Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

Szépek, a toronyháznál olyan corsair után érzetem van, de most ez a trend ahogy látom.

(#2) OC válasza jocek91 (#1) üzenetére


OC
őstag

Várjuk őket szeretettel!

A HPTC-s userektől kérdezném: szerintetek sem kötelező a HTPC-be az ODD?

Magamból kiindulva (nas-t használok) nincs, de kíváncsi lennék olyanok véleményére is, aki nem évi két filmet néz meg. :D

(#3) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Nekem nagyon tetszik, sokkal jobban bejönnek mint az ilyen agyontuningolt házak.

Heyho.

(#4) zeix válasza OC (#2) üzenetére


zeix
senior tag

Nekem van a HTPC-ben ODD, de nagyon ritkán használom, inkább csak írok vele.

(#5) macilaci78 válasza OC (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kinek hogy. Nem kötelező, de egy gyári lemezes filmet ODD nélkül nehéz megnézni és ha az erősítő nem kezeli, akkor mindegy is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) OC


OC
őstag

Kösz! :R

(#7) Dany007 válasza OC (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Nekem is van, de már megbántam, hogy terveztem bele...
Csak porfogó... Mivel valami spéci előlapot terveztem neki, ezért az még a mai napig se készült el :D Magát a meghajtót talán 2 éve nem használtam. Biosban le is van tiltva hogy ne zavarjon be sehogyan sem.

Pedig jó lett volna, mert feelinges... beállítottam, hogy vez.nélküli bill 1-1 gombnyomására jöjjön ki és be a tálca :U Ami tök jó lenne de akkoris fölösleges.
Mostanában épp azon gondolkozom, hogy mit tegyek a helyére? Valami design-os dolog kéne az előlapi kivágásba.

Persze ettől függetlenül szokás kérdése az egész. Ha valaki még használ DvD-t, esetleg BD lemezen keresztül nézi a filmeket akkor nyilván kell.
De pl archiválásra már nem éri meg se DvD-t se BD lemezt használni. Fajlagosan nézve egy meze HDD / külső HDD sokkal gazdaságosabb, praktikusabb, egyszerűbb.

szerk.: off

[ Szerkesztve ]

(#8) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Ez a node 304 tényleg tetszetős és okos darab.

ODD: 3 éve csak rendszertelepítésre használom, bár egy éve arra sem, amióta van 4 gigás pendriveom :D

(#9) franc0 válasza OC (#2) üzenetére


franc0
őstag

Nem HTPC userként, szerintem hülyeség. Én évente ha kétszer használnám az ODD-t, de akkor is próbálom elkerülni valahogy. 20. századi idejétmúlt dolog.

De ha már muszáj, akkor vegyen az ember 1 darab külső ODD-t. Az jó a NAS-odhoz, laptopodhoz, asztali gépedhez, mindenhez. Ennél nincs racionálisabb megoldás.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#10) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

"A kisebbik variánsba, a Node 304-be legfeljebb microATX alaplap rakható"
ITX lesz az két bővítőhellyel.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#11) #56573440 válasza OC (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

nekem még nem állt össze a rendszer, de a nasra fog kerülni egy olvasó, arról fog futni a htpc-n a cucc

(#12) Gerisz


Gerisz
addikt

Én nagyon szeretem az Arc házamat, de az összeszerelése ratyi. A szegecsek úgy lógnak, hogy ha leveszem az oldallapot simán megmozgatom a házat előre-hátra, a gyártó válasza meg az volt, hogy nem tudnak vele mit tenni.
Legalább kicserélhetnék :U

(#13) jocek91 válasza Gerisz (#12) üzenetére


jocek91
aktív tag

Hát az szívás én a helyedben újra szegecselném ha van rá lehetőséged.

(#14) marcias válasza -=MrLF=- (#10) üzenetére


marcias
őstag

DTX akkor már, ha pontosítunk.

Steam: marcias88

(#15) OC


OC
őstag

A topic szétoffolása helyett utoljára, mindenkinek: köszi! :R

Hogy on is legyek...

#12 Gerisz:

Oldallapok nélkül én is tapasztaltam, hogy kicsit "könnyed mozgású" a Define XL és az R3 is.
Viszont sem lógó szegecset nem láttam, sem összeszerelt gépnél nem okozott még gondot, mert oldallapokkal masszív.

Ettől sokkal keserűbb tapasztalat volt pl. a HAF-X, aminél a lekerülő oldallap majd "kiflibe ugrott" és összeszerelve sem volt túl bizalomgerjesztő a felépítmény.
(Pedig a GTX580 quad SLi többert érdemelt volna az EVGA-ban...)

(#16) Gerisz válasza OC (#15) üzenetére


Gerisz
addikt

Ugyan az a szegecs a helyén

és kint

Ilyen van több is.

Ennek ellenére ebben az árkategóriában simán megvenném megint.

A HAF-X nél meg egyáltalán nem várnám annyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#17) OC válasza Gerisz (#16) üzenetére


OC
őstag

Ilyennek nyoma sem volt az általam szerelt házaknál. :(

(#18) -=MrLF=- válasza marcias (#14) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Tőlem lehet az is. :)
De mostanában sok ITX ház hasonló, a dupla VGA hátlapok miatt.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#19) tome.jr


tome.jr
addikt

Remélem javítják az új szériában az Arc sorozatnál tapasztalható hullámos tetőrácsot :U :W

(#20) banhammer


banhammer
veterán

Az Integra R2 tápoknak elfogadható áruk van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) #72042496 válasza franc0 (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most már én is ezen a véleményen vagyok.

A Fractal végre meglépte azt, amit a Lian Li-ből újabban hiányoltam. Nagyon tetszenek ezek a Node-ok.

(#22) kromatika válasza tome.jr (#19) üzenetére


kromatika
veterán

Igen az jó lenne,meg úgy általában a szerelés minősége is jobb lehetne.reméljük ezt is meglépik.

(#23) marcias


marcias
őstag

Én csak a Core 1000-et ismerem, és annak a kategórián belüli minősége szerintem tökre megfelelő. Egyedül azt hiányolom, hogy nem adták még ki az USB3-as változatát. :U

Steam: marcias88

(#24) HookR válasza marcias (#14) üzenetére


HookR
addikt

Mini-DTX akkor már, ha pontosítunk. :)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#25) Srodney válasza macilaci78 (#5) üzenetére


Srodney
senior tag

ez eléggé relatív,de ha már lehet akkr maga választ az ember nem pedig ilyet...

(#26) Gorcsev


Gorcsev
tag

Azt hiszem megtaláltam a nekem tetsző HTPC házat.

(#27) #72042496 válasza #72042496 (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

Átfestették a 605-ösön a logót. Ez volt az egyetlen pont, amely nem tetszett rajta, így viszont a maga műfajában kifogástalan lett. (Magánvélemény persze.)

(#28) Gorcsev válasza Gorcsev (#26) üzenetére


Gorcsev
tag

Megvettem végre a házat. Az egyszerűsége és az átgondoltsága nagyon teszik, csak ajánlani tudom.

(#29) Peetee(tm)


Peetee(tm)
aktív tag

Szép és igényes cucc majdnem mindegyik Fractal Design termék.

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.