Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Utolsó oldalon a kép alatt: A4 Tehc X7 - olcsó játékos
Amúgy nagyon tetszik nekem ez az egér, külsőre. Nincs kedvetek tesztelni? :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) thaler2


thaler2
senior tag

hát nemtom, hogy a nagyon vékony zsinór előnynek számít e. Nem törik meg túl hamar?

(#3) FlasH-BacK válasza thaler2 (#2) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Sokszor zavaró játék közben, hogy a vastag kábel nagyon ellenálló és nem lehet tőle mozgatni az egeret (pl ha beleakad valamibe vagy feltekeredik stb), szoval elvileg előnyt jelenthet a kis átmérő.

Egyébként most először hallottam olyan hírt, hogy a4tech termékbe minőségi cuccot raktak:D:)! Mondjuk a Logitech MX500-amnál nem dicsekedtek ezzel, mégis már cca 3-4 éves, 2. tulaja vagyok és semmi gond nincs a mikrokapcsolók érintkezésével. (kopp-kopp)

Minden esetre jáccogatnék egyet a rágcsálóval, hátha tényleg sikerült valami kvalitást belevinniük a4tech-éknek. Az ára alapján még akár best buy is lehet.

(#4) Loretto


Loretto
veterán

Tagan rlz :D Ez valahogy szimpatikusabb az antec neonál 430w 25k.

Nekem bejön ez a rágcsáló, hátha még vezeték nélküli is lenne...

Soirée...

(#5) anulu


anulu
félisten

a Tagan táp nagyon finomnak tűnik, az A4Tech meg monnyon le! kijött a G7, ők meg kihozták az X7-et, ami a lába nyomába nem érhet a Logitech egerének.

szívem szerint annyira ajánlok A4Tech egeret, mint Codegen ''tápot''. még mielőtt valaki megkérdezné: igen, már használtam sokfajta A4Tech egeret, és mindegyik után kész megváltás volt hazajönni az MX700-amhoz.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Loretto válasza anulu (#5) üzenetére


Loretto
veterán

Enniy pénzért mit akarsz attól a szerencsétlen egerentyűtől? :)

Soirée...

(#7) rudi válasza Loretto (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért a 430-as Neo picivel okosabban lett összerakva. Gyegneg az 5-ös és 3,3-as ága, viszont három 12 voltosa van. Sejtésem szerint a 8-as Adda venti meg halkabb az Easycon-ok 12-eseinél. Reményeim szerint mind a két jószág a kezem közé kerül, Tagan belsőt eddig még nem láttam.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Loretto válasza rudi (#7) üzenetére


Loretto
veterán

Közben visszanéztem a 25000-36000 közti árszegmensben 4 tápnak kell osztoznia, mondjuk lesz 28-30k (itthon) a 430-as.
[link] Itt egész jó képek vannak, megjegyzem eddig nem sikerült meghallanom a ventit kopkop :)

Soirée...

(#9) Jim Tonic válasza anulu (#5) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Kevered a szezont a fazonnal. Nem kicsit. A két egér tök ugyanannyiba kerül. De tényleg...
Az A4tech és Codegen hasonlat sem jobb az előzőnél. Egérben nem annyira számít a biztonság. Van, aki nem költ annyit egérre. Nézd meg, milyen konfigom van, és mégis egy A4tech szolgálja ki a DT gépem. Elég sokat használom, de semmi gondom vele.
A hasonlatod tehát kb. annyit ér, mintha lefikáznám a levegős hűtésed, mert hol van egy vízhez képest. Vagy bárkit, aki 6600GT-t használ, mert mennyivel jobb egy 6800GT vagy nagyobb. Azt hiszem, ezekk sem egy kategóriák...

Néha meg kellene rágni a gondolatot, mielőtt ''papírra'' veted.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) anulu válasza Jim Tonic (#9) üzenetére


anulu
félisten

megrágtam, mielőtt leírtam volna... :)

igazándiból a ''valami van, de nem az igazi'', ami az A4Tech neve hallatán eszembe jut. dolgoztam olyan irodában, ahol wireless A4 egerek voltak. 2 nap után megkérdeztem főnököt, hogy otthonról behozhatnám-e az MS Intelli egerem... szerencsére beleegyezett. nem 3D tervezéshez kellett, hanem sima office, de képtelenség volt használni, és nem csak nekem, hanem a kollegáim is szenvedtek vele, de nagyon durván.

nem azt mondom, hogy mindenki vagyen G5 vagy MX1000-et, de egy tisztes MS Intelli egér megéri a pénzét. van a másik véglet, amit a G7 képvisel, ami szintén nem kéne, de nem működésbeli, hanem kialakítási bajom van vele.

a tápot nem a biztonság, hanem a minőség miatt hoztam fel. nem kell mindenkinek FSPt, Enermaxot, Zalmant berakni tápnak, de egy erős közepes Coolinket minden gép megérdemel(ne)! egérből sem kell a csúcs, de egy erős közepest minden kéz begérdemel.
meg az emberi idegrendszerek is. nagyon hamar fel tudom arra kapni a vizet, ha egy egér pontatlan.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) orbano


orbano
félisten

Örvendetes, hogy elkezdenek szépen lassan szállingózni a 20''-os wide TFT-k. Január környékén már talán tudok is egyet venni :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) Scream007


Scream007
őstag

már azt szeretném látni hogy az nv 6800 árai mennének lefelé.
szerintem ideje lenne már :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#13) Loha válasza anulu (#10) üzenetére


Loha
veterán

Nem tudom milyen pontatlanságról beszélsz... A4Technek van 650Ft-tól egere, meg rengeteg 1500Ft-os amik nem túl jók, de hát ennyiért mit várjon az ember...
De a 2-3k-s A4Tech egerek teljesen jók mindenre, senki nem mondja, hogy irodába nem jó... WOP-35-el COD-ozok. Teljesen tökéletes, pontos az egér. Ott van vele gond, hogy a hírtelen rántásoknál, nehéz pontosan oda rántani ahova kéne, szóval a hírtelen gyorsulásokat nem szereti... De pontosság... 1pixeles pontossággal tudom mopzgatni... :)

(#14) orbano válasza Loha (#13) üzenetére


orbano
félisten

erről beszél. ha gyorsan mozgatod pontatlan. ez nem elég pontatlanság neked? nyilván nem arról van szó hogy balra húzod az egeret, a mutató meg jobbra megy :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) AMD Power


AMD Power
titán

A4 Tech X7 Nagyon baba!! Mondjuk nekem 9 éve csak A4Tech egerem van és egyikkel se volt semmi bajom!

(#16) rudi válasza orbano (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Nagyon sok szempontot figyelembe kell venni egy egérnél, ha a pontosságát akarjuk megítélni. Számít a szenzor precizitása, a talpak csúszása, a késleltetés (ha van) amíg aktivizálódik az érzékelő, a max gyorsulás amit fel tud mérni, a kábel esetleges merevsége, vastagsága vagy elakadása, az egér formája és fogása, a gombok minősége. Nagyon valószínű, hogy egy olcsóbb egér nem tud mindegyiknek és minden felhasználónak megfelelni, de akár egy drágábbal is lehetnek ''személyes gondjaink''. Amíg az ember nem próbálgatta pár napig (ennyi kell, hogy a korábbi egeréről kvázi leszokjon), addig nem igazán lehet megítélni az összes szempontot. Mondjuk azt, hogy az A4 Tech X7 érdekes, és ha nem válik be, akkor sem bukunk vele túl sokat, egy próbát megér.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) orbano válasza rudi (#16) üzenetére


orbano
félisten

nekem mondod? Még nem találtam megfelelő cserét az ms wheelmouse optical 1.1a-mnak :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) #21346560 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


#21346560
törölt tag

Letszeteltem, a mai napig nyúzom mindenféle FPS-ben. Le a kalappal előtte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.