Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Minőségre minden ami üveghátlapos gagyibb hatást kelt mellette(minden.!)
Playáruházból nem láttam még semmit ami ilyen sebességgel telepítene, akadások nyilván nincsennek(s22 ultra, mi 11 ultra.stb után).
Melegedést még csak hírből sem ismeri. Tényleg ilyen jó a hűtése. [link] [link]
Többszöri antutu lefuttatása után sem lett meleg, kicsit sem.
Aksi tényleg nagyon jó lett [link] nem csak a videókban jó.
Hangszóróból megkapta a mi 10 pro/mi 11 ultra féle mindent verőt, de itt még szebben szól(jobbak az alsó mélyek, de ugyan olyan hangos)
Kamera jobb mint a 11 ultrában, ami eleve az egyik legjobb volt a mezőnyben szvsz.
Itt egy saját teszt. [link] És este még jobban elveri.
Kijelző gyönyörű, de ez minden mai csúcsról elmondható kb. Hasonló mint egy oneplus 10 pro féle.
Elfogultnak tűnik ez a vélemény, de ez tényleg ilyen. Minden hónapban cserélem a telókat, így felesleges lenne pont ezt kiemelni a tömegből, de azért ezen tényleg érezni, hogy kicsit más mint a többi.(mint mikor a 11 ultra megjelent kb) :K
Próbálom minél több telefonnal hasonlítani főleg a kamerát, fotós topikban lesz egy pár ilyen teszt.
Lehet csak nekem van ilyen az Országban, de legalább nem jön szembe az utcán. :B
b20-al meg tényleg szerencsém van, nem gondoltam volna hogy tanyafalván pont lesz. :DDD
De persze attól még nem ajánlott venni, mert tuti több az olyan hely, ahol nem működik. :(

Dizájn meg kinek mi, szerintem nincs most jobb jelenleg :B (magic 4 ultimate se piskóta azért)

Logout tesztet még nem csináltam, de ez lehet megérdemelne egy szösszenetet. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.