Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreenGuy


GreenGuy
tag

Hangulatos :K

(#2) Mace Windu


Mace Windu
csendes tag

És PC-n mindez DX11-ben. Várjuk szeretettel. :)

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#3) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Vajon meg fogja szoritani a Modern Wawrfare2-t?Mert grafikara ott van,de iranyitsra es hangulatra lesz-e olyan?Mindenesetre ki kell probalni kotelezo jellegel :K

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#4) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Az első is ott volt a szeren! :K

Sic Parvis Magna

(#5) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kár, hogy csak jövőre nagy kedvenc a sorozat, de leginkább az első része.:)

(#6) Xaels válasza Kom-ancs (#3) üzenetére


Xaels
félisten

A battlefield sohasem lesz olyan mint a CoD. Sokkal csapatcentrikusabb a játékstílus, gigantikus mapokkal és járművekkel megspékelve. Megszorongatásról azért nem beszélhetünk mert ha valaki csak a gyors és sokszor kaotikus/átláthatatlan hentelést szereti akkor csak is CoD, de itt mindenkinek meg van a feladata és csak csapatként lehet eredményesnek lenni. Szerintem ez a játék is nagy játékostábort fog maga mellé állítani amennyiben jól eltalálják a hardverigényt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) k.soma


k.soma
senior tag

Várju várjuk, kár hogy fél évet kell rá várni. De ahogy így elnézem megéri. Már csak egy multiplayer open beta kéne, mondjuk karácsony környékére ;) ^^ DX11 azért nem lényeges számomra, mert ahhoz olyan VGA is kéne ^^

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#8) #41133696


#41133696
törölt tag

Cool :D

(#9) Kom-ancs válasza Xaels (#6) üzenetére


Kom-ancs
tag

Szerintem a Cod-ot is lehet szervezetten jatszani,nem feltetlenul szol az agyatlan hentelesrol.Jatekmodtol fugg,S&D vagy Sabotage igen is igenyli a csapatjatekot.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#10) Xaels válasza Kom-ancs (#9) üzenetére


Xaels
félisten

nem mondtam, hogy nem lehet. Sőt komolyabb szinteken kötelező szervezetten játszani különben labdába sem rúghat az ember. Viszont elvonatkoztatva a komoly szinttől és vissaztérve a legtöbb játékost felvonultató publikus játékhoz, nagyon kevés helyen fogsz te szervezett játékot találni CoD-ban. SD szerver légypiszoknyi van a TDM, FFA, HQ mellett és a legtöbb csapatcentrikus játékmód is átmegy sokszor TDM-be és szarnak bele mire megy a játék. Viszont 1 Battlefield, Team Fortress publikus szerverre felmész ott teljesen mást fogsz tapasztalni mert a játékmódok megkövetelik teljes egészében, hogy csapatként működjetek. Mondjuk ebben közre játszik a kasztos felépítés is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Kom-ancs válasza Xaels (#10) üzenetére


Kom-ancs
tag

Na akkor most mar tenyleg teszek egy probat bf-el,hatha ott nem kapok sokkot a sok stathajhasz taplotol...

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#12) feka007


feka007
nagyúr

Az az AUG marha jól néz ki, ami nekem volt airsoftba az meg se közelítette ezt. Mondjuk ezen van minden :C

(#13) wolfman


wolfman
veterán

Mivel jövőre fog kijönni gondolom az én 4870-esemen már nem fog jól menni! :( Pedig most veszek TV-t, annak meg kell a teljesítmény.

Amúgy ha raknak bele kicsit a CoD-MW fegyverfejlesztési tulajdonságából, akkor oda fog b.szni!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) kpal


kpal
veterán

Állat game lesz ..:DD

(#15) New Life


New Life
aktív tag

Fú de jól néz ki...
gépigény?

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#16) keIdor válasza feka007 (#12) üzenetére


keIdor
titán

Baszott jó lesz ez a játék, már az egyet is imádtam Xboxon! :K
Ez kötelező lesz multiban! Pedig nem vagyok nagy BF-es, de ez végre változtat ezen...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Mace Windu válasza New Life (#15) üzenetére


Mace Windu
csendes tag

Minimum System Requirements:

- 230V Hálózati áram
- Személyi számítógép
- Monitor, egér, billentyűzet
- Ezeket összekötő zsineg

Recommended System Requirements:

- 230V Hálózati áram
- Személyi számítógép
- Monitor, egér, billentyűzet
- Ezeket összekötő profi zsineg
- Asztal
- Barátnő
- Sör

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#18) eddie17


eddie17
addikt

Mekkora állatság. :C Nagyon hangulatos, á kötelező. :K

(#19) menalcas válasza Xaels (#6) üzenetére


menalcas
őstag

Hát ha tdm et tolsz meg ffa-t akkor hentelés, de mikor ezzerel megy az sd föleg ha war akor csakis csapatként lehet érvényesülni, mert ha mindenki csak a saját feje után megy abból csak bukó van, a gém viszont tetszik, nagyon teszetős, de pl mikor mellette robban a cula és sípol a füle azért behomályosodhatna a kép vagy belassulhatna.
Én már azt az FPS-t várom mikor rombolható lessz a környezet :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#20) Tituka


Tituka
senior tag

látványos grafika :C

szép...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#21) New Life válasza Mace Windu (#17) üzenetére


New Life
aktív tag

Akkor nekem Recommended System Requiements-em van... :C
Ha már ennyire magyarosak vagyunk :DDD

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#22) EczkE


EczkE
addikt

nem hiába, Battlefield :R

rövid a videó :O

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#23) feka007 válasza keIdor (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Jaja, nekem a 2 jött be anno a legjobban, csak az eddigi részeket mind elb.szták a fos motorral, meg a laggal.
De ennek már rohadt jó a motorja, és végre nem kell konzolon szenvedni vele majd :R
Remélem kicsit nagyobbak lesznek a mapek, mint az 1-ben, mert az az igazi BF-nél, ha ilyen 5 négyzet km-en leeht nyomulni. :C

(#24) Atombalu


Atombalu
senior tag

Úristen mekkora játék lesz!

Ki kell mondjam, pedig nem szokásom. A COD széria egy fos. Értelmetlen játékmenet. Single playert egyszer végigviszi az ember utána többször már uncsi, és a Multi sem ér fel a BF-fel.

És ha megnézitek a gameplay-eket mindkét játékból látható a grafikai különbség a bf javára.
Realisztikusabbra sikerült a bf. Pl. ahogy az emberek összeesnek holtan, a fegyverek, a robbanások. A rombolhatóság az mekkora lett :)

A mf-t azért veszik többen, mert tobbet koltottek a marketingre. A nép pedig ugye tudjuk, hogy javareszt irányítható a reklámokkal, mert buta :((

iPhone 5

(#25) BalaNce87 válasza menalcas (#19) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez nem telejesen igaz, olykor egy ember lelő 4 embert is ami kissé vicces szokott lenni, maga a kivitelezés.

Atombalu: "És ha megnézitek a gameplay-eket mindkét játékból látható a grafikai különbség a bf javára. Realisztikusabbra sikerült a bf. Pl. ahogy az emberek összeesnek holtan, a fegyverek, a robbanások. A rombolhatóság az mekkora lett"
Hát jah az egyértelmű a codot nem igazán fejlesztik, így sok minden nem várható el tőle, de azt is tudjuk hogy a nép szereti ha lehúzzák őket. Én mindenképp a BF-re szavazok, mert még nem toltam vele (úgy alapvetően egy BF-el se toltam, csak nagyon keveset) és kíváncsi leszek, szóval én alapból úgy állok hozzá hogy jobb lesz mint az MW2.

[ Szerkesztve ]

(#26) salytmasztor válasza menalcas (#19) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Azt az FPS-t varod amiben rombolhato lesz a kornyezet??
Komolyan irtad vagy poenbol?
BFBC2-ben teljesen ROMBOLHATO a kornyezet.
(A BC1-ben (es BF43-ban) is mar majdnem teljesen, a hazaknal maradtak meg a "tartofalak" de BC2ben azok is szetesnek mar.)

[ Szerkesztve ]

(#27) lovag05 válasza Atombalu (#24) üzenetére


lovag05
aktív tag

Így van, helyes. (Y)

BalaNce87: Ha teheted, próbáld ki a BF2t Project Reality moddal... hihetetlen, mit csináltak a játékkal, ott tényleg a taktikán van a hangsúly.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#28) Xaels válasza menalcas (#19) üzenetére


Xaels
félisten

A válaszom neked is a 10-es számú kommentem, nem írnám le még1szer, tekerd vissza és olvasd el rájössz, hogy teljesen feleslegesen gépeltél ennyit... Amúgy meg a CB fele hackes ott simán vannak olyanok akik taktika nélkül zúzzák, nem véletlen hagytam abba a CoD-ot komolyabb szinten, viszont pubon szeretek hentelni amikor unatkozom :))

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) Atombalu


Atombalu
senior tag

Minimum Frostbite PC Specifications for BFBC2 & BF1943
Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
Main memory: 2GB
Graphics card: GeForce 7800 GT / ATI X1900
Graphics memory: 256MB
OS: Windows XP
Free HDD space: 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version (BFBC2)
10GB for Digital Version (BF1943)

Recommended Frostbite PC Specifications for BFBC2 & BF1943
Processor: Quadcore
Main memory: 2GB
Graphics card: GeForce GTX 260
Graphics memory: 512MB
OS: Windows Vista or Windows 7
Free HDD space: 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version (BFBC2)
10GB for Digital Version (BF1943)

iPhone 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.