Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) varydave


varydave
tag

Végülis nekik olcsóbb, mint egy újat tervezni. ;]

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát az oldalára odafért volna a 2 12-es venti hely. :U
Amúgy meg vagy legyen fekete, vagy fehér, de így... :F
Bőrlehúzásbőrlehúzás... (bár a 2 usb 2, 2 usb 3 tetszetős :K )

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Na, ez ronda.

(#4) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Kövezzetek meg de szerintem szép:) Nekem bejön, hát hiába, ha valami egyszer jól lett megcsinálva, akkor ahhoz kár hozzányúlni, ellenpélda erre az ID a QL-el, ahol már annyit módosítottak egy egyébként jó rendszeren, hogy jelenleg egy nagy shit..

(#5) pmheros


pmheros
senior tag

mi van ma ? a házak napja ? ez ma a 3-ik PC ház cikk a PH! -n :C

kevés házba nem tudok belekötni (ez sem az), de ebbe nem akarok. Bár sima feketében az nV Edition, az ami nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#6) banhammer válasza varydave (#1) üzenetére


banhammer
veterán

+1

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) LÁZ


LÁZ
addikt

magam véleménye szerint rendben van, nekem tetszik, bár az is tény, hogy egy blackbird 002-t jobban el tudnék nézegetni az asztalmellett :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8) T_Stark


T_Stark
őstag

Látom lehúznak róla még egy bőrt.

(#9) Malachi


Malachi
addikt

nem tudok elképzelni olyan környezetet, ahol jól mutatna egy tejfehér ház. bár, végül is el tudok, de ott meg nem hagyják elöl. nem tudom. nem tetszik és nem is értem.

(#10) LackoMester


LackoMester
addikt

Feketében sokkal szebb. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) Xaels válasza Sub-ZeRo (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nem olyan nagy gond ha nem szita az oldallap. A Vulcan oldala egy nagy tésztaszűrő volt és semmivel sem volt hűvösebb a VGA mint most a H2-ben aminek hangszigetelt az oldala. Cserébe sokkal zajosabb volt a ház és csak úgy nyelte be a port, havonta 1-szer legalább kifújattam sűrített levegővel.

(#9) Malachi: nekem egyetlen egy ház van ami fehérben tetszik csak, de abban nagyon. Az NZXT Phantom Full Tower-je.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) Apika


Apika
Közösségépítő

Az egyészben csak a SATA dokkoló tetszett...

(#13) macilaci78


macilaci78
nagyúr

valamelyik dolgozó összekeverte az alkatrészeket összeszereléskor, a marketingesek meg mentik a helyzetet? ;]
White&black edisön mikor jön?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A sima fekete is ilyen árú volt, vagy van fehér szinfelár? ;]

(#15) XtremLor válasza Silentfrog (#14) üzenetére


XtremLor
őstag

A sima 690 II advanced is 99,94 euro, hamarabb is eszükbe juthatott volna egy fehér ház nem értem minek vártak eddig.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16) Daniford


Daniford
tag

Imádom ezt a házat! :C

(#17) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Teljesen fehérben talán jobb lenne.
Az oldalán meg nem feltétlenül kell szellőző. A sima 690-nek pl. befedtem az oldalán lévő rácsot belülről plexivel.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#18) D1Rect válasza XtremLor (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Van fehérben. Nekem is az van:[link]

(#17) Picturemaker: Van teljesen fehérben és nincs az oldalán a "ventihely".

[ Szerkesztve ]

(#19) tvse1995


tvse1995
senior tag

Nekem személy szerint tetszik. És szerintem jobb így fekete fehéren mint ha tiszta fehér lenne.
Szóval tetszik na. :DDD

(#20) Móci


Móci
addikt

Feketében az igazi, ez viszont... fene tudja.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) Gude


Gude
senior tag

Túl sok a fehér :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#22) stranger28 válasza varydave (#1) üzenetére


stranger28
addikt

Minek rontanák el? :) 50 alatt nem nagyon van vetélytársa szerintem. Ez a fekete-fehér megoldás sem egy nagy szám...

(#18) D1Rect: Full fehérben viszont nem rossz. :K

[ Szerkesztve ]

(#23) HANDO88


HANDO88
senior tag

Nem rossz ez. Az oldalsó ventik hiánya meg nem sok vizet zavar szerintem hacsak nem vízhűtésed van.Én akármilyen házba beüzemeltem oldalsó ventit még sosem volt látványos eredménye,sőt.De gondolom hogy vizes cuccnál előnyös.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#24) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

ez nem lett szép

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem rossz, de már kezd unalmas lenni.

(#26) Móci válasza Recon666 (#25) üzenetére


Móci
addikt

Majd a metálzöld, kék, barna, és vörös változat után mondd. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#27) X Factor


X Factor
addikt

Hmmm fehérbe még inkább adja.

Make things work

(#28) Recon666 válasza Móci (#26) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nagyon rémélem, hogy addig nem jutnak el. :DDD

(#29) XtremLor válasza D1Rect (#18) üzenetére


XtremLor
őstag

:R uhh erről még nem is "halottam" tetszik, szép nagyon, jol jártál vele ;)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30) Sub-ZeRo válasza Xaels (#11) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom, nekem a sima 692 van, és nincs benne por, pedig a földön van + pl. nyáron éjjel nappal nyitva az ablak nálam. Én kb. fél élvente takarítok és nincs benne sok por. Meg érzem hogy a proci hűtő fújja ki a levegőt onnan a felső 12-es vinti helyről. És nem mondhatnám zajosnak, pedig 4 12-es megy benne 5v-n, meg egy a procin PWM-n.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31) barack1997


barack1997
senior tag

Nemrossz, egy plexit eltűrnék még rajta, vagy 2 ventillátor helyet az oldallapon, mint az alap cm690 II-ben :DDD

(#32) .mf


.mf
veterán

Nekem tetszik a színösszeállítása. Ennyi, kinek mi.

A szellőssége és a hangcsillapítás alacsony szintje viszont továbbra sem, úgyhogy ez nem az én házam.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#33) Duree


Duree
veterán

Nekem is nagyon tetszik ez a szinösszeállítás,persze a ház az meg pláne tetszik,és az ára sem veszélyes.Lehet meg van az új házam.

duree54

(#34) Xaels válasza Sub-ZeRo (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Ha az adatlapodon levő gépről van szó még jó, hogy nincs hangja. Nekem ref 6970 van :DDD

Látnád itt mennyi por van... Gondolom nincs macskád sem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) Sub-ZeRo válasza Xaels (#34) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen arról van szó. De pl. a vga hűtő is cseréltem, rá egy 12-es, meg minden venti, kivéve a proci 5v-n megy. Az már eleve nagyon sok hangcsokkenésbe.
Hát így már más, hogy 6970-ed van, annak van hangja. De tuti vennék rá egy nagy bordát meg 2 12-es hűtőt, vagy 3-at 5v-re leszedve.

Macskám nincs, mert hányok tőlük, gusztustalan kétszínű állat, nem beszélve arról, hogy mennyi mindent hordoz. Ha meg bejönne a házba, hát áshatnám a sírt neki. Egy macska, nem bentre való, hanem kint az udvarra.(szigorú magánvélemény)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36) Malachi válasza Sub-ZeRo (#35) üzenetére


Malachi
addikt

macska-hater ;]

(#37) Sub-ZeRo válasza Malachi (#36) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az vagyok. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38) tome.jr


tome.jr
addikt

Ez baromi jól néz ki. Pont most akartam egy feketét venni, de lehet megvárom ezt az új edisönt.

(#39) HANDO88 válasza Sub-ZeRo (#37) üzenetére


HANDO88
senior tag

Van aki szereti a macskát, van aki nem. Az én argentin dogom kifejezetten imádta őket :DDD

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#40) Xaels válasza Sub-ZeRo (#35) üzenetére


Xaels
félisten

Alpenföhn Peter-t akartam volna rá, de CFX-be lesz majd még egy 6970 és annyit már nem akarok költeni hűtésre így is elég sokat költöttem emiatt a gépre(új ház / alaplap + CPU és táp). Engem annyira nem zavar így is szépen megfogja a hangját a H2-es oldala.

Macskát a párom hozta haza, kiengedni meg nem lehet, mert a "Nagy Falu" (Bp.) közepén lakunk egy nagy közlekedési csomóponttól nem messze és ezért is van nagyon sok por a levegőben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) hibavissza válasza Xaels (#34) üzenetére


hibavissza
veterán

Látnád itt mennyi por van...

ezt tanúsíthatom....azta kuwa mit dzsuváztam :DDD

(#42) zsolthee


zsolthee
senior tag

Max. az előlap szélén lévő két függőleges csíkot hagytam volna meg feketén, úgy azért mutatósabb lett volna, de így...
Valóban, mintha maradékokból lenne összerakva. :F

(#43) Indy69 válasza Jim-Y (#4) üzenetére


Indy69
aktív tag

:C Engem is kövezhetnek mert igen is szép és végre nincs az oldalán venti ,legalább csendesebb, és nem hinném hogy nem elég a maradék 6 db lehetőség ami még sok is :D

(#44) Sub-ZeRo válasza Xaels (#40) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham. Hát én falun, de nálunk meg homok van, mint a sivatagban. :DDD Szóval itt is akad rendesen por.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#45) waithEard


waithEard
őstag

Nekem tetszik. Unom már a csupa fekete házat. Persze emlékszem arra az időre, amikor bejöttek az első fekete házak, és öcsémmel közösen őrjöngve rohantunk megvenni az elsőt.. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#46) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

na ez nem jön be.minek már ennyi bőrt lehúzni egy modelről?inkább újatt kéne már tervezni.amúgy tipikus NZXT vonal,csak azok jobban sikerültek.Ez azért mennyivel más :K [link]

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#47) zed1983


zed1983
őstag

Szerintem szép :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#48) XtremLor válasza bmollszeptim (#46) üzenetére


XtremLor
őstag

Hiába kicsit unalmas már a cm690 széria nekem még mindig közelebb áll a szívem csücskéhez mint az a nzxt pedig minden nem látok egy ilyet feketébe.....valakinek a minimal jobban tetszik ízlések a pofonok.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#49) bmollszeptim válasza XtremLor (#48) üzenetére


bmollszeptim
aktív tag

Hát igen, ízlések és pofonok.én is a minimál dizájnt szeretem,de az nzxt ,sokak szerint megtalálta az egyen sújt.

üdv.

(#50) Dassler


Dassler
őstag

Annyire nem rossz szvsz. Legalább lehet válogatni mindenféle variációban. Saját árfekvésében az egyik legjobb vétel. Mondjuk az oldal venti variációk furán vannak megoldva az egész házcsaládot nézve. A fehér oldallaposokon nincs venti hely, a feketéken van, az NV edition plexis oldalán nincs, a másikon van....stb.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.