Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Nekem is van egy hasonló történetem:

Tavalyelőtt osztálykirándulni voltunk, ahol az egyik program a nyíregyházai fürdő volt. Leszálltunk a buszról, és elkezdtünk sétálni a fürdőig, de a parkolóban (a kavicsok között) találtam egy Samsung okostelefont (valamelyik középkategóriás modelljük volt, amiből van annyi mint a szemét, szóval a pontos típusát nem ismertem). Jelszó, PIN vagy egyéb zárolás nem volt rajta, így feloldottam, majd felhívtam a "Szívem <3" nevű bejegyzést (ő csak tudni fog segíteni a készülék visszaadásában :D ), amire már a telefon tulajdonosa válaszolt. Nagyon örült a hívásnak, mondta hogy jönnének a parkolóba érte, mindjárt ott is vannak, de mondtam, hogy nekem meg mennem kell, szóval a fürdőben találkozunk (esetleg leadom a portaszolgálatnál). Miután megérkeztünk, kb. 2 perc alatt ott volt a tulajdonos, aki nagyon örült a készüléknek. :)

Azt gondolom, ha mindenki így tenne, sokkal élhetőbbé válna a világunk. De egy biztos, azon az estén jobban aludtam... :)

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.