Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Simán venném PC-re! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) ViZion


ViZion
félisten

"kizárólag Xbox One-ra" Ka*** bééé ;] :DDD
Egy játékért konzolt venni, ehh... :U akkor sem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) Taposo válasza ViZion (#2) üzenetére


Taposo
aktív tag

Ugyan már ezen kivül még jön a Halo 5,6 X1- re, egyszer be kell ruházni rá, ez elkerülhetetlen :K

(#4) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Valaki arulja mar el, hogy lehet azzal a kezi ketyerevel ilyen gyorsan jatszani?
Mindenki mondja, hogy szokni kell, en mar parszor probaltam megszokni, de soha nem ment.
Ezert nincs konzolom :W
Nem csak ezert a jatekert, de akar a Destinyert is siman hajlando lennek venni konzolt, de szerintem osszetorne hamar a kezemben a cucc az idegtol. :W

...

(#5) Harakhti válasza Devid_81 (#4) üzenetére


Harakhti
csendes tag

Jó jérdés, régen láttam egér/billentyűzet adaptert, mondjuk az kicsit kinyírna mindenkit multiplayerben...

(#6) oriic válasza Devid_81 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megszokas kerdese.

Live-Die-Respawn

(#7) Devid_81 válasza oriic (#6) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Neeee, en nem birtam megszokni, biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb az ember a kezdeti rossz elmenyek utan, de nekem nem sikerult tul tennem magam rajta :(

Harakhti : regen volt olyan cucc, remelem most is "feltalalja" valaki :K

[ Szerkesztve ]

...

(#8) oriic válasza Devid_81 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig de. :) en vagyok a legjobb pelda erre. Siman megtanultam par het alatt. Igaz ez mar sok eve volt mar.

Van most is ilyen eger-bill kutyu, chronusmax a neve. Viszont meg mindig nem tokeletes vele az iranyitas.

Live-Die-Respawn

(#9) tDr1v3r válasza Devid_81 (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pedig nem nehéz megszokni, csak azt kell kiérezned hogy mekkora érzékenység való neked meg hogy hozzászokj a másabb mozgáshoz.

Én pár hete már csak kontrollerrel játszok. Mondjuk megjegyzem, hogy ezelőtt két évvel meg szinte csak konzolon játszottam, de utána meg csak PC-n néhány PS3-as cím kivételével. Most nem mondom hogy olyan jól megy vagy ilyenek (Destiny-ben multiban szétlövik a seggem seperc alatt) mint egérrel vagy régen, de már élvezettel játszok botok ellen.

Még nem mertem felmenni a PC-s Titanfall vagy Black Ops 2 multiba vele, de ami késik az nem múlik. Hallottam már olyat hogy valaki jól játszott kontrollerrel az egeresek ellen... azt tervezem hogy legalább ellenük megtanulok játszani.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) Polllen


Polllen
nagyúr

Még mindig várós!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) iMaverick válasza AxBattler (#1) üzenetére


iMaverick
addikt

+1

Persze valami "normális" árazás mellett. Nyilván nem arra gondolok, hogy 1500Ft és legyen mellette poszter is. 11-12e környékén akár előrendelésben is venném.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#12) oriic válasza iMaverick (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

60 dollar lesz, nalunk 18k.

Live-Die-Respawn

(#13) iMaverick válasza oriic (#12) üzenetére


iMaverick
addikt

De most akkor jön PC-re is?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#14) oriic válasza iMaverick (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, csak X1-re.

Live-Die-Respawn

(#15) iMaverick válasza oriic (#14) üzenetére


iMaverick
addikt

1.hsz-ból, amire válaszoltam eredetileg:

Simán venném PC-re! :K

Ezért kérdeztem...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#16) oriic válasza iMaverick (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jahogy PC-re vennéd annyiért. :D

Live-Die-Respawn

(#17) iMaverick válasza oriic (#16) üzenetére


iMaverick
addikt

Így van... :R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#18) csongi


csongi
veterán

Az egesz Halovilag sarba taposasa nekem ez a multi. Annyira feleslegesnek erzem. De ha az emberek ezt veszik....
Az uj generacios konzolon, meg ha jol tudom mar van eger billentyuzet tamogatas. Remelhetoleg a jatekok is tamogatjak, akkor lecserelem a pc-m konzolra, de addig kizart.:) Bar lehet a dx12 ujra fellenditi a pc-s kiadasokat, es kedves MS ennek oromere ad ki pc-re is reszeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.