Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Kasya válasza geri005 (#39) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Samsung azt irja, hogy Knox ugratas garanciavesztest okoz. Gyakorlatilag a TMX szervizel itthon, ok pedig hibatol fuggoen nezhetik a Knox szamot. Pl. egy kijelzocserenel nem biztos hogy azzal kezdik.

Ettol fuggetlenul ha valaki rootol is, es szervizbe kuldi a telefont, mindenkepp erdemes a rootot es tWRP-t torolni, valamint a gyari sw-t visszatenni. Persze mi itt garanciat akkor sem tudunk adni, hogy a TMX nem kuldi vissza javitas nelkul.

(#40) Szakiii:
Maskulonben en mar nem is alapozok a garanciara itthon. A TMX-tol csak agyrakot kapok, ha az en keszuekem kerul hozzajuk. En biztositast kotottem, ott pedig nem lattam kitetelnek a Knox-ot (kozvetetten sem).

Es igen, vannak dolgok, amiket mai napig nem ertem, hogy miert nem lehet root nelkul elerni. Legyen szo multiwindow tamagotasrol (minden apphoz), hivas felvetelrol (ami tudom, tiltott egyes orszagokban), restart utani kod bepotyogesrol (mikor ott az ujjlenyomatolvaso) es tsi...

Ott az a "franya fejlesztoi menu". Sok hulyeseget bepakoltak, ami a programozoknak szukseges lehet, de az atlag usernek nem. A 4xmmsa-t is manualisan kell bekapcsolni (ujrainditasonkent)...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.