Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

hááááát ... utolsó helyre tippelem, de első biztos nem lesz :)

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Utolsó. De a kocsi jól néz ki :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) No-kia


No-kia
őstag

utólsó, de a legszebb :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) whiz


whiz
aktív tag

Azért nem egy fostalicska ám ez. :U
Viszont az engem is meglepne, ha mondjuk egy M5, vagy egy RS6 nem tolná le a pályáról (és ezt nem tisztán a számokra alapozva, mert az M5 pl. gyengébb is).

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) csimav


csimav
senior tag

Utolsó előtti:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6) stangli


stangli
senior tag

a rossz reklám is reklám :DDD

a világfigyelmét felhívta magára, célját már elérte :)

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

Mitsubishi Lancer Evolutiontől az M5-ös BMW-n keresztül a Porsche Panameráig ez mind alázza. de ott van még a Lexus,Merci ... :D

There's an app for that

(#8) mephi666 válasza <NewL> (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is a cikk olvasása után azonnal a panamerára gondoltam... kedvencem már kiskorom óta... a sima panamera turbo is 4800köbcentis, 500 lovas... sportcsomaggal 4másodperc alatt 100on van, ami szerintem nem rossz egy családi autótól :)) és ha hozzávesszük, hogy ezen faragni is lehet, az meg végképp nem rossz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) mephi666 válasza <NewL> (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

(hálózati időtúllépés->dupla)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) whiz válasza <NewL> (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Az FQ400-as Evora gondolsz remélem, mert egy "sima gagyi" Evo-t ez körberöhög. (550LE és 700nm az nem gyerekjáték). A Mercik közül ami jó lenne ellene, az nem négy ajtós, de a Panamera érdekes lehet. Meg én továbbra is bízom az M5-ben, még ha jóval régebbi is, valamint gyengébb, de az alatt mégiscsak futómű van. Ha mégse... 2010-ben jön az új M5, aaaaz durvulat lesz. Azzal mérjék majd össze. Ne arra verjék, hogy lenyomnak egy 5 éves konstrukciót. :)

Egyébként érdemes megnézni a Nürburgring köridőket. :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) Flashback


Flashback
addikt

A Cadi nyert...

[link]

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#12) BITBOYS válasza Flashback (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

:Y

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) BITBOYS válasza BITBOYS (#12) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egy kis összefoglaló: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) Vandit.


Vandit.
addikt

G-Power Hurricane RS :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15) Magnum_


Magnum_
nagyúr

S600 biturbo AMG kezeléssel (ami még gyári) nem veri meg?

I humbly and respectfully decline™

(#16) mephi666 válasza Magnum_ (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a panamera-t hiányoltam... azért az sem kispolszki...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) dabadab válasza BITBOYS (#12) üzenetére


dabadab
titán

Ja, hogy egy csomó amatőr, meg pár cadillaces tesztpilóta, akik álmukban is az ideális íven maradnának. Hiába, no, szervezés kérdése az egész :)

DRM is theft

(#18) BITBOYS válasza dabadab (#17) üzenetére


BITBOYS
addikt

Úgy gondoltam, hogy majd jönnek a gyári csapatok és jóóól elverik :)
Így azért más a leányzó fekvése :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19) Magnum_ válasza BITBOYS (#18) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is ugy gondoltam, akármilyen jól vezetek :DDD , azért a gyári teszpilóta más.

(ilyenkor zeretem, amikor a userek megadják az 1,4es autóik 0-100 gyorsulási adait vhogy igy: gyári 12,5s - én: 11,7s :DDD :DDD )

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.