Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum

Hajja. Fejeket behúzni! :R

Nem akarok én sem téged sem senkit bántani, csak várható mi lesz. Érvek ellene mellette stb. Huhú!

[ Szerkesztve ]

(#2) boken válasza Kolondrum (#1) üzenetére


boken
senior tag

Bírom a kritikát :) :DD

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3) Fr0z3n válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ez még lájtos lesz egy szifon 5 vs G2 meccshez képest. :D

(#4) eventus válasza boken (#2) üzenetére


eventus
veterán

Nagy szuper összehasonlítás! Semmi antutu, magok, pixelek stb! Csak a hétköznapi használat, tapasztalatok! Gratulálok! Ezt kellene másoknak is megérteni, hogy nem a szép technikai adatok a döntőek, hanem a rendszer.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#5) SUPREME7 válasza boken (#2) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én már a G2 topikban leírtam a véleményem, és a leírásból is az jött le nekem, hogy (bár nem tudom 1-1-be cserélted-e vagy ráfizettek - vagy te fizettél rá :U ) nem volt az év üzlete. Szerintem hamar meg fogod bánni, ha már nem próbálod magad meggyőzni :)

(#6) gretzky77 válasza SUPREME7 (#5) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! A leírás mely részéből jött ez le neked? Még mindig úgy gondolom, hogy annak ellenére ítélkezel a BB felett, hogy nem használtad? Nem azzal van gond hogy te jobbnak tartod a G2-t mert az is tényleg egy jó telefon hanem azzal hogy egy általad nem is ismert, használt telefont húzol le!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7) boken válasza eventus (#4) üzenetére


boken
senior tag

Köszönöm,soha nem voltam egy Antutu stb vezér,mert a használhatóság mindig felül írja a számokat.

supreme7,az idő mindig meghozza az igazságot.4 hónap/1 hét távlatából még sok minden nem derülhet ki,azt kivéve hogy én sokat használom munkára a telefont és az már kiváltott egy netbookot.
Meglátjuk. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#8) kekkola


kekkola
senior tag

Szia!
Jó összehasonlítás! :)
Nem volt zavaró a a FHD kijelző után a HD kijelző felbontása? Fényereje milyen a G2-höz képest? LTE hálózaton működik a fehér is? (úgy tudom hogy mo-ra szánt régiókódos gépek csak feketék, így kérdés számomra hogy működik-e az LTE) Amióta a partneronál van fehérben azóta nézegetem. Lassan 1 éve megvan a G2, mert nagyon meg vagyok vele elégedve, igazából csak az új kipróbálása vonz :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#9) Gara68 válasza SUPREME7 (#5) üzenetére


Gara68
tag

Supreme7! Ez nálad egy rossz beidegződés? :Y Olvastam(tuk) a G2 topikban is a kritikád (?), aminek ott sem ahogyan itt sincs elfogadható alapja részedről. Elmondásod szerint soha nem volt BB-d. Ha nem tudod alátamasztani a véleményed és ezt sokszor ugyanabban a formában hangoztatod, egy idő után csak fröcsögésnek fogják tartani és Téged ezzel együtt hiteltelennek és jogosan! :K

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#10) kekkola


kekkola
senior tag

Még egy kérdés: a fehér hátlap tapintása olyan puha-gumiszerű mint a Q10 esetén vagy kopogós műanyag?

O+8T

(#11) SUPREME7 válasza Gara68 (#9) üzenetére


SUPREME7
őstag

Oké.

Hardver:

- IPS vs Amoled - szubjektív, de szerintem az IPS jobb.
- Felbontás FullHD vs HD - valakinek nem számít, de visszalépés
- SOC - Oké, legyen baromi gördülékeny a rendszer jóval gyengébb hardveren is, de akkor is visszalépés
- Akksi kisebb - szinte nulla, de kisebb - visszalépés.
- Kisebb kijelző - nagyobb káva? Visszalépés
- Tanítható infra - kinek kell,kinek nem, de nincs, visszalépés.
- Gyengébb kamera (+ G2 slowmotion videó)
- HSDPA 42 vs 21 mbps
- 170 vs 143g

+ MicroSD bővíthetőség

És mindez G2 árban.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Na most írd le mert nem ismerem a rendszert, csak olvastam róla, mitől olyan jó, hogy megérje a váltást? Mit tud, amit az android nem?

(#12) Kolondrum válasza SUPREME7 (#11) üzenetére

Te is mibe kapaszkodsz? Az adatokba. Kézbe kell venni, nyomkodni. Röccen nem röccen, szép nem szép. Jó, hogy nem antuizé pontokkal jössz te ai ahogy az ma már trendi egy mobil tesztnél. Szánalmas dolognak tartom, nem nem inkább röhögök. :DD

(#13) SUPREME7 válasza Kolondrum (#12) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen, azt én is. Csak nem mindegy, hogy mit kapsz a pénzedért. Ha csak egy "nevet", "márkát", és még be is beszéled magadnak, hogy ez jobb, az a gáz - szerintem.

Ájfón szindróma :)

[ Szerkesztve ]

(#14) gretzky77 válasza SUPREME7 (#11) üzenetére


gretzky77
veterán

Stabilabb, megbízhatóbb! Megint az jön elő gyengébb hardver? Visszalépés csak azért mert gyengébb a hardver? Igaz gyengébb vas viszont ugyanolyan vagy jobb működés gyengébb vason akkor az mitől Visszalépés csak azért mert a magok száma a menő? Ezért utálom amikor jönnek az antutu meg benchmark huszárok hogy kinek hány pontot adott! Pont le..arom hány pontot ad ha számomra megfelelően működik a rendszer felőlem adhat 5e vagy 40e pontot is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15) boken válasza SUPREME7 (#11) üzenetére


boken
senior tag

Igazad van,
- IPS vs Amoled - szubjektív, de szerintem az IPS jobb.-nem látok különbséget,
- Felbontás FullHD vs HD - valakinek nem számít, de visszalépés -szintén nem mert nem nézek filmeket
- SOC - Oké, legyen baromi gördülékeny a rendszer jóval gyengébb hardveren is, de akkor is visszalépés
- Akksi kisebb - szinte nulla, de kisebb - visszalépés.-Nem számottevő,kibirom
- Kisebb kijelző - nagyobb káva? Visszalépés - 0,2 inch pont nem zavar
- Tanítható infra - kinek kell,kinek nem, de nincs, visszalépés. -van távirányítónk
- Gyengébb kamera (+ G2 slowmotion videó)- Nikon 3200 D hirtelen fotózáshoz tökéletes a BB
- HSDPA 42 vs 21 mbps Z30 4G meg felel
- 170 vs 143g Én 105 kg vagyok.

Mit tud, amit az android nem? -Akadás nélkül,módósított szoft nélkül is működni.
Elsőre ennyi.
De éppen ezért volt jó választás részedről a G2 mert a te ígényidnek az felel meg.Használd egészséggel. :R

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#16) kekkola válasza boken (#15) üzenetére


kekkola
senior tag

#8, #10 ? :R

O+8T

(#17) eventus válasza SUPREME7 (#11) üzenetére


eventus
veterán

Hello szakember :)

Nem csak a szép paraméterek számítanak, ott az OS is. De mivel meg volt a kezedben ezért nem tudhatod. Mellesleg nem mindenkinek a tartalom fogyasztás számít, hanem a hatékony működés üzleti célokra.

Nekem volt több droid telefonom is és mai napig nem hiányoznak. De Neked semmi viszonyítási alapod sincs, csak a százas zsepivel olvasgatod a technikai paramétereket a telefonoknál.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18) boken válasza kekkola (#16) üzenetére


boken
senior tag

Egyáltalán nem zavaró a felbontás,a fehér is 4G-s,én is a Part Nerónál vettem.
A hátlap nem gumis tapintású,de nem is gagyi müanyag hatás,kellemes a fogása.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#19) Zoja™


Zoja™
őstag

Én is gondolkodtam a Z30-on, mikor besétáltam a T-hez telefonváltáskor, de pont nem volt készleten, így maradt a G2. Nem bántam meg egyébként, de szívesen kipróbálnám a Z30-at is, csak nincs a környezetemben olyan ember, akinek BB-je van és cserélne velem mondjuk 1 hétre, csak hogy hosszabb ideig ismerkedhessem a rendszerrel.
Mondjuk kíváncsi lennék, hogy mennyire apk kompatibilis, hogy azok az androidos appok futnak-e rajta, amiket napi szinten használok és nincs BB-s megfelelője.

(#20) boken válasza Zoja™ (#19) üzenetére


boken
senior tag

Én találtam mindegyik helyett,egyedül ez nem volt,ezt viszont simán viszi apk-ból telepítve.
ha valamit meg kell esetleg venni azt meg veszem erre is,párnapja kérte valaki egy listán hogy számoljam meg hány progit vettem meg droidra kb 3 év alatt,71 darab lett a vége.Minden platformon meg lehet találni szerintem minden olyat ami valóban hasznos.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#21) petipetya


petipetya
nagyúr

Pont az ilyen tapasztalatokat szeretem olvasni, jó kis írás. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#22) kbyte1024


kbyte1024
veterán

na csá:) Üdv a klubban barátom! remélem sokáig meg lesz a teló és nemsokára hívlak,mert a páromnak kellenek képek a nyuszikról:) a cikk frankó!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.