Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Kíváncsi leszek erre az X30-ra.

https://utdetailing.hu/

(#2) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Na. Legalább AMOLED a hátlapi kijelző.
Egy pirospont.
Szelfihez is használható.
Még egy pirospont.
Ha ennél többet nem igazán tud (pl. gesztusvezérlés), akkor öt feketepont.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#3) Swinegod


Swinegod
őstag

Nem lett ronda, igaz szép se, de legalább egyedi. Mármint a hátulja. Fura, hogy a Plus nem Exynost kapott

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#4) JamX


JamX
csendes tag

Mindenképpen kreatív, de azért nem esett le az állam

[ Szerkesztve ]

(#6) jacis


jacis
nagyúr

12 órás kijelzőidő? Szerintetek ez igaz? Mert ha igen az nem kis dolog ekkora akksival :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) South Velen


South Velen
addikt

A P25-ös túlárazott, a kutyának se kellene ennyiért, a többi viszont elég megnyerő lenne, ha az itthoni ára is ennyi lenne. Na talán majd egyszer...

[ Szerkesztve ]

(#8) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

De rohadt ocsmány kávás ..
Dacban mit tudnak ezek? .Soha semmi info.

Abe due dembella

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Szebb lett, mint a kiszivárgott képeken, de az MTK nem a kedvencem, és a hátlapi kijelzőt sem tudnám sok mindenre használni. Talán értesítésekre, de arra az előlapi is jó lenne.

kovaszoskeny: Előző generációban ES9018 volt, ebben a honlap szerint Cirrus Logic CS43130 van és Smart PA erősítő, szóval nem vagyok benne biztos, hogy olyan jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10) c4


c4
őstag

45 ezerért lehet vennék egyet az 5,2-esből. De ennyiért...

(#11) hemaka válasza jacis (#6) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azt nem mondtak melyik kijelzo... :DDD

(#12) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Zúzós árazás + 2017-es dizájn (nem kávamentes-jelleg), ráadásul MTK processzor; nem lesz egy geek-telefon :N

A dedikált DAC/AMP simán parasztvakítás-szagú. Nem egy telefon váltja meg a világot hangzás terén sem.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13) joey04


joey04
titán

Hát ez sem durrant nagyot és az árazás sem olyan vonzó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) no more válasza Swinegod (#3) üzenetére


no more
addikt

de legalább egyedi. Mármint a hátulja

Jah. Egy kis kijelzős iPhone 7 hátlap.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ekkora csíkszélességen talán már nem hátrány a 10 mag enerigagazdálkodás szempontból, de kíváncsi leszek az első tesztekre.

Finn the human

(#16) Swinegod válasza no more (#14) üzenetére


Swinegod
őstag

Az iPhoneon ott még kijelző sincs :C

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#17) kovaszoskeny válasza RetepNyaraB (#12) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

v10 g5 v20 azé'megváltás volt, sőt szorongató..

Abe due dembella

(#18) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Van egyáltalán értelme annak a hátlapi kijelzőnek? Mert sztem kb minek. Ez olyan izzadtságszagú ötletelés.....imx386(asszem mx6-ban is ez van és nem jó) és az eMMc nem az igazi....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19) hemaka válasza Swinegod (#16) üzenetére


hemaka
nagyúr

Meg az emlitett i7-en ket kamera se...

(#20) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Továbbra is félresikerült újdonság.
Akármi is fusson rajta, akármi is legyen benne ez nekem rettenet taszítóan idegen.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) Firebat


Firebat
csendes tag

nem rossz ez:) viszont - eMMC 5.1 ....jetpack fel...nothing to do here:)

Motorola ROKR E1 -> Huawei Ascend G300 -> Honor 6 -> H P20 pro

(#22) gproject


gproject
aktív tag

nem emberi nyelven ugyan, de "hands on"

A piros es a fekete nem nez ki teljesen szarul.

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#23) no more válasza gproject (#22) üzenetére


no more
addikt

A videó GreaterFoolMedia (M) anyagát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24) monti0222w válasza #16820480 (#9) üzenetére


monti0222w
addikt

Maradjunk annyiban, hogy nem vagy biztos benne! :D A tavalyit sem dicsérted és simán jó volt a többi mobilhoz képest, persze nem a HTC a viszonyítási alap! S juszt sem veszek külön lejátszót! :D

Egyébként bejön nekem mind a forma, mind az MTK soc. egy jó ideje már azzal nyomom, és simán elvagyok vele, antutura nagy ívben xarok, meg arra is ha egy másik mobil 2 másodperccel hamarabb tölt be. Elvoltam a Flyme-al is, és hiányzik az egy gombos kezelés is.

[ Szerkesztve ]

(#25) gproject válasza no more (#23) üzenetére


gproject
aktív tag

Hmm, en meg pont megtudtam nezni.
Van fent meg par video a keszulekrol, de ez volt a legjobb. :(

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#26) #16820480 válasza monti0222w (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az az igazság, hogy amikor a fülhallgatós találkozón meghallgattam, akkor nem hagyott olyan mély nyomot, de akkoriban leginkább fejhallgatóztam, sokkal jobb DAC-ról. Most nem olyan régen meghallgattam több fülessel is és két másik telefon ellenében, és be kellett ismerjem, hogy kimagaslik a mezőnyből. Ellenben a Pro6-ban ES9018 van, ami szerintem jobb a Cirrus chipeknél, szóval ennél az új modellnél nem vagyok olyan lelkes egyelőre a hangját illetően. Aztán lehet, hogy ebből is kihoztak egy egész jó dolgot, de kicsit azt reméltem, hogy AKM chip kerül bele, azzal nagyot szólt volna, szinte biztosan.

(#27) monti0222w válasza #16820480 (#26) üzenetére


monti0222w
addikt

Biztos jobb lett volna bármivel, ;] de ezt kapta, és mint emlékszem tavaly is hasonlót mondtál, nagyon nem lelkesedtél érte, fanyalogtál hogy nem a Sabre-t kapta meg, míg én mondtam a várást és a meghallgatást. A mobilos közegből így is ki fog emelkedni ahogy az U11, LG G6 Koreai változat, LG Q8, stb. Zene hallgatásra bőven elegek, nem mindenki audiófil, és ez nem is baj szerintem, fokozni az élményt meg lehet másképpen is, igaz és tudom az sem tökéletes.

(#28) #16820480 válasza monti0222w (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jé, tényleg, rosszul emlékeztem, mert a simában csak Cirrus van, a Pro6 Plus kapta meg a Sabre-t.

(#29) doooo


doooo
veterán

P25 és Pro? Akkor egy S821-gyel Ultra lenne, egy S835-tel meg MegaUltra? :F

(#30) Dr. 444Hertz válasza doooo (#29) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Létezik ám Giga és Hiper kifejezés is, amivel tovább kombinálhatsz.
Gigaultra, Hiperpro, Gigapro... :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31) doooo válasza Dr. 444Hertz (#30) üzenetére


doooo
veterán

Hát igen, de azokhoz még nem jöttek ki megfelelő SoC-k. :DD

(#32) jUUh


jUUh
addikt

Az a 12 órás SOT nem elírás? :DDD Amúgy nem is olyan occsóért adják.

Samsung Galaxy S23+

(#33) RetepNyaraB válasza jUUh (#32) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Fenét. Marketingnek hívják :))

(#17) kovaszoskeny@ kétségtelenül nem hallottam őket, bár a V20-nál viszket a pénztárcám. Csak a rendszer felépítéséből kövekeztetek rá (brutális elektrovihar igen kis helyen), hogy csodák nincsenek. A legtöbb telefon megtáltosodik egy jól beállított A.R.I.S.E. modultól, az pedig csak szoftver varázslás. Nyilván meg kéne fülelni.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#34) monti0222w válasza RetepNyaraB (#33) üzenetére


monti0222w
addikt

A Pro 6 is jó volt e szempontból, jó volt rajta zenét hallgatni, a 7 meg milyen lesz azt a tesztelők majd megírják, mindenesetre képben lesz ő is telo váltásnál.

(#35) s4tch válasza #16820480 (#28) üzenetére


s4tch
veterán

Ezért szeretném én is meghallgatni végre. A Pro 6 se rossz, de a V10, a Mi Note és a Pro 5 emlékeim szerint érettebb, szárazabb, komolyabb hang volt. (Mindben sabre van.)

Ja, és csodálkozom, hogy a lényeg nem hangzott még el: B20 van-e benne? :]

(#36) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Ha valaki tud mondani egy értelmes felhasználást a hátlapi kijelzőre, esküszöm veszek egyet :D

(#37) .DLL


.DLL
veterán

Már megint lebutítják a kicsit. Miért. :(((

(P.H.)

(#38) HarleyCustom válasza s4tch (#35) üzenetére


HarleyCustom
veterán

B20? Lehet...
Az előzőekben mondjuk nem volt.

Olyan erőltetett az egész,hogy egyedi legyen azzal a hátlapi kijelzővel.
Semmilyen lett.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#39) monti0222w válasza .DLL (#37) üzenetére


monti0222w
addikt

A kicsikből is két verzió van, az egyik P25-tel, a másik X30-al lesz szerelve, szóval a butitás csak részben igaz! Azt is inkább takarékosabb telonak mondanám a P25 miatt, igaz erőben nem is ad annyit mint az X30, de takarékosabb legalább.

(#40) #16820480 válasza s4tch (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nyilván nincs B20 :) Kínai piacos telefonokba nem tesznek.

Kíváncsi vagyok rá. Nem veszel egyet? :) Kár, hogy itt a nagyobbiknál sem Sabre van.

(#41) aelod


aelod
veterán

a Meizu az amerikai Frog Designnal működött együtt egy új formanyelv kialakításában

Formaterv inkább nem?

Erre nem is gondoltam, hogy a hátlapi szelfiknél jön jól a kis kijelző. Anno a nokia e72-n volt egy kis rész a hátlapi kamerán és ott láthattad magad benne :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#42) Graphics válasza no more (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebbe hogy sikerült belelátni az iPhone-t...

De tényleg... Tedd már egymás mellé a kettőt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) prolad válasza jacis (#6) üzenetére


prolad
őstag

Gondolom videolejátszás 150-200 niten, azt meg tudja egy pár mobil (lásd gsmarena).
Ezek most annyira nem jönnek be, a kisebbikbe kár volt csak p25öt tenni, inkább venném helyette a pro6/6s-t tavalyról. A nagyobbikban mrg kíváncsian várom, mennyit fejlődött az x30, van hova. Hátlapi kijelzőnek meg kéne még pár felhasználási mód, de gondolom ez alakul még. Csak ne úgy járjon, mint a pro 6 force touch megoldása, sok helyen azt se lehetett használni.

(#44) monti0222w válasza prolad (#43) üzenetére


monti0222w
addikt

Van a kisebbikben is 2 verzió amiben az X30-al szerelt processzor van, a P25 egy olcsóbb alternatíva kevésbé pénzes embereknek.

(#45) TTTotya


TTTotya
senior tag

Nem tudom mennyit kapott ezért a Frog Design, de nem igazán értem, hogy ehhez a másodlagos kijelző kialakításhoz minek kellett külön céget fogadni....

(#46) macskea válasza jacis (#6) üzenetére


macskea
őstag

Gondolom a hátsó kis kijelzőre gondoltak. :) Egyébként ez így vergődés. Tipikus példája a nem tudunk mit kitalálni, ezért gondoljunk újra valamit (másodlagos kijelző), az se baj, ha rosszabb, mint az eredeti ötlet.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#47) Dr. 444Hertz válasza <Lacy85> (#36) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gesztusvezérlés, ha szinkronizálható az előlapi és a hátlapi érzékelés.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48) Swinegod válasza .DLL (#37) üzenetére


Swinegod
őstag

Mentésükre szóljon, hogy az elődnél nem butították le a simát, hanem a Plust tuningolták fel

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#49) Borosz


Borosz
senior tag

:Y Lassan utolérik ezek a gyártók a "nagyokat". Ha utol nem érték már most is... :K

(#50) Pot$imanu$


Pot$imanu$
tag

Kövi telefon.

Potsimanus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.