Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] AG Neovo S-17 TFT - páncélozott elit? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) &rush


&rush
csendes tag

Kellemes kis cikk. Gratula :))

MÁS: Minden tesztre kapott eszközt csürtök-csavartok-dobáltok, vagy erre előzetesen engedélyt kértek a cégtől aki próbára ''meri'' bocsájtani azt? :DDD

(#2) Tal2


Tal2
tag

A cikk tényleg jó, de a monitor már nem igazán. Inkább a képminősége lenne jó ahelyett, hogy Iraki használatra méretezik... :)) .

(#3) rog


rog
addikt

akkor most 120-ert szinhibas kep, plusz egy uveglap ami inkabb hatrany mint elony?
vagy olvassam el megegyszer?

(#4) twollah


twollah
nagyúr

120ezerért kellemes ki monitornak tűnik.

A szürke árnyalat zöldessége gáz, de ezt mindenki eldönti maga.
A kezelőgombok a szolíd igénytelenséget sugározzák, jó lett volna hogyha valami pofásabb gombokat kapott volna a készülék 120ezerért.

Páncélüveg felesleges.
Az egyszerű ember nem baltával tisztítja a monitorját.
Ha szállítás közben sérül meg akkor az a szállító cég gondja, ha meg a felhasználónál sérül meg szállítás közben akkor az neki egy drága tanulópénz.

(#5) beeboy


beeboy
addikt

miért, ennek is megvan a helye:
ipari körülmények
diliház stb.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#6) beeboy


beeboy
addikt

mondjuk azt nem értem miért nem lehet tisztítani.
az üvegfelület az egyik legjobban tisztítható dolog.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#7) rog válasza beeboy (#5) üzenetére


rog
addikt

:)

(#8) F7


F7
tag

Egy monitornál a kép az egyik legfontosabb, legalábbis nálam.

Itt maga a képminőség nem a legjobb (szellemképes betűk, szürke szín stb)
plusz az üveg felület tükröződik? :(..a tisztításról ne is beszéljünk!

Egy használhatatlan monitor 120ért? nálam nem 7/10, max 2/10.

Persze ez magánvélemény, de engem nagyon zavar, ha belesüt a nap, ha magamat látom a kép helyett, ha nem jók a színek, stb.

Fickó! Fekszessz!

(#9) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

A kristályoptikai szűrő szép tónust ad a színeknek, jó 5let - de tükröződik.
A képminőség jó - de nem hibátlan.

A monitor összességében nagyon is jó, a ''használhatatlan'' és egyéb jelzőket mi biztos nem írtuk és nem is gondoltuk oda. Tény, hogy a K-19 jobban tetszett, tény, hogy pár másik monitor is, de nem ugranék a kútba, ha egy S-17-est kéne néznem egész nap :P.

Ráadásul az S-széria a high-end AG Neovo, a cucc minden, csak nem gagyi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Zsiba


Zsiba
senior tag

Nekem magának a monitornak a designja tetszik! Jól mutat, de ez sajnos kevés. Ha kép minőség nem megfelelő...
Egyébként a cikket és íróját is dícséret illeti. Gratula!

''One Ring to rule them all...''

(#11) nap


nap
addikt

Na, sracok olvassatok el ujra a cikket! De ezuttal ne szemmel, hanem esszel!
A koltoi tulzasokat keretik ezszerint kezelni! :) (Amugy ajanlom, hogy nezze meg mindenki sajat monitoran a szines alapon szines szovekeget, lehet, hogy meg fog lepodni. :P)
Szvsz, messze az egyik legjobb menurendszerrel rendelkezik ez a monitor.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) Fiery


Fiery
veterán

Nem igazan latom ennek a monitornak a piaci helyet. 160 bruttoert S-17 (17 col) kozepes kepminoseggel vagy 200 bruttoert K-19 (19 col!) piszok jo kepminoseggel? :) Az a nyavalyas uvegfelulet meg altalanos hasznalatra minden csak nem praktikus (foleg a tukrozodes miatt).

K-19 rulez :D


Fiery

(#13) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Jó ez a monitor, nemtom mit sírtok. Az üveglap izlés kérdése, de nekem bejön. Az RGB színteszt alatt(mi azt néztünk rajta) nagyon kellemes telt színei vannak. Játékra jó, filmnézésre is, mi a Neovo Tunerrel használtuk kb 2 hónapig, mint TV. Más kérdés az ár/teljesítmény arány, ez szerintem nem a legjobb.

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#14) Den válasza Fiery (#12) üzenetére


Den
veterán

főnök asztalára, ügyféltérbe, lakásba... nem mindenhol az abszolút elérhető legtökéletesebb képminőség a fő szempont.

www.simson4t.hu

(#15) rog válasza Den (#14) üzenetére


rog
addikt

zoldes szurkeben.

(#16) Arius


Arius
aktív tag

'' high-end AG Neovo'' ilyen képminőséggel, meg 35ms-os válaszidővel...
huhh akkor nem szeretnék AG Neovo monitort, főleg nem olyat ami nem ''high-end'' :)):DD

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#17) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

A tükröződés nálam nem igazán látszott, mert túl sok a fény, így hát fogtam magam és megképszerkesztettem egy picit :) Íme:

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#18) JulWCZar válasza Panther (#17) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Olyan mintha az aláírásod egyben képaláírás is lenne :)

(#19) Panther válasza JulWCZar (#18) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ííí, tényleg :)

Ezennel tájékoztatom a nagyérdeműt (saját biztonságom érdekében), hogy nem az! :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#20) MLaca válasza Panther (#19) üzenetére


MLaca
őstag

Panther, ütött utolsó órád... Direkt nem akartam kihangsúlyozni a fotóst (akinek kilétét NEM árulhatom el)...

http://mlzphoto.hu/

(#21) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Elég életlen lett a talp rögzítő csavarról készült kép, alig olvashatók a nagy feliratok. Nemhogy a kicsik :(

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#22) MLaca válasza TheVeryGuest (#21) üzenetére


MLaca
őstag

Igen, kicsit részeg voltam, így elcsúszott a kép... Jó a szemed és talpraesett kritikus vagy! Csak így tovább! :C

http://mlzphoto.hu/

(#23) Panther válasza MLaca (#20) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De hát úgy meg nappali fényben nem látszott hogy mit kéne látni :) Mindenesetre nem Emvy, az fix :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#24) Panther válasza TheVeryGuest (#21) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA



Amúgy sztem a Neutral (semleges) azért van, mert akkor állítgatható a cucc (mivel nincs lockolva semelyik állásban).

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#25) MLaca válasza Panther (#24) üzenetére


MLaca
őstag

Najó, most az egyszer megúsztad ;)

http://mlzphoto.hu/

(#26) MLaca


MLaca
őstag

A képen látható fényképezőgép én vagyok amúgy.

http://mlzphoto.hu/

(#27) tomcs válasza Panther (#17) üzenetére


tomcs
őstag

majdnem nekialltam csinalni 1 ilyet csak igy poenbol :) aztan rajottem hogy csak ezert nem fogom rebootolni a gepet, ritka cuccok megvasarlasa van folyamatban :)

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] AG Neovo S-17 TFT - páncélozott elit? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.