontalan is egyben.
Ismerõs idõs nénike vette egyébként.

Egyszer nagyapámra is sikerült rábeszélnie három bõrönd késkészletet 60eFt-ért egy jóravaló házalónak. :W Azon a karácsonyon mindenki késkészletet kapott a családban. :DD

[ Szerkesztve ]

(#43) philoxenia válasza kenwood (#28) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ma mikor minden elérhető online szinte, a tévézés olyan, mintha 1k-ért ehetnél a la carte bármit, vagy ugyanannyiért az éppen soros( ;] ) menzakaját, oszt jóvan... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44) philoxenia válasza CPT.Pirk (#39) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát ha Cserkén csajt akarsz stírölni, jobb ha viszel magaddal... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45) t72killer válasza CPT.Pirk (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor ne a nyaralást tedd tönkre azzal, h bekapcsolod a dobozt ;] A digitális média értékelhető részét DVD vagy steaming formában keményvalutáért adják (persze, ott is rengeteg a selejt), az ilyen ingyenes/alapcsomag vackok max arra jók, hogy az ember telefonján is olvasható időjáráselőrejelzést nagyobb képernyőn nézzük.

Az agyzsibbasztó találdkiabetűket, meg ki nyerte az 1789-es olimpiát 60m-es csirkekergetésben műsoroktól nekem is kiütéseim vannak, otthon a TV 90%-ban filmnézős/youtubeozós monitorként funkcionál. Amikor anyósékhoz látogatunk - de legalább őket leköti annyira, hogy én a szomszéd szobában zavartalanul netezek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#46) Dilikutya válasza CPT.Pirk (#36) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi 2 éve töltöttünk egy hetet Cserkén, pont a nyár legmelegebb hetében. Egész nap a vízben voltam, csak lángosért és sörért jöttem ki. :)
Cserke jó hely, a strandon nagyon jó a pizza és a csapolt Pilsner Urquell. Forró nyári napokon nincs is jobb, mint nyakig merülni a hűs emberi testnedvek, a napolaj, és némi víz elegyében. ;]
Van ott borospince meg kastély is, de egyik se volt látogatható, amikor mi voltunk, a strandon kívül nem nagyon van más. Mondjuk akkor épp arra volt pénzünk, így is jól esett az a hét, 101% tespedés volt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47) Dilikutya válasza kenwood (#37) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, ha remek kézműves söröket iszol. :) Persze nem sokat, én 2-3 üveggel nyomtam be, asszony max egy gyümölcsöst. Utána jó nyaraló módjára lekísértem hamburgerrel és vagy 15-20 éve nem fogyasztott jégkásával, mert én most kibaszottul turista akarok lenni. Mintha a fényképező a nyakamban nem lett volna elég. Még direkt papír térképet is szereztünk, hogy még turistábbnak tűnjünk, holott a GPS ezerszer hasznosabb és könnyebb volt. ;] Asszony ott fuldoklott a röhögéstől, amikor a pár perce gugli fordítóból lesett spanyol mondatokkal érdeklődtem a helyiektől, hol van ez meg ez. Soha nem volt a spanyolhoz semmi közöm. Szóval lehet ezt jól is csinálni. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) CPT.Pirk válasza Dilikutya (#46) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én nem tudok annyit ülni a vízben, vagy bárhol, most is viszonylag sokat olvastam az árnyékban, meg úgy általában nem is viselem jól a tűző napot, ott pedig nincs sok árnyék a vízben. :) Sörből viszont a strand sarkában a "megkajálsz"-ban kell inni a kereki megyes sört. Na az valami nagyon frankó dolog cserkén!

t72killer: oké, de mint írtam itt se wifi, se használható mobilnet nem volt, nem hogy streaming média. :DDD

philoxenia: ez nagyon igaz! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#49) mephi666 válasza Dilikutya (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

2-3 éve bakonybélbe mentünk pár napra lazítani... kinéztem, hogy ott a pörgöl barlang, ami elvileg tele van denevérrel, kitaláltam, hogy keressük meg... gps alapján nem találtuk, aztán lefotóztam a faluban kirakott kb 2x2m-es térképet a környékről és látnivalóiról... az alapján meglett azonnal :K gps légvonalban kb 2-3km-el arrébb vitt... akkor meg is fogadtam, hogy ha komolyabb túrázásra adjuk a fejünket, akkor hagyományos térkép az alapfelszereltség része mindenképp (nem merül le, nem visz el másfele, stb)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50) BoB válasza mephi666 (#49) üzenetére


BoB
veterán

Nem mindegy mit értesz GPS alatt. Autós navigációs szoftvert?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.