Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Carlytoo válasza wintikek (#44) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nincs zéró tolerancia. Van az a helyzet, amikor fel kell venni a telefont, de ez nagyon kicsi százalék. Megint jössz az eladók hozzáállásával. Érdekes én nagyon kevés ilyennel találkozom. Nem gondolod, hogy ennek is megvan az oka? 80%-ban nem viszonozzák a köszönést? Nekem 10/9 viszonozza. Mindenhol vannak bunkók, ezt nem tudod kikerülni. Sehol nem írtad le csak most, hogy egyszer fordult elő. Te konkrétan azt írtad le, hogy téged pl. rohadtul nem érdekel ez a hozzáállás. Erre reagáltam.

Ha nekem pl. az lenne a szokásom, hogy mindenkit beelőzök a sorban és erre te azt írod, hogy ez bunkóság. Erre írom én azt, hogy pont lesz*rom a véleményedet és már pedig én mindenkit ki fogok előzni, aki előttem áll, akkor hogyan állnál hozzám? Élni és élni hagyni? Akkor hagyjál élni és előzgetni, mert pont nem fog érdekelni. Így érted már a RENDSZERES szocializálatlan hozzáállásból eredő problémát?

Még egy gyakorlati jelenség: Sorszámhúzásnál sokan türelmetlenül topognak az ügyintéző lassúságát okolva a várakozásukért. Amikor végre bekerül valahova, akkor azzal kezdi, hogy neki miért kellett ilyen sokat várni? Hiába magyarázza el neki az ügyintéző/eladó, hogy pontosan 12 percet várt és, ha soknak is gondolja ez azért van, mert sokan vannak kint. Őt nem érdekli és márpedig ő nem vár, mert mindenkinél FONTOSABB. Az egocentrikus, embergyűlölő hozzáállás társadalmi probléma lett.

Ez az egyik oka, hogy ilyen megtörténhet.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.