Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vitamincsiga


Vitamincsiga
tag

Jól néz ki!
110-130" 8k még berodolfózható lesz valahogy, de a jövő ez.
A mostani ár másodlagos. 3-4 esztendő és a megfizethető kategóriába kerül.
Bárcsak tegnap lett volna a napja...

Jó lenne egy varázsgömb ;-)

(#2) Szpisti


Szpisti
addikt

[link]
:DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) scdlsc


scdlsc
aktív tag

KELL_EGY_ILYEN_TV!!!!!!4444444!!!!!!

(#4) Squirrel


Squirrel
őstag

Kíváncsi vagyok a c9-es sorozat nyitóáraira, az reálisabb, mint ez az r9-es.

(#5) Bl@tty


Bl@tty
tag

Csak nekem fura, hogy az első videóban az ürge folyamatosan nyomja lefelé a kezével a panelt? Mintha rá kellene segíteni a motorra... :D

(#6) SidCorky válasza Bl@tty (#5) üzenetére


SidCorky
senior tag

Csak rárakja, pont ezt a mozdulatot sikerült elkapni anélkül, hogy ne másszon senki a képbe, egyébként magától mozog le-fel. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#7) #06658560 válasza Vitamincsiga (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért még az OLED se lett az a hú de megfizethető.

(#8) Duck663


Duck663
őstag

Hogy ez engem, hogy nem hozott lázba. Az árazáson kellene javítani, az sokkal jobban lenyűgözne.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#9) AMG666


AMG666
csendes tag

Sikerült beszereznem egy 55C6-os modellt.
Igaz, hogy "csak" 4K felbontást tud, de van 3d.
LCD-t már nem fogok venni.

Csaba

(#10) stellaz válasza Duck663 (#8) üzenetére


stellaz
addikt

Lakberendezési szempontból azért nagy előrelépés. Nálunk többek között azért van egy 29 colos ultrawide monitor filmnézésre, mert nem vagyok hajlandó az egyéb ergonómiát egy viszonylagosan nagyméretű tévéhez igazítani. Egy ilyen viszont bárhol elférhet, nagyobb méretekben is.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#11) ZnVjaw0K válasza stellaz (#10) üzenetére


ZnVjaw0K
tag

Hú ez merész volt! Mindjárt jönnek azok, akik szerint 65" alatt megszületni se érdemes. ;]

"az bárhol elfér", "lehetetlen, hogy valakinek a kisebb legyen a jobb" :D

[ Szerkesztve ]

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

Miután lett 250" motoros vásznunk, az első pár évben naponta többen zarándokoltak ide, csak azért, hogy végignézzék ahogy magától le-és fel tekeredik. Még kép se volt rajta, mégis élvezték, nem akartak elfogyni...
Ebből a tapasztalatból kiindulva, ennek mindegy mennyi ciklust kell kibírnia, annyi tuti kevés lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#13) Clever0 válasza #16939776 (#12) üzenetére


Clever0
senior tag

Kíváncsi vagyok a mechanizmusra, amitől függőleges marad. Amikor fentről ereszkedik le valami, akkor azt húzza a gravitáció, de ez hogyan nem dől el?

(#14) Mike88 válasza Clever0 (#13) üzenetére


Mike88
senior tag

Jaja! Nem ám leülök "nosztalgiázni", megnézem a Kör-t, aztán mikor épp mászik ki Samara, lefittyen a TV, mert akkor biztos befosok!
Amúgy csak-csak visszatérünk ahhoz, hogy ismét bútordarab lesz a televízió.
Ebben egyébként az volna a pláne, az egyébként szintén ötletes "óra funkció" mellett, ha 21:9-es képanyagnál meg úgy egyáltalán minden létező és nem létező 16:9-nél szélesebb képanyagnál a képet a "képernyő" tetejére igazítaná, és csak a hasznos részt "tolná ki". Erről viszont ezek szerint szó nincs, pedig adná magát a dolog.
Egyébként eltudnám képzelni a technológiát egy ennél sokkal kevésbé rideg és modern bútorként. Ez tök jól mutat egy mostanában divatos, szürke és antracit színekben komorkodó házban, de egy annál "ízlésesebben"....

(#15) #24831488 válasza Clever0 (#13) üzenetére


#24831488
törölt tag

[link] 2:02

(#16) #72042496 válasza Mike88 (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Ebben egyébként az volna a pláne, az egyébként szintén ötletes "óra funkció" mellett, ha 21:9-es képanyagnál meg úgy egyáltalán minden létező és nem létező 16:9-nél szélesebb képanyagnál a képet a "képernyő" tetejére igazítaná, és csak a hasznos részt "tolná ki"."

Tudtommal pontosan így működik.

(#17) Clever0 válasza #24831488 (#15) üzenetére


Clever0
senior tag

Köszönöm. Így már érthető.

(#18) strogov


strogov
senior tag

Tisztelt LG!

Nekem egy balról jobbra kihúzódó változatra lenne szükségem.
Köszönöm.

:)

[ Szerkesztve ]

(#19) hardzsi2 válasza Mike88 (#14) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Nekem is pont ez jutott eszembe, hogy a "vászon" magassága a film képarányához igazítható, viszont én alul ráhagynék 4-5cm fekete sávot is, mert ez a batár doboz, amiből kijön, kicsit kitakarhatja a kép alsó részét.

Ez persze már csak a szoftveren múlik, tehát ha ez a fajta eszköz elterjed és lesz belőle többféle változat is, akkor belerakhatják ezt a lehetőséget, még ha a mostaniban nem is gondoltak rá.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#20) Fecogame


Fecogame
veterán

Wallpaper TV jobban bejön. Ennek nem sok értelmét látom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) vond


vond
MODERÁTOR

[link] ;] :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#22) Samott válasza hardzsi2 (#19) üzenetére


Samott
addikt

Pont ez jutott nekem is az eszembe, zavarna ha a kep alja pont a szekreny tetejen lenne. Raadasul szerintem ez a talajhoz is tul kozel van, lefele kell nezni meg ulve is. A wallpaper tevejuk sokkal szimpatikusabb nekem...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#23) Partz válasza Clever0 (#13) üzenetére


Partz
senior tag

Balika911

Az egy éve bemutatott prototípus valóban így működött, viszont az idei piacra kerülő termékre csak a 16:9-es és a menüsoros képarányt említik. Kiderül.

strogov

Samsung pont a múlt hónapban védetett le egy ilyen megoldást, ők is készülnek valamire (qd)-oled fronton.

(#24) Kinder


Kinder
senior tag

És majd a nagymamám köt rá csipkés porfogót, hogy behúzott állapotban ne piszkolódjon a résen keresztül. :DDD

(#25) niklebi válasza Kinder (#24) üzenetére


niklebi
senior tag

Ha nézted a 2. videót ott 34 másodpercnél látszik, hogy hátrafelé kinyílik a doboz mielőtt kijön a TV. Nem kell a nagymama :C

(#26) Baggins86 válasza Duck663 (#8) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Nem az árazáson kéne javítani, többet kéne keresni.... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) csab2


csab2
veterán

Ez nagyon durva!!! :Y :Y :Y

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.