Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsabaZz


CsabaZz
tag

Tényleg elég frankó lett, nekem bejön a single. :)

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#2) Zotya84 válasza CsabaZz (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Irigyellek.

Vagy lehet, hogy csak én vagyok vele túl kritikus? Kijött, virágbótit lehúztam, hétfőn elkezdtem, csütörtök estére le volt törölve, miután végigrohantam rajta (könnyűn sosem játszom lődözőst) - másról nem szólt, mert ha kicsit is megtorpantam, akkor nehéz volt továbbjutni arról a pontról.

Volt egy-két olyan része, ami kimondottan szar volt - bár legalább már nem spawnolt előttem az ellen -, egyébként meg nekem nem volt nagy eresztés. Sem a játékmenet, sem az élmény.

Összességében azt a rászánt pár órát nem sajnálom tőle, de semmi maradandót nem hozott, nem valószínű, hogy valaha is felkerül még egyszer a gépre. Hogy 10+eFt-t ért volna? Nem, az biztos. Majd talán egyszer, amikor már pár ojróért hozzámvágják...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Én meg sem néztem is érdekel jó ideje, ami COD. Fiataloknak jó, mert még nem látták a szériát, de aki idősebb annak COD 2 marad az etalon. Ez meg attól nagyon messze van.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A single szuper lett. Bár ez a mostani játékfelhozatalt minősíti. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) kutga


kutga
nagyúr

Meglepő. Ja nem. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#6) Raysen623 válasza Raysen623 (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Micsoda nyelvújító lettem... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) RudY válasza Raysen623 (#3) üzenetére


RudY
addikt

Ez a klásszikus "nincs tv-m de csak a spektrumot nézem"? :DDD

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Én kipróbáltam PC-n a bétát, pár óra múlva mentem is vissza Battlefieldezni. Több minden miatt nem tetszett, de főleg amiatt, hogy már a bétában csalók voltak. Bár konzolon ez gondolom nem probléma, de ennek ellenére konzolra is Battlefieldet vennék inkább.

Amúgy most meglepődtem, hogy az Otherworld hogyan az égig dicsérte ezt az új Codot, miután legutoljára a sárga földig szidták az Infinite Warfaret. Nem is értettem, olyan dolgokat pl. nem róttak fel neki hibaként, amit a Battlefieldnek viszont igen. Ezeket is ki érti néha... :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) snecy20


snecy20
veterán

Kipróbálták ennyien, és a nagyjánál ment utána a refund? ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#10) kiezTe90 válasza Hopkins95 (#8) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Megvettem, 3 nap után eladtam. (Ps) Ezek a kis pályák, összevissza rohangálás nem az én világom. A war mód elment egynek.
BF1-et most kaptam asszonytól karácsonyra, rohadtul leköt. Nekem tetszik.
Azt nem értettem még hogy a cod-ba olyan szar statjaim voltak hogy rossz volt nézni. Nemvagyok nagyon jó player, na de azért annyira szar se amik ott voltak. (Ilyen 2-3 ölés meg 15 halál) Nem is értettem miért, de bekellett valannom, ez nem az én játékom.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#11) ribizly válasza Hopkins95 (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Nem egy ilyen review-t lehetett már látni. Gondolom kell a sponzor... ;]
Egyébként én is visszaléptem a béta után. Nem jött be. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Raysen623 válasza RudY (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

A többiek szépen leírják a problémákat vele, melyekkel azonosulni tudok. A klásszikus faszságokat meg be lehet fejezni, ezért kár volt beírni ide.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) RudY válasza Raysen623 (#12) üzenetére


RudY
addikt

húúúú új seriff van a városban vagy mi a szösz? :Y Vénát kerestem és ütőeret találtam, van ez így :DDD

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na közben kiderült hogy PC-n 673 652 össz játékos van. [link]

Live-Die-Respawn

(#15) kiezTe90 válasza oriic (#14) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na azért az nem rossz. Vagy de?
Konzolon biztos többen vannak vagy nem? Álltalában ott többen szoktak. (Vagy lehet ezt is rosszul tudom)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#16) @rglaaf válasza oriic (#14) üzenetére


@rglaaf
veterán

ebbőm mennyi az aktív? napi gamer

PSN:BiZzare_0 ️

(#17) oriic válasza kiezTe90 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Benne van a hírben:

"Xbox One-on 7 750 847 felhasználó csatázott eddig, PlayStation 4-en pedig 12 137 607."

(#16) Bizarre

Átlag 10-15 ezren vannak online folyamatosan PC-n.

Konzolon ezt nem lehet tudni, de tippre bőven 100 ezer fölött van ez a szám.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) Hopkins95 válasza kiezTe90 (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Dettó, nekem is nagyon rossz statjaim voltak a béta alatt, pedig CoD 2-őben régen még klánban is játszottam. Most már inkább a következő Battlefieldet várom mint Codot. :)

(#11) ribizly Csak így hiteltelenné válnak... :((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) Dave567 válasza kiezTe90 (#10) üzenetére


Dave567
addikt

És az a játék hibája a béna vagy, a másik BF-es barátoddal együtt?
Kell hozzá a jó reflex ez a baj??? ;]

(#20) antikomcsi válasza Dave567 (#19) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem ez a baj!

Az a baj, hogy a térkép másik sarkából parittyával leszednek egy találattal!!!

Tudom, skill.......

(#21) #78687232 válasza antikomcsi (#20) üzenetére


#78687232
törölt tag

Folyamatosan játszom mindkettőt. Már elég jól mennek és így megférnek egymás mellett. Kezdetben voltak nekem is problémáim, amit sikeresen legyőztem az első 10-20 óra után.

(#22) Ragnar_


Ragnar_
addikt

A SP nagyon visszaadta a régi CoD-ok hangulatát, káosz esés kelés időnként, a moziszerű élmény is rendben volt, a helyszínek is szépen ki voltak dolgozva, eltévedni nem lehetett a mapokon, de a CoD mindig is ilyen volt. Aki annó szerette aCoD-ot, CoD2-t annak szerintem érdemes kipróbálnia. Annyiban változott CoD2 óta, hogy ugye van a progress rendszer attachmentek így ha alap fegyverrel összefutok egy kimaxolt fegyós playerrel ott halál van, de ez így van BF-ben is. A War mód kifejezetten tetszetős, persze ott már nem hátrány ha a játékosok figyelnek a csapatösszetételre, meg a cuccokra. A DM meg sima tunkolda, ha csak fél órája van az embernek kicsit kiereszteni a gőzt.. A többi játékmód meg valahol a kettő között..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#23) janeszgol válasza CsabaZz (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem is jo volt a single. Multiban meg evek ota (kb 10-12 eve) nem jatszom fps-t. Nem vagyok kivancsi a sok cheaterre.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) AMD Power


AMD Power
titán

WW jatekok a legjobbak. A modern kiadasok messze nem olyan hangulatosak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) sfefe


sfefe
őstag

Regen jatszottam a cod-al de mindig is a Mohaa jott be....
Abbol nem lesz uj?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#26) kutga válasza sfefe (#25) üzenetére


kutga
nagyúr

Volt pár próbálkozásuk.

A legutóbbi Medal of Honor: Warfighter bukása után úgy vélem nem is lesz több. :(

Let the Zone take me if I am.

(#27) sfefe válasza kutga (#26) üzenetére


sfefe
őstag

Ez nem 2. vh-s volt nem?

A regi moha 2. vh-s jateka jott be nagyon, jobban mint a cod.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#28) kutga válasza sfefe (#27) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem, ezek már modernek.

Let the Zone take me if I am.

(#29) VictorHUN válasza oriic (#14) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

ja de ez csak a multis számláló. Vannak akik csak az egyjátékos részével foglalkoznak ott semmi számláló nincs

David Icke: Ébred már az oroszlán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.