Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nagyon kíváncsi vagyok erre a cuccra - a végén mégis lesz..

hmmm :U

vajon mennyit kérnek majd érte? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Bibby


Bibby
addikt

Mikor mindenki arra törekszik hogy egy készülékbe pakoljon mindent, és a fogyasztók is ezt várják el, akkor ők szembevizelnek a széllel. :U Nem mondom hogy nem érdekes a koncepció, de valahogy nem érzem át.
Arra meg külön kíváncsi lennék milyen az éjszakai fotózásban jeleskedő kiegészítő. :)) Ezt még a legjobb gyártók sem tudják jól megoldani.

Ελευθερια η θανατος

(#3) #16820480 válasza bolondember (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

sajnos hiába a jó jacketeke (majd a jövőbeli qwerty-s és hasonlókra gondolok), ha nem lesz smartphone :(
bár rengeteg embernek biztos így is kelleni fog, de ugyanúgy sok vásárlót veszítenek is vele.

Bibby: biztos az egész hátlap egy rohadt erős halogén spotlámpa xD

[ Szerkesztve ]

(#4) Bibby


Bibby
addikt

Az meg már személyes vélemény, hogy az összes jacket valami bűnronda. :U Némelyik erősen hajaz 10 évvel ezelőtti tetrisekre és kvarcjátékokra.

Ελευθερια η θανατος

(#5) baliii


baliii
senior tag

nekem nagyon tetszik ez az ötelet, kíváncsi vagyok mi lesz a vége
szerintem egész jó lesz az a fotós cucc, meg kb azt is megcsinálhatják hogy gyártanak egy komplett fényképezőt, amibe csak memoria és kijelző gyanánt be lehet csusztatni akis modut

(#6) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nekem már az elején nem tetszett az ötlet, tul kicsi a kijelző és a jacketek csak egy funkciót látnak el, az egésznek akkor volna értelme ha a központi egység egy 2,8 collos érintő kijelző mögé lenne ültetve és a jacketeknek több funkciója lenne, nagyon optimista a gyártója, én ugy látom hogy nagyon szűk rétegnek fog tetszeni, amiben én nem vagyok benne

Cseberből vederbe

(#7) papi77 válasza baliii (#5) üzenetére


papi77
addikt

Arra én is kíváncsi vagyok,h tudnak-e átütő sikert elérni, ezzel a termékkel. :U

Az első: NOKIA 1611

(#8) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Le van velük szervezve egy interjú, úgyhogy lesz infónk elsőkézből.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Mamuska


Mamuska
őstag

A nagy kijelzős+qwerty-s jacketre 40-60 € mondtak, ami nagyon jónak hangzik, de a valóságot biztosan nem tükrözi. A fényképezős darabra is kíváncsi vagyok.

(#10) DarkByte válasza Bog (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

Király. Ezt már csak egy videó interjúval lehetne überelni. :D

Nem hiszem hogy valaha is vennék ilyent, de azért kíváncsi vagyok rá.

(#11) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Amint kidobnak egy QWERTY-3 colos AM-OLED kijelző-Google Android-NVidia Tegra kombinációs stílusos mobilt(nem ilyen kvarcgémeket)akkor komolyan érdekelne egy ilyen. De így nem :B

(#12) Vtwo válasza Bibby (#4) üzenetére


Vtwo
senior tag

Számból vetted ki a szót.

(#13) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

egyébként a szoft az jó :K

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

Várjuk. Egy kollégám már több mint egy éve szeretne egyet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.