Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Vajon a trailer csak ezért tetszik, mert AC/DC megy alatta?! :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) Zedz


Zedz
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy most jó e ez a "modernebb" hadviselés vagy sem. Kicsit kezdenek hiányozni a második világháborús témák :U

(#3) Norb3rto válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Zene jó a többi kuka. :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#4) stvnppp válasza Zedz (#2) üzenetére


stvnppp
senior tag

Szerintem is sokkal jobb volt az a vonal...

(#5) Dagidög


Dagidög
senior tag

Pont olyan, mint a tiritarka hollywoodi akciófilmek (tehát ez a rész is kimarad :D).

(#6) Sub-ZeRo válasza Norb3rto (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát kb.

(#2) Zedz:Eddig meg mindenkinek tele volt a töke, hogy már megint 2 világháború, most meg a jövőbe játszódik és már most hiányzik a múlt?! :DDD
Ami 2 vh, az csakis mohaa és kiegjei. Ennél nincs jobb! :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Balinov válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


Balinov
félisten

megcsinalhatnak vegre 1. VH-s kornyezetben, vagy Koreaban mondjuk. Na arra befizetnek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) Metalmate


Metalmate
csendes tag

Most komolyan, mi ez a sok jármű a trailerben? :D A BF3 tralierében nincs ennyi jármű...:DDD

#2: Én az MW-ket nem is hívom, CoD-nak, mert a CoD az egy második világháborús sorozat...

[ Szerkesztve ]

A metál legyen veled! \m/ BF3: AntiRABMetalmate Nyolcadik utas a vasutas. XD

(#9) LackoMester válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


LackoMester
addikt

Hát nemtudom :U , lemaradtál volna a COD első három részéről ( COD, COD UO, COD 2 ) simán jobbak voltak mint akármelyik MOHA.

Elég vegyesek az érzések a BO2- vel kapcsolatban, de úgyvagyok vele, h. kap nálam egy utolsó esélyt a Treyarch, ha elb... akkor befejeztem a Treyarch féle COD- okat a jövőben. :K
Hamarosan minden kiderül. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) Shing válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


Shing
őstag

Igen, úgy 6 éve tele volt a tökünk.. na jó, 5.
10x annyi közel-keletis terroristás játék van már.. Ez legalább a jövőben játszódik. :DDD

(#11) Prof01


Prof01
veterán

Hangulatos videó. Remélem a játék is ilyen lesz. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Multi nem érdekel, single miatt mindenképp megveszem valamikor. Jó kis interaktív akciófilm lesz.

Live-Die-Respawn

(#13) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

újabb sz@rkupac!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14) Ryder62


Ryder62
őstag

MW3 singléje elég jól sikerült. Pörgős, álleejtős. Mint egy interaktív akció mozifilm.

Úgyhogy várom ezt is, kiváncsi vagyok hogy ugyan olyan pörgős lesz e ez is.

Most meg lehet kövezni, de ha manapság nem készülnek jó címek (mint anno a HL2, Riddick és társaik vagy egyediek ( Mirrors Edge) akkor legalább pörögjön a játék.

Mert sokszor elalszok egy egy leragadt, őskövület játékon (BF3 SP, Rage, DNF, Crysis és sokan mások)

Természetesen ez FPS kategóriára vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza Ryder62 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most pl jött a Dishonored, egész jó kis stuff lett.

Live-Die-Respawn

(#16) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Ezek a fegyverhangok tovabbra is borzalmasak...

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#17) NFL#13 válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


NFL#13
tag

Red Orchestra mond valamit?

(#18) Sub-ZeRo válasza LackoMester (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mond igen, meg is vannak steam-en. Ki is játszottam őket, de nekem hangultra csak is mohaa. Amúgy meg a cod is kedvenc.

(#10) Shing: :DDD

(#17) NFL#13: Mond, de nem vettem még meg. Még ki sem próbáltam.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) Malachi


Malachi
addikt

install, 4 óra ratata, uninstall, másnapra elfelejtem. hogy ezt, teljes áron? :D

(#20) Xaels


Xaels
félisten

Bár imádom az AC/DC-t és egykoron a COD-ot is szerettem, de az a véleményem, hogy ennél elcsépeltebb trailert ritkán láttam az elmúlt időkben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) bfrenk válasza Malachi (#19) üzenetére


bfrenk
csendes tag

Ott a pont! Szeritem ez a rész már nem fog tudni újat mutatni COD téren! 3-4 évig pihentetni kéne a sorozatot, aztán valami nagy bummal visszatérni. Az eddigi játékok bevételeiből simán meglenne a bevétel is. :)

Why so Serious?

(#22) Zedz válasza Malachi (#19) üzenetére


Zedz
addikt

rossz stratégia :D beszerzés, install, 4 óra ratata, uninstall....hm ez jó volt meg kell venni vagy na szerencse h nem vettem meg :D

(#23) Metalmate válasza Ryder62 (#14) üzenetére


Metalmate
csendes tag

Megsúgom, a BF3 singleje azért nem tetszik neked, mert elvakult fanboy vagy, szerintem nem is egy helyen sokkal jobb az MW-knél.

A metál legyen veled! \m/ BF3: AntiRABMetalmate Nyolcadik utas a vasutas. XD

(#24) Malachi válasza Metalmate (#23) üzenetére


Malachi
addikt

BF3 fémdobozos előrendelt itt a polcon, már nem emlékszem a single kampányra. az eredeti MW-ből még az első részre is, pedig nem mai... azt meg kell adni, hogy az MW három rész sztorija nagyon állat. főleg az első kettő.

(#25) Ryder62 válasza Metalmate (#23) üzenetére


Ryder62
őstag

Kedves hogy fanboynak nevezel mikor igazából csak az MW3 singléje tetszett nagyon, a többi egyszer játszható (főleg a Black Ops 1)

Jah multizni egyikkel sem multizok.

Úgyhogy ez nem fanboyság.

Legalább az MW3-ban sorra jöttek az álleejtős részek. Repülővel lezuhanás és látod hogy 3 felé törik, Eiffel torony összedőlése, motorcsónakázás a süllyedő és felrobbanó anyahajók között stb

A BF3-ban hol voltak ilyenek? A tipikus "jaj találtunk egy bombát az araboknál de az egyik hiányzik jáj mind meghalunk" féle ezerszer lerágott csontot dobja elém, miközben halomra öldössük a csúnya terroristákat a közel keleten. A nagy rombolhatóság sem jött elő singlében. Úgyhogy ez nekem unalmas mert semmivel nem emelkedik ki a többi játék közül, semmi élmény, emlékezetes pillanat nem volt benne.

(#26) Shing válasza Ryder62 (#25) üzenetére


Shing
őstag

Egyetértek, a BF3-ból nem sok minden maradt meg bennem sem. Viszont a CoD sztorija sem valami ütős, inkább csak látványos, pár jó karakterrel és ezeket jól adja elő...

(#27) oriic válasza Shing (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És ez egyeseknek elég. Nekem is...

Live-Die-Respawn

(#28) Shing válasza oriic (#27) üzenetére


Shing
őstag

Sztorira mondod? Igazából nekem is elég... :DDD

(#29) oriic válasza Shing (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sztorira igen. Modern Warfare-k nekem arról szólnak hogy van itt egy bitang látványos félig meddig interaktív film, amivel pár órát elvagyok részenként...(Persze nem premiernapon sok pénzééé ) :DDD

Live-Die-Respawn

(#30) Prof01 válasza oriic (#29) üzenetére


Prof01
veterán

Én is így vagyok ezzel. Utoljára az első Modern Warfare-rel multiztam... :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#31) NFL#13 válasza Ryder62 (#25) üzenetére


NFL#13
tag

Miért nem mulitzál vele?
Tört szar alapján meg nem mondunk véleményt! :(((

(#32) SkyS1gn válasza Ryder62 (#25) üzenetére


SkyS1gn
félisten

azért mert te a tipikus cod játékos vagy aki 100% pörgésre vágyik és ha egy komolyabb rész jön elalszik, majd korosodsz változol!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33) Ryder62 válasza SkyS1gn (#32) üzenetére


Ryder62
őstag

Elnézést kérek hogy egy őskövület játék nem köt le amiben semmi maradandó nincs. És amúgy mi ez a koros duma? Gondolod azért mert a cod jobban tetszik akkor már vérpisti vagyok?

NFL#13: És ha utálok multizni? Erre nem is gondoltál mi?

(#34) SkyS1gn válasza Ryder62 (#33) üzenetére


SkyS1gn
félisten

nem BF3-ra gondoltam... mi őskövület?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#35) tixem válasza Ryder62 (#25) üzenetére


tixem
addikt

Én is így vagyok vele, eddig az összes COD megvolt, és hát meg kell hagyni a single részük verhetetlen. Amikor lehetőségem nyílt arra (új gépem lett), hogy az újabb címeket is kijátsszam sorra töltöttem le az mw részeket és a bf3-mat. Szépen végigtoltam mindegyikben a singlet, és hát bf3-é nagyon ergya lett. Unalmas egysíkú tipikus minden közel keletit halomra ölünk amerikai sablonhülyeség. COD se jobb, mert az is ilyen hős Amerika megment mindenkit a világuralomtól téma, de valahogy sokkal emészthetőbb és változatosabb és pörgősebb, a singlenek ez a lényege. A multi nekem csak az első mw-ben jött be, és hát mivel azóta nem sokat változott meg se vettem egyik COD-ot se, első mw meg megy törtbe.

És az hogy valaki szereti a COD-ot akkor egyből kis p*cs nagy marhaság :W 20 éves vagyok, de néha rám jön, hogy egész este tolom a COD singlet-t, mert unom a bf3-mat.

Ennek ellenére, hogy a bf3 egyjátékos része finoman szólva is kaki, megvettem a játékot, mert a multiplayere iszonyat jó, és premiumra is tervezek beruházni.

BO2-höz: már az első black opstól se esett le az állam, és ezt a trailert elnézve, lehet még egy letöltést se ér meg, nem hogy megvegyem, hülye lennék.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#36) Shing válasza tixem (#35) üzenetére


Shing
őstag

A Black Ops szerintem volt olyan jó mint az MW részek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.