Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez egy ilyen sport :(((

Én voltam már mind3 szolgáltatónál, feltöltőkártyás koromban a Pannon volt a legbarátibb, bár ma lehet, hogy a T-Mob már jobb.
Előfizetés pedig opció-függő, de én ott is a Vodát szavaznám meg. Akad egy-két használható csomag. És persze akad egy-két átb@szás is, de hol nem...

Net szintén a Voda, havi ~6000Ft, és korlátlanul. Sajnos vagy nem sajnos vezetékless, de ez sem feltétlen baj. Ha kapnak 2 év hűséget, akkor még egy elég fasza kis modemet is hozzádvágnak. (elméleti 1 Megabyte maximum letöltési sebességgel... hangsúlyozom elméleti, de még így sem rossz, azt kell mondjam)
Egyetlen hátránya a Vodának, a lefedettség nem tökéletes, de ez lehet, hogy azért tűnt fel, mert az egyik hely, ahol mennie kéne Pilisszentlászlón van, ahol szar a Voda :DDD

szerk.: mielőtt valaki kérdezi, igen ez az a Vodanet, amiről írtak IT-n... a korlátlanság behatárolt :C :(( de havi 5 és 10 giga elérése azért igen nagy feladat p2p és hasonlók nélkül... amire meg kitaláltam, hogy az uccsó 2 napig kihúzom 8 gigával teszem azt, és utána gőzerővel 0-24 download, ami csak kell... velem nem csesznek ki ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.