Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Itt is Sir Patrick Stewart a narrátor? Az első résznél kellemes volt a hangja és a stílusa.

Nagyon várom, hogy ezt is végig tolhassam. Az első rész top3-as játék nálam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Vistaboy válasza Xaels (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, ő is szerepel benne. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) ldave válasza Xaels (#1) üzenetére


ldave
félisten

Lehet be kéne szereznem az első részt végre már... de így is akkora már a backlog...

A Slime draws near! Command?

(#4) solaris17


solaris17
aktív tag

Nekem ez kimarad.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#5) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

koszi az ismertetot!
ahogy olvastam sok dolog csak bla bla volt vagyis amit mar ismerek csak esetleg itt mashogy nevezik. pla a ket plusz fegyver az elso reszben csak siman light se dark power volt vagy valami ilyesmi es a meglevo fegyverekhez adtak valamilyen modositast de lenyegeben ugyan ez. kek tolt piros meg op.
az ujitasok is tetszenek, gondolok itt a siklfejlesztesre. a mentesi rendszer ha zavar ha nem ez egy ilyen jatek volt mar ez elott is szoval hozzaszoktam. a narancsszin orb mostmar voros vercsepp stb. lenyegeben nagyon sokat nem nyultak hozza aminek orulok mert jol volt megcsinalva az elso resz viszont van benne annyi ujitas hogy elegedettek lehessunk.
bar en a magam reszerol mar annak is orultem volna ha csak siman egy masodik reszt kapok uj story-val uj helyszinekkel, uj ellenfelekkel.
ja es az meg kulon tetszik hogy chupacabra itt mar ugymond velunk van. az elso reszbe egy kis idegesito szarhazi volt aki mindig a legjobb helyeken bukkant fel s vettel el a kepessegeket aztan meg lehetet keresni hogy elkapjuk es visszaszerezzuk a cuccokat.
en ajanlom neked hogy told vegig az elso reszt is mar csak a story meg nehany latvanyosabb boss fight miatt is.
ja meg meg azt akartam kerdezni hogy tuti hogy vannak olyan tamadasok amit nem lehet kivedeni? nem lehet hogy csak roszkor vedekeztel? nem hulyenek akarlak nezni csak az elso reszben nehez fokozatokon mar igen fontos szerepe volt hogy az ember megtanulja a blokc-olast. annyibol alt hogy a megfelelo pillanatban kelett nyomni es akkor kontrazni lehetett belole, viszont az ilyen tiz meg hasonlo effekteken kivul mindent ki lehetett vedeni.
van amit mai napig nem tudok kivedeni az elso reszben de lattam neten hogy lehetseges plusz akar a bossok legbrutalabb tamadasait is ki lehetett vedeni. ja kiveve persze a script-elt tamadasokat amelyeknel gyorsgombot kellett nyomogatni. szoval furcsa ez nekem hogy ennyire lebutitottak volna a vedekezest. de persze lenne benne logika mert ha raerzett az ember akkor legkemenyebb fokozaton serules nelkul lehetett leverni boss-okat az meg milyen mar.. :)

szerk: ja persze alap hogy megveszem. es hala egnek en tudok es szeretek joy-on jatszani.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Végre értelmes kameranézet, nem úgy mint az elõzõ résznél. A gamepad meg szerintem kötelezõ hozzá, a demobol itélve.

(#7) trufa12


trufa12
addikt

HATALMAS GAMMA ! Végre valami ....
Alig tudom letenni :) pedig itt van már 2 :31.-.-
(rendelés is leadva rá ) :D
Kicsit hosszabbra nyújtottam a demot ...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#8) Vistaboy válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

"ja meg meg azt akartam kerdezni hogy tuti hogy vannak olyan tamadasok amit nem lehet kivedeni?"

De vannak, az ilyenek elől csak félreugrani lehet, hiába védekezel, akkor is fellöknek. Könnyen észreveszed, mert egy hangot hallasz és pirosan felvillan a fegyverük, mielőtt lecsapnak.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Kvelstadt válasza Vistaboy (#8) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ertem. pedig de rohadt jol nezett ki mikor szetblock-oltad az elso reszben esz egy ilyen kek feny tort ki a bloccbol meg volt egy kis belassitas aztan meg lehetett neki adni contrabol. csori silver knight aki szerintem a legvaganyabb boss volt sajnos hozzam se tudott erni. sokra nem ment vele hogy elvette a light meg dark power-em.
ah egyszer kitoltam 100ra a jatekot meg minden achivmentet de most igy belegondolva meg most is szivesen ujrakezdenem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) trufa12


trufa12
addikt

Hát ez a gamma úgy látszik rajtam kívül senkit sem nyűgözött le :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) Sirandrish válasza trufa12 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem nagyon. Most fingattam ki az első bosst is állat a cucc :)
Rohadt jól nézett ki az arany páncél is és úgy alapba látványra sem lehet panasz.
Gépigénye is igen baráti.
Nekem konkrétan nagyon tetszik :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) trufa12 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


trufa12
addikt

Ezután jön a java :D majd csak ámulsz bámulsz
utána vannak durva nextgen látványok ...
kicsit kezdetleges a játék hibrid előző gen, next gen ... van 1 két jelenet stb amilyen olyan durván nézki :D majdnem sírtam :C

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#13) Sirandrish válasza trufa12 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondoltam hogy nem az első 10 percben durrantanak el mindent...vagyis őszintén reméltem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) WongFeiHong válasza trufa12 (#10) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Nekem is tetszik, meg az is hogy tükörsimán fut.

(#15) Kvelstadt válasza trufa12 (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

en is csak azota varom hogy az elso reszt vegigtoltam az meg mar nem most volt. raadasul mint korabban is irtam en a fejlesztesek nelkuk is elegedett lettem volna de igy meg foleg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az első részt rongyosra játszottam, és állítólag ez is hasonló. Hiába a sok lehúzó értékelés (EDGE 4 pontja...ugyan már!), ha kicsit olcsóbb lesz, beruházok rá!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#17) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#16) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem is emlekszem az elso reszt hogy pontoztak anno. csak lattam videon es ugy voltam vele hogy ha mar 3D-s castle akkor mar valami ilyesmi ami bejon. utana meg elkezdtem vele jatszani es vegkepp eszembe se jutott hogy vajon jo pontokat kapott e. szoval itt is a cikket olvastam a pontozos hirre ra se klikkeltem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) csongi


csongi
veterán

Nem olvastam el az irast, elnezest! De a kepek alapjan az alap otlete nem a soul river adta veletlen? A keze a garfikai elemek ?

(#19) Kvelstadt válasza csongi (#18) üzenetére


Kvelstadt
veterán

vesz itt mar mindenki otletet mindenkitol. maga a jatekstilus meg god of war-bol van. de meg igy is marhajo jatek.
maga a castlevania nev meg joval oregebb mint a soul river.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#20) csongi válasza Kvelstadt (#19) üzenetére


csongi
veterán

Pont tíz évvel:) Szóval egy szót sem szóltam :)

(#21) Kvelstadt válasza csongi (#20) üzenetére


Kvelstadt
veterán

tudom en amugy hogy copy van benne. ami nem soul az meg gow. az egesz stilus, a harcrendszer is hasonlo, a bedobalt logikai feladatok stb.. regen nem szerettem mikor tudtam hogy egy jatek ami tetszik innen meg onnan masol. egyedit akartam. de azota volt nem egy jatek ami lopkodott tobb mas jatekbol es megis olyan jo lett hogy pont az nem jutott eszembe hogy ez vagy az melyikbol van..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22) gantum


gantum
aktív tag

boxon próbáltam először, nagyon megtetszett, na majd pc-n. hát az irányítás nagyon rossz, a tutorial része pedig vicc. de attól még tetszik a játék, a teszt is jó lett.

(#23) Kvelstadt válasza gantum (#22) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha az iranyitas tetszett pc-re is rakhatsz joy-t. :)
egyebkent a cikkben is irva van hogy jobb lett az iranyitas pc-n. en nem tudom milyen volt az elso resz iranyitasa pc-n mert kapasbol bedugtam a box joy-t. az egyik assassin-t egyszer kiprobaltam bill+egerrel. nem adta..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.