Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sNORh


sNORh
addikt

vagy megfogtad az egyik kis szárnyast :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Rudi! A fotók sorszámát nézve jó néhány képet átugrottál! ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#3) mghltm


mghltm
addikt

az egesz kezd a budapesti erotika kiallitasra emlekeztetni, csak itt nem kovi uj filmjeit mutatjak be, nem a 2011-es vibrator felhozatalt reklamozzak, hanem uj alaplapokat kapnak elo, dual gpu-s vga-kat tesztelnek mukodes kozben, etc :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#4) Genji


Genji
őstag

Nem rossz, nem rossz. Videó nem készült?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#5) Probber válasza mghltm (#3) üzenetére


Probber
őstag

Van akinek ez jelenti az erotikakiállítást... ;]

Amúgy jó lehetett, de feltűnően kevés az anyag a képek között. Ennyire emlékszel az estéből? ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) inferno88


inferno88
őstag

Mi van skacok?Bejönnek a ladyboyok? :D:D

Semper fi!

(#7) kerelo válasza Probber (#5) üzenetére


kerelo
senior tag

Ilyen társaságban szívesen lettem volna én isK

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#8) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ilyen bulit nálunk is! :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9) motorhead


motorhead
aktív tag

Mindent az erotikával próbálnak reklámozni, de ez itt elég szánalmas szerintem. A számítástechnikának semmi köze az erotikához, vagy a nőkhöz. Nem értem,hogy ebbe a közegebe hogyan férkőzött vagy jelent meg ez a fajta reklámozási szokás. Kezdve a számítógép házak nőkkel való reklámozása és folytatva a márkák nőkkel (bocsánat, kislányokkal...) való vásárlói buzdításra.
Nekem nem jut az eszembe egy alaplapról vagy egy házról az erotika, pedig úgy alapból általában mindenről. :D
Kisfiúkat lehet elszédítenek ezzel, de amúgy nincs sok értelme.

[ Szerkesztve ]

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Gigabyte :)):C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) killerjohn válasza motorhead (#9) üzenetére


killerjohn
addikt

Ez alapvető marketing, nem érdemes túlgondolni :)
Bármit reklámozol esztétikus hölgyeményekkel, az menőbb, mint ha Igor, vagy Ottó kezében lenne.

(#12) Segal válasza motorhead (#9) üzenetére


Segal
veterán

Állatira egyszerű a válasz azért mert a férfiak hangolódnak inkább a részletekre a számtechbe. A nőnek az a lényeg hogy piros legyen mert az szexi vagy hogy kicsi az hogy mit tud azt magasról leszarja... (tisztelet a kivételnek). A másik érdeklődési köre a pasiknak meg a nők szóval szerintem igenis legyenek csajok is a képen. (30 vagyok nem valami 16 éves!!!)
Azért mert valakit rövidpórázon tart otthon az asszony és kapod a századik tarkóncsapást mert egy nő látszik a monitorodon azért ne szívjon a nép. :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13) motorhead válasza killerjohn (#11) üzenetére


motorhead
aktív tag

Hhhhhna ja... Bár lehet itt is van Igor nevű hölgy :D :D

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#14) And01 válasza yakuza.tora (#2) üzenetére


And01
aktív tag

Vagy csak valamit nem szeretne bevallani! ;]

(#15) motorhead válasza Segal (#12) üzenetére


motorhead
aktív tag

Én meg 30 feletti, tehát ha nőt akarok látni akkor azt nézek, ha meg alaplapot akkor azt.Pórázon meg sosem voltam. :)
Én magát a termékkört nem sorolom az erotikához vagy a nőkhöz közelinek. Innen nézve kérdőjeleztem meg a létjogosultságát. De nem csak itt látom ezt, hanem ha csak egy csavar alátétet reklámoznak, azt is egy fürdőruhás akarja nekem eladni.
Az a baj, hogy elcsépelt a dolog szerintem. Nem kell mindent így reklámozni.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#16) Shalala


Shalala
senior tag

A kristálygömbös srác egy elég híres helyi utcaművész, bár az tény, hogy ez a gömbös mutatványa az egyik legunalmasabb :)

(#17) Pusztitusz


Pusztitusz
tag

Jó fotók, az nVidia-s csajok jobban tetszettek. :DDD
A gigáról meg annyit, hogy az este megnyekkent a cirka négy hónapos alaplapom.(mert én marha gigabyte ot vettem pedig azelőtt csak ASUS-ok voltak jó pár generáció problémamentesen)
A legszebb pedig, hogy vitte a 955-öt is magával a sírba, ennyit a Gigabyte ról, a büdös életbe nem vennék többet tőlük semmit. :W
Tanulság: Motherboard = ASUS

(legalább megoldódott az Intel-re visszaállás dilemmája is, hála a gigának :((( )

[ Szerkesztve ]

My god has a hammer, your god was nailed to a cross. Any questions?

(#18) W.Wilson válasza Pusztitusz (#17) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Nekem egy hónapon belül két Asus lap nyekkent meg, és mindkétszer vitte magával a 2600K-kat is, szóval azért nem ilyen egyszerű a helyzet. :) Most épp ASRockra váltok. Előtte viszont 7 évig ment egy gépem szintén Asus lappal minden gond nélkül, meg most is megy, amikor épp a SB-es lap miatt nincs másik. :)
Tanulság: minden gyártónak van jó és rossz szériája, de még a jó szériából is kifoghatsz egy rossz példányt, mert 100%-os kihozatal nincs.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#19) Pusztitusz válasza W.Wilson (#18) üzenetére


Pusztitusz
tag

Volt VGA is tőlük, hadd ne részletezzem :(

My god has a hammer, your god was nailed to a cross. Any questions?

(#20) stratova


stratova
veterán

Rudi: lám volt egy jó estéd :) Köszönjük a képeket, saját az nvidia-s lánykák sem voltak csúnyák, de a Giga standján is kellemes a felhozatal. A "fotózkodós" hölgy kifejezetten szép :] még ha a keletiből a japán vonásokat egy fokkal jobban is csípem mint a koreait.

Ez egy party volt nem reklám, nem alaplappal vga-val a kezükben táncoltak csak jót mulattak este; ennyi.

(#21) methyl


methyl
tag

aaahhhh, és nem voltam ottt :(

''Nem én vottam''

(#22) LackoMester


LackoMester
addikt

Mázlista. :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Remélem jobb volt a buli mint amilyen alaplapokat gyárt.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#24) Xaels


Xaels
félisten

Halmozzuk az élvezeteket. :C

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) doddy válasza motorhead (#15) üzenetére


doddy
tag

+1 ennyi. mert vki csinibabával reklámozzák, nem fogja felkelteni az érdeklődésemet a termék...

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#26) khron78 válasza atti_2010 (#23) üzenetére


khron78
őstag

Hehe:D

(#27) LackoMester válasza atti_2010 (#23) üzenetére


LackoMester
addikt

Ez tetszik :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28) Paul119 válasza Pusztitusz (#17) üzenetére


Paul119
addikt

én is igy jártam a gigával.. vitte magával a procit is bár az "csak" egy e8400 es volt :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29) _Atesz


_Atesz
addikt

Ilyen beszámolót 100-at 1000-et! :DD

(#30) banhammer


banhammer
veterán

Háááát...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) powerp4


powerp4
aktív tag

Az Nvidia-s lányok jobban bejöttek.. ;]

powerp4 --- Mobilon (2O~824~2I~3O) 12-22 óra között vagyok elérhető!! --- Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/2m3bmhwc --- Új szabályok a HardverApró-n (érdemes elolvasni!): https://tinyurl.com/yckdt3k3 --- Jelöld be magad a PH! térképen: https://terkeph.hangya.net

(#32) madangel84


madangel84
csendes tag

Videó a buliról Katt

(#33) yakuza.tora válasza madangel84 (#32) üzenetére


yakuza.tora
addikt

:C
A Giga új BIOS író különítménye... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#34) Los Angeles


Los Angeles
csendes tag

Azért remélem vágjátok, hogy ez Tajvan. A táncoslányok minimum fele shemale... :D

(#35) _Atesz válasza powerp4 (#31) üzenetére


_Atesz
addikt

Hibátlan az összes baba... :DD

(#36) dízelracer válasza _Atesz (#35) üzenetére


dízelracer
senior tag

Csak kicsit szőröslábú egyik másik. :DDD

(#37) _Atesz válasza dízelracer (#36) üzenetére


_Atesz
addikt

Jézusom, betegek vagytok :Y :D

(#38) nuke7 válasza LackoMester (#22) üzenetére


nuke7
veterán

+1 :R
btw, elég jó a video :)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.