Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Edgeri


Edgeri
senior tag

Kicsit rövid beszámoló, és egy helyesírás-ellenőrző lefuttatása sem ártott volna a publikálás előtt :F

Üdv, Edgeri

(#2) Dj Polc válasza Edgeri (#1) üzenetére


Dj Polc
tag

A helyesírásban csak az angol szavakkal van baj és épp azért ilyen rövid mert bemutató és nem teszt.

(#3) Ptech válasza Dj Polc (#2) üzenetére


Ptech
őstag

A motor forge az a hej :U

(#4) Dj Polc válasza Ptech (#3) üzenetére


Dj Polc
tag

Ly de a szótár javította át.

(#5) Edgeri válasza Dj Polc (#2) üzenetére


Edgeri
senior tag

Akkor a vesszők után is tegyél egy space-t. Értem én, csak több infó jobb lett volna.

Üdv, Edgeri

(#6) Dj Polc válasza Edgeri (#5) üzenetére


Dj Polc
tag

Tudom én de ezzel csak ösztönözni akartam minden embert hogy vegye meg és azt meg nem akartam hogy már a bemutatóban lelőjem a poén-t.

[ Szerkesztve ]

(#7) elithun


elithun
őstag

Metált birod? Birom. Lehet megér egy próbát ez a játék. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) Dj Polc válasza elithun (#7) üzenetére


Dj Polc
tag

Azt minden bizonnyal:D És ha vcalóban birod akk el fog kényesztetni a számaival:D

(#9) Rics22


Rics22
tag

Nagyon Jó játék lenne,HA nem akadtam volna el...azóta 2db DL-t törtem ketté :DDD (x360)

valaki segítene?ott van a busznál a mágus,valami olyasmit mond,hogy kell még pár óra(a főhős egy nagy v8-as blokk-ra néz meregve--->Persze-persz)és semmit nem mutat a térkép,semmi :W

szóval valaki légyszives segítsen :R

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#10) Dj Polc válasza Rics22 (#9) üzenetére


Dj Polc
tag

Ott beszélned kell vele még 1x akk azt mondja nem kell 1 óra csin most.

(#11) Rics22 válasza Dj Polc (#10) üzenetére


Rics22
tag

Akkor viszont nekem Bugos,mert egymás után 3x mondtam neki hogy NOW.. :U

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#12) Dj Polc válasza Rics22 (#11) üzenetére


Dj Polc
tag

Motor forge-ban raktál minigunt a kocsidra?

(#13) Rics22 válasza Dj Polc (#12) üzenetére


Rics22
tag

Igen,mostmár valahogy "jó"

de ismét elakadtam,valami koponyás-löveges torony van,de mindig meghalnak az emberek :))

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#14) Dj Polc válasza Rics22 (#13) üzenetére


Dj Polc
tag

Csak a roadiekat válaszd ki és te ne menny a torony közelébe.

(#15) Rics22 válasza Dj Polc (#14) üzenetére


Rics22
tag

Igen,1 toronyt lezúznak utánna pedig nembirok több csapatot csinálni,sőt oda se mennek :O

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#16) Dj Polc válasza Rics22 (#15) üzenetére


Dj Polc
tag

Raksz rá markot, nyomva tartod az y-t a roadiekat kiválasztja és akk csak őket küldöd.Vagy double team a roadieval.

(#17) Rics22 válasza Dj Polc (#16) üzenetére


Rics22
tag

:Y :R :R

már megyek is,dugom össze a boxot :U

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#18) Dj Polc válasza Rics22 (#17) üzenetére


Dj Polc
tag

Sok sikert!

(#19) Rics22 válasza Dj Polc (#18) üzenetére


Rics22
tag

Nagy vagy DJPOLC :R :K

{erre lehet pirospontot adni? ;] }

sikerült továbbjutnom,egészen este 11-ig ezt toltam :))

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#20) Dj Polc válasza Rics22 (#19) üzenetére


Dj Polc
tag

Sajna nem de örülök hogy továbbjutottál.Ha később elakadnál , kérdezz nyugodtan.

(#21) eriCesc


eriCesc
csendes tag

lehet ebben a jatekba ugy talalni cuccokat mint pl a WoWba h megolsz vmit es velveszed a cuccat?nemtom , most hetvegen akatom megvenni

(#22) eriCesc


eriCesc
csendes tag

meg van meg egy kerdesem....sztetek meik a jobb: Dragon age v ez

(#23) eddie17 válasza eriCesc (#22) üzenetére


eddie17
addikt

Szerintem egy kicsit tévedésben vagy. Ez egyáltalán nem rpg kalandozós játék.
Dragon Age meg e között választani nem lehet. Teljesen más stílus a kettő.

(#24) eriCesc


eriCesc
csendes tag

Tudoom...a Dragon age egy verbeli RPG ez meg nem.csak azt kerdeztem , h aki mar jaccott mindekttovel a tapasztalatai szerint, neki szemelyesen meik jott be jobban

(#25) eddie17 válasza eriCesc (#24) üzenetére


eddie17
addikt

Értem, csak a wow-os kérdésed után kicsit furán jött ki a dolog.
Én végigjátszottam a BL-et, de azért a Dragon Age-ben több a lehetőség, meg kb 6x annyi időt tudsz vele játszani. Viszont a másik is nagyon jó játék.

(#26) eriCesc válasza eddie17 (#25) üzenetére


eriCesc
csendes tag

koszi de valszeg Brutal lesz mert annyi penzem van...a Dragon Age meg eleg ujj jatek azert ilyen draga de majd megveszem csak az a fura h en az olyan RPGket szeretem ahol egy karid van. a DA-bol (videokbol) ugy vettem le h ott csinalsz egyet de 4et hasznalott mindig 3-4 karid volt.h van ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.