Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Malachi


Malachi
addikt

ne húzzátok már, jó ég!!! :W

megmondjam, mikor láttam először előzetest a második részről? nyolc éve!!!

(#2) Peterson_


Peterson_
addikt

Viccen kívül nekem eddig a hír is kimaradt a folytatásról, viszont pont nemrég jutott eszembe, hogy milyen jól tennék, ha kiadnának egy új részt belőle :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3) Sub-ZeRo válasza Malachi (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[Irónia]Jó játékhoz, sok idő kell, lásd Duke...[Iróniaoff]

;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Meddig akarnak etetni bennünket?
Már idejét sem tudom mikor jelent meg róla 3 kép kb ami azóta minden hírnél ott van és kb ennyi..
Meg persze hónapról hónapra a sok süket duma..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Szóóóóval, akkor...a régi konzolgenerációra nem adják ki, mert túl sok lenne az optimalizációra fordított energia. A nextgent meg még nem is tudják, hogyan fogják kihasználni (értsd: milyen felesleges csillivillivel tömjék tele, hogy rá lehessen sütni a nextgen jelzőt).
Nem csinálnak ezek semmit ezzel a projecttel, csak a süket duma megy.

(#6) Sirandrish válasza DrTroglodyte (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

"a régi konzolgenerációra nem adják ki, mert túl sok lenne az optimalizációra fordított energia"

Csak egy kérdésem lenne...akkor mégis mi a jó édes anyukájukra fejlesztették eddig? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Malachi válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Malachi
addikt

nextgenre, már két éve megmondták, hogy megvárják a következő eresztést

amikor ezt bemutatták, akkor

nagyon jól néz ki, remélem marad is ilyesmi

(#8) Sirandrish válasza Malachi (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy fejlesztenek egy olyan gépre amiről azt sem tudják hogy mi fán terem majd?
Illetve az a gameplay valamin fut...és gondolom nem PS4en :N

Ha az 2009ben futott egy PC(?)-n akkor az a mai vasakon és a mai generáción úgy kellene hogy hasítson mint az álom..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Malachi válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Malachi
addikt

PC-ről nextgenre portolni gondolom egyszerűbb, mint a mostanira. erről is szól kb. a hír. itt a "fejlesztés" gondolom nem azt jelenti, hogy kész az egész, csak vártak, hogy átültethessék, de valami vázlatok, kicsi ez+az már volt.

[ Szerkesztve ]

(#10) Sirandrish válasza Malachi (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vagyok programozó de így videó alapján ennek bőven el kellene futnia a jelenlegi generáción is szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Malachi válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Malachi
addikt

én sem vagyok programozó, de azt tudod, hogy pl. a PS3 cell magja mekkora szopás, a nextgen gépek pedig mondjuk rá, hogy egy az egyben PC-k, csak közös memóriával dolgozik a grafikus mag és a CPU, ráadásul teljes AMD feljlesztés az új Xbox meg az új PS agya is.

évek óta egyeztettek a játékfejlesztőkkel, gondolom, a fejlesztők már tudták régóta, mire lehet számítani, ezért mondhattak ilyesmit.

(#12) Sirandrish válasza Malachi (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazából már most teljesen mindegy.
Elnyújtották a fejlesztést mint a rágót..lassan a 3. részt kellene hegeszteniük szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) KisTopi95 válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Osztom, pont ezt akartam írni :D

Mit is kéne ide írni?

(#14) batai15


batai15
félisten

hagytuk már ekkora marhaságot...
eddig c64 en fejleszzették mi ?

(#15) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Tudjátok mi furi? Mert eddig akkor mire optimalizáltak? vagy mire fejlesztették, mert next-gen konzolok fejlesztői változatát kb fél-1 éve kaphatták meg max. Vagy eddig csak "tervezgették" vagy csinálták hogy majd lesz valami. Bár ha eddig is lassan haladtak, inkább már ne szöszöljenek a mostanira való verziókkal, mert akkor sose készül el. de azért vicces hogy optimalizálás helyett inkább erősebb gép logika. Attól félek hogy emitt nem lesz itt 60Fps fullHD meg álom.

(#16) WonderCSabo válasza Malachi (#9) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha jól látom ezek a mai Indiában játszódó jelenetek. BGE-ben a világa volt az egyik legjobb dolog, és az nagyon távol állt ettől...

A hírhez meg: blablabla mondott vmit hogy legyen egy hír, de úgy hogy azért ne mondjon semmit. :)

(#17) Malachi válasza WonderCSabo (#16) üzenetére


Malachi
addikt

rosszul látod.

ha még emlékszel az egyre, az is éppen ilyen fura/multikulti/zagyvalék volt, leginkább nyilván a belső, városi része. persze, azóta eltelt 10 év, most szebben meg tudják valósítani ugyanazt.

várjuk meg, milyen lesz a játék, ha végre megjelenik egyszer. :) ez egy olyan cím, ami miatt vennék konzolt. ha nem jön PC-re.

(#18) WonderCSabo válasza Malachi (#17) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tényleg multikulti volt. Nincs ezzel semmi baj. De akkor is totál nem földi világ volt. Ez meg egyértelműen az. Ez nem tetszik nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.