Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) anulu válasza Jim Tonic (#9) üzenetére


anulu
félisten

megrágtam, mielőtt leírtam volna... :)

igazándiból a ''valami van, de nem az igazi'', ami az A4Tech neve hallatán eszembe jut. dolgoztam olyan irodában, ahol wireless A4 egerek voltak. 2 nap után megkérdeztem főnököt, hogy otthonról behozhatnám-e az MS Intelli egerem... szerencsére beleegyezett. nem 3D tervezéshez kellett, hanem sima office, de képtelenség volt használni, és nem csak nekem, hanem a kollegáim is szenvedtek vele, de nagyon durván.

nem azt mondom, hogy mindenki vagyen G5 vagy MX1000-et, de egy tisztes MS Intelli egér megéri a pénzét. van a másik véglet, amit a G7 képvisel, ami szintén nem kéne, de nem működésbeli, hanem kialakítási bajom van vele.

a tápot nem a biztonság, hanem a minőség miatt hoztam fel. nem kell mindenkinek FSPt, Enermaxot, Zalmant berakni tápnak, de egy erős közepes Coolinket minden gép megérdemel(ne)! egérből sem kell a csúcs, de egy erős közepest minden kéz begérdemel.
meg az emberi idegrendszerek is. nagyon hamar fel tudom arra kapni a vizet, ha egy egér pontatlan.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.