Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ebx


ebx
aktív tag

Nekem bejön a BlackBerrry. Rengeteg mindent tud, amit a konkurrencia nem.
Most egy Bold-ra gyúrok
Igazából az érintőképernyős modellel fognak nagyot dobni... akkor még fennebb mehet a részesedésük

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#2) iknight válasza ebx (#1) üzenetére


iknight
senior tag

Én is szemezgetek a blackberryvel, de nem igazán ismerem, pl milyen gps softwarek mennek rajta? Illetve milyne stílusú programjaik vannak?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#3) fateless


fateless
veterán

:C Go BB Go! :C

Nagyon sokféle program van rájuk, persze idehaza nem olyan széles körbn terjedtek el ezek. Valamint mivel az - általam ismert - BB-vásárlókra nem annyira jellemző a tört programok használata, a sw-ek fizetőssége is elrettent csökkent pénztárcájú - vagy értelmi képességű ;] - embereket a vásárlástól.

Igaz, most csak egy öreg BB van a tulajdonomban, az is általában a fiók mélyén, illetve most kölcsönben, de akkor is belezúgtam ezekbe a masinákba.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) iknight válasza fateless (#3) üzenetére


iknight
senior tag

Nem arra céloztam, nekem jó a jogtiszta progi is, de legyen normális. Olvastam hgogy van már az újabbakban gps vevő, szal tudok venni hozzá valami progit is? Igo, tomtom, vag akármit?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#5) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Én is most egy 8320-on gondolkozon. A bold meg eszmeletlen... :O

(#6) sztikac válasza iknight (#4) üzenetére


sztikac
őstag

iGO nincs rá (szerintem egy darabig nem is lesz), amiről én tudok az a Garmin Mobile. Ez viszont "server-based navigation" tehát folyamatos adatkapcsolatot igényel, ez esetleg roamingon kellemetlen lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.