Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Beautifull...komolyan mondom... :)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) Dark KillerX válasza nrgia (#1) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Ez is az Unrreal engine-t használja :U ,mert ha azt,akkor azért jól felturbózták.

(#3) keIdor


keIdor
titán

Gyönyörű.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez igen!
Ideje lenne már a megjelenésnek..az elsőt nem rég toltam újra végig:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

szép tényleg... mint az első rész :) csak 1 bajom volt vele: kicsi és rövid :( egyébként teljesen rendben van...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Dark KillerX válasza mephi666 (#5) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nem volt rövid sztem :B (mit vársz egy FPS-től),ha unóm a rövid játékokat játszál a Titan Quest-tel,vagy a Gothic3-mal.Bocsi :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Ennek megint topon lesz a hangulata
Már nagyon várom :))

sweetlou6.wordpress.com

(#8) Tituka


Tituka
senior tag

:C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#9) mephi666 válasza Dark KillerX (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

fps-eket nézve half life/unreal/quake1-2/stb-n nőttem fel és jóval hosszabb játékidejük volt... meg utána deus ex/undying/stb... volt amit majdnem 1hétig nyomtam, mire kivégeztem... :) bioshock-kal meg úgy jártam, hogy 2-3 napon keresztül 2-3órákat szántam rá és vége... kezdtem már belemelegedni és vége is lett... aztán a másik befejezés miatt 1délután végignyomtam hasonló aprólékosan, de így is sokkal gyorsabban ment :) a system shock2-ről ne is beszéljünk... sokadik végigjátszásra is simán 20óra fölötti játékidő összejön... ehhez képest rövid szerintem a bioshock... ennyi az össz hibája...
jah, és a gothic valahogy nem jött be nekem... jókora bughalmaz az a játék... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) TESCO-Zsömle válasza mephi666 (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Deus Ex anno 120 órás volt hivatalosan.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) mad1


mad1
veterán

A texturahangulat ugyanaz,a szinvilag is....Talan kicsit reszletesebbnek tunik.

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) --Disztroj-- válasza mephi666 (#9) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Simán elegendő hosszúságú volt a game, én sokszor azt hittem már vége, aztán közben még volt vagy 3-4 pálya.

Ha te ilyen gyorsan kipörgeted a gameket, akkor eleve állítsd legnehezebbre, az majd kitolja a játékidőt ;)

mad1: szerintem sincs nagy difi az 1 és 2 közt grafikailag, valóban annyi csak hogy részletesebb valamivel

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Határozottan teszik. :K

(#14) Nunder


Nunder
őstag

Várós nagyon! Lehet még az első részt is verni fogja.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) mad1 válasza Nunder (#14) üzenetére


mad1
veterán

Remeljuk is ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#16) Vistaboy


Vistaboy
veterán

:R

Ez a játék MUST HAVE.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) jetimokus válasza mephi666 (#5) üzenetére


jetimokus
tag

FPS-hez képest még annyira nem is volt rövid... a FEAR 2 rövidebb lett.... :((

(#18) jetimokus válasza jetimokus (#17) üzenetére


jetimokus
tag

Különben jöhet az első is nagyon jó volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.