Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Hát ez így nagy általánosságban valóban csak az Ipad-osoknak lehet alternatíva.
Az androidos tabletek nagy része bővíthető, de ha mégsem az, akkor is lehet, hogy macerásabb mindezen folyamat a böngészőből :)
Én az ilyen funkciójú termékeket inkább fényképezőkhöz tudnám elképzelni, vagy maximum kamerákhoz. Ezekre meg már van kitalált termék tehát.. Szerintem haszontalan, legalábbis az én szemszögemből.
Mindenesetre, ahogyan azt már tapasztalhattuk oly sokszor: mindig van valaki, aki megveszi.
Hajrá.

A 4órás működés az folyamatos használatra értendő? Vagy annyi a készenléti?

A tegnapi Kingstone SSD sokkal szebb volt :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) ribery22


ribery22
tag

Olyat tudtam volna elképzelni, amit routerrel is összelehet kötni WiFi-n és úgy megosztani adatokat (kb. mint a NAS, csak wifivel, olyanoknak, akiknek nem kell NAS)

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez sztem egy tök jó ötlet.

(#4) moha21


moha21
addikt

Elég kényelmes dolog lehet. Remek ötlet.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Akkus üzemidőre leszek kíváncsi mondjuk 2 év múlva ugyanannál a terméknél. ;] Oké, a telefont eldobom ennyi idő múlva, de az a 16-32 giga plusz tárhely még mindig kényelmes lehet és ugye az új eszközzel is kompatibilis. Az akkut vajh hogy lehet benne cserélni?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Vidala


Vidala
senior tag

Ez nagyon praktikusan hangzik. Persze aztán vigyázni kell, mert a buszon még meghekkeli valaki 2 megálló között. :D Amúgy tetszik!

CoVboy Forever!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.