Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nem értem, manapság miért korlátozzák le az infrát? Mi az, h. csak BT-on keresztül lehet továbbküldeni a képet (vagy MMS-ben)? Ez talán a voda hülyesége? :(((
Az viszont a voda sara, h. bemutató játékokat is tesz a telcsibe. Olvastam a One magazinban, pl. a 6020 Live! változatában is csak ilyenek vannak. Elhiszem, h. rosszul megy a voda szekere, na de ennyire??? :(

Kicsit a Samsungról gondolom most azt, amit a Nokáról. U.az a tudás, számtalan bőrbe bújtatva...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#2) Sunyi Sanyi válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

No Comment!
RESPECT!!!!

(#3) Athos07 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


Athos07
senior tag

Dettó. Kiegészítve azzal, hogy az utóbbi időben a Nokia mintha leszokott volna erről (7260-3220 óta)

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#4) Viktor0610 válasza Athos07 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igaz, egy korábban kimaradt a kérdéses mondatból...
''Kicsit a Samsungról gondolom most azt, amit korábban a Nokáról.''

Samsung Galaxy A54

(#5) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem minden samsung telefon egy kalap aléá megy, mert szinte mind ugyan ugy néz ki, semmi ujjítás a designban, mostanában, meg ezeket a szétcsusztatható telefonokat nyomatják ezerel.Amik nekem azért nem tetszenek, mert tul kicsit, meg rajtuk a gombok is.Pedig nincsen nagy bumszli kezem, és mégis kicsi számomra

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Meg azt én se értem,hogy a vodafon miért erőlteti annyira hogy tölts le a wapról csengőnagokat, meg java játékot, de csak letölteni lehet telepíteni, nem mert az már le van tiltva a telefonban.Meg a másik amit nem szeretek, miért kell oda irni a vodának szinte minden telefon elejére és hátuljára a nevét meg a ''csodálatosan'' virító piros logóját

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Lehet hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de nem láttam hogy írtak volna a memória bővithetőségéről.

(#8) Bog válasza Ricardo (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mert nincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) HERR Z válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


HERR Z
veterán

az infra lekorlátozása nem a voda sara....haver E8x0 t-mobilos telójában se megy...
amúgy ez a készülék is a teljesen felesleges kategória...mind1, samsung hívőknek bejön ez a ''ha egy hónapot vártál volna ugyanannyiért picit jobbat kaptál volna'' üzletpolitika

(#10) Viktor0610 válasza HERR Z (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Épp' azt írtam, h. az infra dolog nem a voda vétke... A régebbi Samsungokban (többek közt az általad említett E8xx széria) is ilyen ''butitott'' infra van...

Samsung Galaxy A54

(#11) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Akkor ez végülis egy majdnem E720 csak sliding kivitelben, nem?
kicsait már uncsi...legalább is nekem
sok idő után viszont ez a slide koncepció tetszik:
[kép]
csak kár h koncepció és nem biztos h megjelenik
amugy ez egy Moto RAZR Slide

[Szerkesztve]

(#15) nnivan


nnivan
tag

Na nem akarok, hosszasan hozzászólni, csak az jutott eszembe a témával kapcsolatban egy cikk alapján, hogy biztosan a siemens ''találta fel'' a slidet. Csak akkor az az érdekes nekem, hogy akkoriban senki sem vette azt az undormányt, csak mióta a samsung gyártja, Szóval ezek a nagy dolgok!
Talán nem csak a megapixelek számítanak, meg a megabájtok!

(#16) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

nnivan kollega nem a témához kapcsolódó hozzászólásait töröltem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) nnivan


nnivan
tag

Kössz! Ennyivel tartozom! De ha ezt is törülni kell akkor rmeg bocs!

(#18) Digital


Digital
addikt

Unalmas telefon,olyan mint egy szürke egérke :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19) Athos07 válasza nnivan (#15) üzenetére


Athos07
senior tag

Na, végre valami, ami elgondolkodtatott - szóval azt mire alapozod, hogy a Siemens találta ki a slide-technikát. Én kicsit kutakodtam, de tudtommal az elő ilyen Siemens az sl55 volt, 2003 2. negyedévéből, míg az emlékeim szerint első slide teló (ami nekem kapásból beugrott) az a Nokia 7650, több, mint 1 évvel korábbról. Persze a japán, kóreai, meg amerikai telókról, abból az időszakból nemigen tudok sokat.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#20) X-COM válasza Athos07 (#19) üzenetére


X-COM
nagyúr

SL10

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#21) nnivan válasza Athos07 (#19) üzenetére


nnivan
tag

Yeah, igen, mint tudjuk a spanyol viaszt is a nokia találta fel a XIII. században.
Semmi gond, de nem ezt akartam mondani a hozzászólásommal! (jó tanács: Gyorsan olvasd el mielőtt törlik! )

(#22) Viktor0610 válasza nnivan (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Üdv nnivan fórumtárs!

A hsz.-aid nem azért törölte Bog, mert a Nokiát szapultad, hanem mert nem témába vágóak voltak!!! Megkérhetlek, h. a továbbiakban csak a témához kapcsolódó megjegyzéseket küldj??? Tudom, szép álom...

Egyébként abban igazad van, h. nem a Nokia találta fel a spanyolviaszt, hanem a Siemens 1999-ben.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#23) nnivan


nnivan
tag

Megkérhetsz persze, bár én nem kértelek a panasonic vs3 fórumba, de mind1. Igazából ez sem érdekel. De még mindíg nem erről szólt a ''hozzászólásom''.

(#24) Athos07 válasza nnivan (#21) üzenetére


Athos07
senior tag

Igaz, én nem találtam meg az SL10-et először, így lehet, hogy tényleg az volt először, sőt ezek szerint tuti.

Nivan: veled nemigen lehet kultúráltan vitatkozni sem. Én szó szerint azt mondtam: ''ami nekem kapásból beugrott'', tehát én nem mondtam, hogy a Nokia talált fel akármit is, sokkal inkább nem tudtam - és nem is emlékeztem - az SL10-ről. Te minden áron balhét akarsz. :D

Egyébként a telóra visszatérve ezúttal is egyet kell értsek Boggal, meg Viktorral is: a Samsung nagyon egyfelé gondolkodik: 50% slide, 45% clamshell, a többi meg tégla. Szerintem Európában csak alkalmazkodtak az amerikai divat nyomására. De eljön még a Monoblock uralom ;]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#25) Jégkokó válasza Athos07 (#24) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen tényleg az a simens sl 10 volt az első szétcsusztatható telefon.Nekem se tetszenek ezek a szétcsusztatható meg szétnyitható telefonok , valahogy egyálltalán nem esnek kézre.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26) Viktor0610 válasza Jégkokó (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szétnyithatókat ne tessék bántani!!!
A főkijelző védelme miatt igen praktikus megoldás!!!

Egy kinyitható kivitelű készülék tulaj :DD

Samsung Galaxy A54

(#27) Jégkokó válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


Jégkokó
veterán

És mivan akkor ha a telefonon 2 darab kijelző van, a külső is ugyan ugy szines mint a belső, akkor mi védi a telefont?:D:D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#28) Viktor0610 válasza Jégkokó (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

UtolsOFF
Ne tessék kötekedni!!! :DD
A főkijelzőt mondtam csak, a külsőre neked kell vigyázni... ;]
Egyébként úgy gondolom, h. a szétcsúsztathatónál mindenképp' praktikusabb a kinyitható megoldás...
UtolsOFF vége

Samsung Galaxy A54

(#29) AS


AS
félisten

Ennek meg mi értelme volt?????????
D500 rondább külsöben, xar live menüvel, voda kapja be..

Inkább már A D600 hozák forgalomba!!

:((:(

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) AS


AS
félisten

Érdekes a T-mobilos e350-be nincs korlátozva semmi. még az infra se.. igaz az egy másik ketegoria, de t-mobil sokal korektebb.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) nnivan válasza Athos07 (#24) üzenetére


nnivan
tag

Összevesztek ti nélkülem is! Senkit nem érdekel, hogy te nem tudtad, hogy a siemens volt a ''feltalálója'' a slidenak. Monoblock uralom pedig csak akkor lesz, ha csak te vásárolsz tellát a boltokba. Hát igen érdekes, hogy a nokia is ontja a clamshell és slideot, illetve durván másolnak. A hozzászólásom lényege az volt, hogy a siemens ''találta fel '', de mégis a samsungnál lett népszerű, vagyis kevés feltalálni a spanyol viaszkot, azt ki is kell tenni a boltokba, ahhoz meg már designe is kell! Egyszer kirpóbálnám én is hosszasabban ezt a csúszóst, de nem tudok elszakadni a clamshelltől.

Aláírás: Gyorsan olvasd el mert kitörli a ''magyar'' ''újságíró'' társadalom!

(#32) Bog válasza nnivan (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kedves nnivan,

utoljára szólok, eddig baromira toleránsak voltunk. Szorítkozz a témára, végy vissza az arcodból, és egyszerre egy nicket használj. Utálok bárkit is kitiltani, de ez lesz a vége.

Bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) Ck.


Ck.
addikt

Bog, találtam egy kissé talán komolyabb hibát a tesztben:
''A telefon ugyanazokkal a fényképezési tulajdonsággal érkezik, mint az E720. Ez konkrétan 1,3 megapixeles kamerát, és 176x144 képpontos videórögzítést jelent.''

Nos az E720 az 1.0 Megapixeles kamerával, és CIF (352x288) videofelvevővel rendelkezik. Így tehát ez a telefon a D500 paramétereit kapta ebből a szempontból (1,3 MP, 176x144 video).


[Szerkesztve]

(#34) Bog válasza Ck. (#33) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazad van, az E730-ra gondoltam, javítom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.