Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Annak a gépháznak mi mi mi mi mi mianeve ?:D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) F34R válasza haxiboy (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

most a hangod remeg vagy a kezed razod ? ;]

(#3) zsoleszkai válasza haxiboy (#1) üzenetére


zsoleszkai
tag

CM Cosmos SE a ház neve, feltéve ha a füles bárányra gondolsz :)

[ Szerkesztve ]

/KneeBy/

(#4) Logen88


Logen88
aktív tag

Nem voltam még soha ilyen nagyobb rendezvényen mint Computex, Cebit... de jobb is, mert nem tudnék koncentrálni ilyen csinos hölgyek társaságában más dolgokra. :) :D

[ Szerkesztve ]

The Last of Us is a masterpiece.

(#5) haxiboy válasza zsoleszkai (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Azaz, nem szóltam, valahogy sejtettem hogy a Cosmos széria, de én a Cosmos 2-re gyanakodtam. Hát, még mindíg marad árban a Storm Scout II Advanced :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) proci985 válasza haxiboy (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Cosmos 2 már egy ideje piacon van, igazából két baj van csak vele. az egyik, hogy eléggé rámentek hűtésre (nagyon nyitott elölről, ami akusztikailag nem biztos, hogy ideális), másik az ára.

illetve gyakorlatilag az a ház a megtestesült overkill, egyszerűen túlzás. mondom ezt úgy, hogy a Cosmosomra ki lehetne rakni a megtellt táblát.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) kromatika válasza haxiboy (#5) üzenetére


kromatika
veterán

nálam is az a nyerő. :K

(#8) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ahogy elnézem a csini hostess csajon kívül nem igazán bővelkedik szemkápráztató dolgokban a CM standja. Csupa rókabőr, valaminek a 125. kiadása... ésatöbbi. Az Ergostand Lite-on meg egyenesen kiakadtam. Feltételezem az Ergo az ergonómikusból jön a nevében, de elképzeltem, hogy ha rátennénk egy laptopot abban az állásban, ahogy a cikkben lévő fotón látható, vajon mennyire lenne kényelmes a kéznek? :U
Aztán az egyik képen ott a nagy újdonság, a Silencio 352, amelynek kialakításánál a hangszigetelésre fókuszáltak, ennek ellenére lyukas elöl, hátul, alul és fölül is. :W Én elhiszem hogy az ajtó fogja a hangot, meg hogy a felhasznált anyagok is segítik tompítani a zajt, de könyörgöm, hogy lehet hangszigeteltnek nevezni egy házat, ami olyan lyukas mint egy tésztaszűrő? :N Ha minden lyukhoz bedob a delikvens egy ventillátort, máris nem lesz halk.

Amúgy jó kis cég a CM, de az utóbbi időben nem sok újat tudtak felmutatni.

(#9) banhammer


banhammer
veterán

Table huto!
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) Male


Male
nagyúr

"a ventilátor körüli keret párnázott kialakítású" :F
Ránézésre az egész ilyen a venti körül... abba remekül belesüllyednek a noti lábai, így pedig tökéletesen elzárja a szellőző nyílásokat, amik nem a ventinél vannak. Ez csak nekem tűnik nagyon problémásnak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.