Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) #56573440


#56573440
törölt tag

Frissült.

Egyébként az aktív szolgáltatási időszak alatt annyira sok para nem volt a szokásos dolgokon kívül, a modem pl cserés volt, megmurdált a router része, és az ügyintéző mindenképp be akarta valamiért bizonyítani hogy jobban ért hozzá. Nem lett volna egyébként kizárt, mert nem ebből élek, de úgy nehéz nyerni, hogy visszakérdezünk a pingre mint kifejezésre... De ez nem a céget minősíti, hanem csak egy ügyintézőt, ezzel semmi baj nincs. (Meg ezt már megszoktam, nem egyszer volt, hogy a kínaiaknak írtam levelet, hogy x gép meghalt, szériaszám, mi a hiba jelenség, komplett méréssor mindennel együtt szkópolva, etc, majd visszjön két nap múlva a levél, hogy be van e kapcsolva... ) Volt pár probléma, amikor sms-ben szóltak hogy javítjanak valamit bocsika, majd jött hogy megcsináltuk, én meg hívtam a központot, hogy kollégák ne menjenek messzire, mert a garantált felét se éri el egy irányba sem a sávszél. Akkor megint henköltek picit, és néha jó lett, néha majd másnap sms-eztek megint.

A telefonos üzletágon én is idegeskedtem egy darabig, de onnan szerencsére dobbantottunk. Bőven westeles időkből visszamaradt folyamatosan bővülő céges flottás előfizetéssel konkrétan drágább készülékárakat adtak, mintha ismeretlenként besétálok és kpra megveszek egy domino-s telefont. Néztem bután, hogy egy tonna számmal, legalább másfél évtizedes, rendesen fizető partnerként érzi az ember, hogy egy megbecsült vendég.

Egyébként az dühít leginkább, hogy ha valaki a központban valóban veszi a fáradtságot, és az a 2 percet, amit a boltos kollégák nagy ráhagyással eltöltöttek az üggyel foglalkozva (mostmár sokadjára), akkor nyilvánvalóvá válik, hogy náluk van a baj. De nem, hiszen könnyebb az ügyfelet tornáztatni, hülyére venni. Konkrétan több idő parkolót találnom a nyomorult pláza alatt, mint ezt rendbe rakni bárkinek, akinek ehhez jogosultsága van... Pedig kihalt mint állat.

Kicsit úgy érzem most én vagyok a 241-el tolató furgonos...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.