Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Genun


Genun
tag

Talman ZM80D-HP? :DDD

(#2) kowk


kowk
tag

jah, enis ezt akartam mondani :D ettol foggetlenul remek cikk lett, gratula

(#3) Loretto


Loretto
veterán

Nagy érdeklődéssel olvastam végig a cikket. Télleg hátradőlhettek.
Most persze azért mindenki majd mondja h vizhűtés igy+ugy hogy 15 fokkal hűvösebb stb. De nagyon jó értékek lettek a ''mezei'' coolerekkel szemben a hp-nak, és az sokkal mobilabb.

Soirée...

(#4) FlasH-BacK válasza Loretto (#3) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Én tényleg nem hittem volna hogy ilyen jól fog teljesíteni a vízhűtés.
Azért le a kalappal a heatpipe előtt is, mert venti nélkül odaveri a sima hűtőbordás megoldást!:C

(#5) Old Death


Old Death
senior tag

A cikk nagyon jó! a műtét brutális :))
csak egy kis gonoszkodás: munkavédelmi előírás, h nem szabad ékszerben dolgozni ;] :DDD
egyébként mitől bear a bear? :F
no még egy észrevétel: Miért nem egy jobb Tt, ténylegesen heatpipe-os hűtővel néztétek meg? mert ez egy kicsit egyoldalú :( pl.: egy silnet towerrel v egy fanless-el :(

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#6) csudri válasza Old Death (#5) üzenetére


csudri
őstag

Mert itt most a TT a hagyományos borda+venti coolereket képviselte. Szándékosan nem hőcsöveset választottak, nem lett volna semmi értelme!

(#7) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Képesek voltatok ezért szétverni egy heatpipe-os procihűtőt?
Állatok..

(#8) Old Death válasza csudri (#6) üzenetére


Old Death
senior tag

najó, de ha egyszer heatpipe akkor heatpipe :(
van sokkal jobb ventis procihűtője a Tt-nek ez egy kicsit így lejáratás szagú szerintem, no mindegy, nem én vagyok a Tt megbízott jogiképviselője :DDD

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#9) Loretto válasza Old Death (#8) üzenetére


Loretto
veterán

itt most az hűtési módokon volt a hangsuly.egy sima coolert is lehetett volna venni, de szvsz itt is kijött volna a hp előnye a simával szemben.

Soirée...

(#10) Digital


Digital
addikt

Nekem nagyon tetszett a cikk,sok kérdésemre választ is kaptam olvasása közben! És kafa volt hogy kibeleztétek szegény hűtőt a teszt végen,így bepillanthattunk a lelkébe is!
GRATULA

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) Old Death válasza Loretto (#9) üzenetére


Old Death
senior tag

ez oké... csak megjegyeztem :)

egyébként mitől ''bear'' a coolink hűtője? v ez csak egy fantázianév aminek semmi alapja azon kívűl, h van rajta vmi logó a tetején? :F

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#12) Loretto válasza Old Death (#11) üzenetére


Loretto
veterán

Bővebben: link ott a brumi. vmi kabala. :D

Soirée...

(#13) dark bit


dark bit
tag

Azért a vízhűtésben van tartalék... már több éve cseréltem volna hagyományos hűtőrendszeremet, ha nem lenne 100x egyszerűbb.

d[-_-]b Cool Walley

(#14) engusz


engusz
veterán

A videóra kitehettétek volna a 18-as karikát. Az első perc után durva jelenetek következnek! :)

Egyébként jó cikk lett!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#15) Male


Male
nagyúr

Ez tényleg jó cikk lett. Hasonló cikkeket máskor is csinálhattok, amiben valami technológiai dolgot néztek meg: mondjuk egy memóriás jó lenne.

Ez már máshol is felmerült, de nem tudom, hogy mi lett a vége: a Zalmannak a heatpipejait meg lehet valahogy hajlítani? (természetesen úgy értem, hogy utána is működni fog e)

(#16) anulu


anulu
félisten

jó lett a cikk, bár a teljes végigolvasásra még nem volt időm. szvsz víz a konyhába és a fürdőszobába való, nem PC-be, de ez egyéni vélemény, kéretik nem megkövezni érte :)

nagy bajom a ZM80HP-D-vel, hogy ha rápakolnám a 6800-ra, nem tudnám beszerelni, mert az egyik vinyómba beleakadna a heat-pipe csöve :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

jo cikk csak a Talman hütő számunkra nem elérhető... :(;]
Bővebben: link

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#18) Loretto válasza anulu (#16) üzenetére


Loretto
veterán

ki kell szedni a hdd-t. :DDD (vagy más karira tenni :U )
csak viccelek

Text-Boy: #1

[Szerkesztve]

Soirée...

(#19) t-shirt


t-shirt
veterán

jó kis karácsonyi meglepetés ez a cikk, jó lett grat (kibelezés rulez :DDD)

a víz az úr ;]

[Szerkesztve]

(#20) MarKoo


MarKoo
őstag

A ''18-as karika'' még a csúnya szavak miatt is kellett volna, de azt kisípoltuk! ;]

(#21) Esmein válasza MarKoo (#20) üzenetére


Esmein
nagyúr

Megnézem hanggal is :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22) engusz válasza MarKoo (#20) üzenetére


engusz
veterán

Egy kis zenei aláfestés még jót tett volna. Mondjuk Starsplash - Cold As Ice. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#23) MarKoo


MarKoo
őstag

Találós kérdés:

Ki tudja, hogy a legelső képen mi van ''rászórva'' arra a fém lefogatóra? 2 betű annyit segítek. :DD

engusz!
Extra kívánságokat most csak karácsony miatt fogadunk el, a ''legközelebbin'' már lesz. :P

[Szerkesztve]

(#24) MarKoo


MarKoo
őstag

Egyedül azt sajnálom, hogy most Karácsony napján nem olvassák annyian a ''meglepetést''. :B

Uh, ha tesóm tudná, hogy nem vágtuk ki. :P ;]

(#25) Esmein válasza MarKoo (#24) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az evil grin találó benne :) Meg kéne egy uncut is, mert kb semmit nem hallok az első dialógból :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) engusz válasza MarKoo (#23) üzenetére


engusz
veterán

Talán PH? :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27) Winner_hun válasza MarKoo (#23) üzenetére


Winner_hun
félisten

PH :D

szerk:engusz gyorsabb volt, de ungyan arra gondoltunk :)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28) MarKoo


MarKoo
őstag

Eltaláltátok mind ketten. Gondoltam kicsit segítek, mert annyira nem kivehető, de csak ennyire sikerült ügyeskednem. ;]

(#29) MarKoo válasza Esmein (#25) üzenetére


MarKoo
őstag

A beszélgetés annyira nem lényeg, csak a műtét fő hangjait kell hallani. Tesóm kérdezett pár dolgot. ;] A narrátor viszont hiányzik. :DD

(#30) Esmein válasza MarKoo (#29) üzenetére


Esmein
nagyúr

--------- kész a ------------- is oké :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) MarKoo válasza Esmein (#30) üzenetére


MarKoo
őstag

Politikai okok miatt ki kellett sípolni. A T-m*bile küldött egy sms-t és a hírt olvasta fel műtős gyerek. :DD ;]

[Szerkesztve]

(#32) twollah


twollah
nagyúr

A cikk jo a film nem.
Vmi bevezeto kellett volna, hogy mi fog torteni, igaz a jobb felso sarokba felkerult egy PH! logo, de az nem potolja a hianyossagokat.
Vmi normalis vilagitas sem artott volna mert a mu eleje nagyon hasonlitott a negerek harcara az alagutban.
Vmi zene kellett volna ala, mert igy gaz.
Vmi kommentar sem artott volna, mert aki nem olvasta el a cikket annak fogalma sincs rola, hogy mi miert tortenik.
A sikitozos tag gondolom meg az eletben nem fogott a kezebe sikitot, egy kezzel sikitozas, egy baleset vedelmis sirt volna ha meglatja azt a par pillanatot.
Hala az egnek par masodperccel kesobb mar 2 kezzel fogja a szerszamot igy nem sajat magat darabolja a hutolamellak helyett.
Sorjazas vmi kulccsal reszelo helyett.
Ahogy kell termeszetesen...
Vegul is a cel szentesiti az eszkozt.
A mobilt igazan le lehett volna halkitani vagy kikapcsolni, mert igy hallottuk az erkezo uzenetrol szolo tajekoztatast.
A karomkodasokat mar meg sem emlitem.
A vegen a razoomolhatott volna a kamera a szetvagott heatpipera ha mar szet lett vagva.

Konkluzio:
- en ezt a ''filmet'' nem adtam volna ki a kezembol, es a nevem sem adtam volna hozza.
Ha mar jo a cikk akkor miert ne lehett volna egy normalis igenyes filmet is osszedobni hozza?

(#33) MarKoo válasza twollah (#32) üzenetére


MarKoo
őstag

Erre főleg neked nem tudok mit írni. A videó annak van, aki elolvassa a cikket, de ha valaki nem olvassa (nem kötelező olvasni), az le se töltse, ezt szerintem magától adódik. A zene tényleg hiányzik, de ez nem egy videóklipp csak hogy tisztázzuk. Kommentátor minek, ha már a cikket olvasod. A sikítozós tag hagyjuk hogy milyen téren dolgozik, szerintem van már pár év tapasztalata, szóval az hogy egy kézzel fogja meg ilyenek, szerintem ezt egy külső szemlélő nagyon nem láthatja át. Sorjázás azért egy kulccsal csinálta mert minnek kipakolni egy rahedli szerszámot, fel kellett volna vennem, hogy mekkora műhelybe történt a beavatkozás és hány 10 darab orvosi műszer (centrifuga, fagyasztó, hőlégsterilizátor, defibrillátor) volt, szóval ennyit erről, szóval nagy ''rumli volt'' (A lényeg, hogy csak azért dörzsölte meg a cső éleit, hogy a fotón ne legyen csúnya). A mobilt azért nem kapcsolta ki, mert minek, nem gondoltuk hogy pont ebben az 5 percben jönni fog egy sms-s. A végén a zoom tényleg hiányzik, de ez volt a legelső ilyen PH!-s próbálkozás a következő jobb lesz, ha lesz. Végszó, nem munkavédelmi előírásoknak akartunk megfelelni, hanem egy bizonyítékot adni, hogy szétszedtük, megnéztük kipróbáltuk stb. Ezt szintén nem tudod felmérni máskor ki hogy dolgozik, szóval inkább nem mondok semmit, leírtam minden kifogásodra a véleményem! :U

[Szerkesztve]

(#34) MarKoo válasza twollah (#32) üzenetére


MarKoo
őstag

Lehetne a neved amúgy Grincs..... A ''vitát'' lezártam, a kritika egy részét elfogadtam, változatatni fogunk rajta. Sajnálom hogy egyeseknek nem tetszik.

(#35) Den válasza twollah (#32) üzenetére


Den
veterán

nem az volt a fa alatt amit szerettél volna?

www.simson4t.hu

(#36) Den válasza MarKoo (#34) üzenetére


Den
veterán

ne sajnáld, nyom egy hit da monkeyt és megnyugszik :)

www.simson4t.hu

(#37) Esmein válasza MarKoo (#31) üzenetére


Esmein
nagyúr

ja ok ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#38) MarKoo válasza Den (#36) üzenetére


MarKoo
őstag

Akkor nem sajnálom. ;] Csak picit felment bennem a pumpa hogy bekapcsolom a gépet és ilyen komment fogad. :B

(#39) Esmein válasza MarKoo (#38) üzenetére


Esmein
nagyúr

Látod, elkerülöm az ilyeneket azzal, hogy soha nem kapcsolom be a számítógépem. Najó egyszer bűnbeestem :) vagy 3 hónapja.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#40) konrad válasza MarKoo (#38) üzenetére


konrad
aktív tag



Vadorzók ! :DD

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#41) twollah válasza MarKoo (#33) üzenetére


twollah
nagyúr

Nalam az etalom a Tom's Hardware video.
Megnezed, es lehet toluk tanulni.
Szerintem...
Ennyi...

(#42) OC


OC
őstag

A téma nagyon jó és aktuális és a cikk maaga is jól sikerült. Gratula! :C

(#43) MarKoo válasza twollah (#41) üzenetére


MarKoo
őstag

Láttam már. Figyi, nekünk ez volt az első videónk. Miért nem olvasol Tom's Hardware-t? :F Mindenkinek teszik eddig aki hozzászólt kivétel neked. Nem gondolod hogy veled van a baj? :F Nem sikerült ellopnod a karácsonyt? :U

(#44) twollah válasza MarKoo (#43) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha nem lattad volna leirtam, hogy a cikk jo lett.
E folott atsiklottal.

Nekem ez a velemenyem errol.
Demokraciaban elunk vagy mi a tosz.
Nem kotelezo tapsikolni.
Ahogy elolvasni a cikket, letolteni, es megnezni a videot, es utanna fikazni mas munkajat sem kotelezo.
En elolvastam, leszedtem, megneztem, fikaztam.
Miert fikaztam?
Mert a minosegi cikk utan minosegi videot vartam.

(#45) OC


OC
őstag

Tomi Hardver? Kár, hogy csak a videókat tudják megcsinálni... Inkább a lényeg, maga a teszt (cikk) legyen jó, mint csilli-villi video és sz@r (elfogult;] ) teszt.

(#46) twollah válasza OC (#45) üzenetére


twollah
nagyúr

Mindenki elfogult.
De errol ne vitazzunk...

(#47) MarKoo válasza twollah (#44) üzenetére


MarKoo
őstag

Örülök hogy a cikk tetszett, de nem furcsa hogy senkinek nem volt baja, csak neked? Amúgy is igyekeztünk kis méretű videókat létrehozni a modemesek miatt, igaz nekik külön készült, de nem akartunk egy nagy videót. Ezt vedd karácsonyi ajándéknak, egy plussznak amit nem muszály megnézni ezáltal értékelni sem. Ez van neked nem tetszik elfogadni nem tudom de ilyen az élet. :U

(#48) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

remek cikk, tényleg hiányzott már, lehet majd linkelni a sok okos kérdésre az okos válaszokat, de engedtessék meg a szokásos fanyalgás:

1. ha már elhúztátok az orrunk előtt azt a full hőcsöves zalman házat, beh jóh is lett volna látni az eredméyneit neki is. jó-jó, tudom, mocskosul drága, és nyilván nincs is sok az országban. de akkor is... vagy épp ezért.
2. hasznos lehetett volna a grafikonokra rányomni egy zalman cnps7000a/b-cu eredményeit is referenciának.

amúgy gratula tényleg,

Boldog Karácsonyt!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49) MarKoo válasza parandroid (#48) üzenetére


MarKoo
őstag

1., Azt a zalman full hőcsöves házat én is szívesen leteszteltem volna. Talán majd lesz a későbbiekben róla cikk!

2., A hőcsöves hűtők tesztjét tartottuk szem előtt, nem is gondoltunk a Zalman cnps7000-es vebtillátorra, a Sparkot itt egy a viszonyítás miatt raktuk be, hogy ''mind a 3 fajta'' hűtést összevessük.

Köszönjük szépen és nektek is Boldog Karácsonyt. :)

(#50) Vikthor válasza twollah (#32) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Volt neked már építő jellegű hozzászólásod valaha? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.