Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Jöhetne már pc-re........Most végeztem ki az első dlc-t ,és kezd hiányom lenni ;]
Amúgy igen bénán játszik a srác a klipben.El-el téved,simán beleáll a lövésekbe,stb...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mire kijátszom a zombis DLC-t, sztem ez is megfog jelenni:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Zolás válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


Zolás
addikt

Nem hiszem hogy sokáig nyomod majd. Nekem 2 nap alatt megvolt pedig nem vagyok egy HC játékos.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) sz.mich


sz.mich
tag

Én elvittem egy darabig az alapjátékot és megmondom őszintén nagyon hangulatos is volt de nagyon szúrta a szemem a grafika sajnos. :W

Csak kp., az ár fix.

(#5) - = Zk = - válasza Zolás (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én meg nem vagyok egy pikk-pakk kipörgetős :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) D1Rect válasza sz.mich (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem nagyon eltalálták a grafikáját, nem az a "húderealisztikus" hanem készítettek valami egyedit.

(#7) hülyegyerek válasza D1Rect (#6) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Bizony-bizony :K
Elsőre nekem is nagyon furcsa volt,aztán pár perc múlva már nagyon tetszett.Egyedi az biztos.
Annak idején az UT-val is így voltam...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.