Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lusta vagyok utánaszámolni, de lehet jobban megérné így megvennem majd, mint külön használtan a részeket és a dlc-ket. Bár az egyik dlc eddig ps3 exkluzív volt, szóval...

Live-Die-Respawn

(#2) Dyingsoul válasza oriic (#1) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szerintem biztosan jobban megéri, viszont azt sajnálom, hogy a PC megint kimarad a buliból. :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Inkább várnák meg az új részt és adnák ki úgy az összeset egyben. PC-re természetesen nem, mert arra minek. :U Mondjuk nem mintha érintene, de akkor is.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) oriic válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki tudja, lehet év végén vagy jövőre lesz egy Big Ultimate Pakk. :D Csak előtte jön 5-6 dlc az Infinite-hoz... :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) Bjørgersson válasza oriic (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jogos.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) Gebriel válasza oriic (#1) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem valamikor mostanában volt 990ft a Live-on az első 1990ft a második rész? Vagy keverem a PSN +-al? :B

(#7) oriic válasza Gebriel (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt az vagy 2-3 hónapja is...

Live-Die-Respawn

(#8) Mister_X válasza Gebriel (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan, most benne van az Instant Collectionben a Bioshock 2 ;] PSN-nel meg szerintem nehezen kevered, a magyar Store sosem dob "kerek" (990,1990, stb) számokat, az UK Store meg változó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) oriic válasza Mister_X (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint most a PSN-t mondod? Mert Live-on tényleg annyi volt a Bioshock...

Live-Die-Respawn

(#10) Mister_X válasza oriic (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott van, hogy PSN meg, hogy Store is - rámutattam, hogy ott semmiképp.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) oriic válasza Mister_X (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát én a live-ot is szoktam store-nak nevezni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12) Gebriel válasza oriic (#9) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor a LIVE-on volt ezek szerint. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.