Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

jut eszembe, miszen programmal lehet m2ts-ből mkv-t csinálni?

(#2) band1103 válasza gabor85 (#1) üzenetére


band1103
őstag

passzolok

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#3) band1103


band1103
őstag

UP! :B

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#4) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Hi,

A cikkben olvastam egy bizonyos 8400GS átalakított kártyáról. Mit jelent az h "egy módosított magos így CUDA képes "?
Az nvidia oldalán szerepel a listában, hogy a 8400-as CUDA képes, de ezekszerint nem mindegyik az?
A gyártók oldalán keresgélve csak a Galaxy-nál találkoztam olyannal h egyáltalán oda volt írva a CUDA.
Vmi occsó karit keresek a htpc-mbe, mert a mostani konfigon nem megy a hd rendesen. És a tasztből kiderült, h a CUDA jobb, mint az ati beépített hd kódolása, ezért azt nem akarok.

Tudtok segíteni?
köszi

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#5) picur220


picur220
veterán

Szerintem először írni tanulj meg, mondjuk az új az egy jé és hosszú úúúúú:DDD

(#6) band1103 válasza picur220 (#5) üzenetére


band1103
őstag

Szerintem először ismerkedj meg az emberi hangnem sajátosságaival. Ha valaki nem ír helyesen az csak az iskolázatlanság vagy a dekoncentráltság tükre, ellenben ha valaki csak bunkó módon tud megszólalni az lehet felőlem egy zseni, az élete nem ér többet egy csótánynál amit el kell taposni.
És lehet mindenféle mosolygós figurát tenni egy mondat végére ha közben nincs az az élethelyzet ahol az ilyen bántó szavakat elnézik egy idegentől csak azért mert közben jópofizik.

Ja, és mellesleg azért csak köszönöm hogy szóltál mert átnéztem újra a cikkem és 5 szót írtam el benne amit javítottam is de egyik sem volt pl.: az "új" szó.

Ha további hibák lelhetők fel benne számítok a "segítségedre" :DDD .

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7) Vassili


Vassili
tag

Kösz jól érthető cikkecske! Segített bár még vannak fehér területek, amik nem tiszták, még el kell olvasnom pár cikket, de ez is segített! :R

(#8) Rhinout válasza Vassili (#7) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Sziasztok! Nekem az tetszik,hogy egyàltalàn veszi a fàradsàgot ès ennyi mindent leìr! Köszönöm! Üdv! Gergö

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#9) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

"Amint ujjat tanulok"

Mondjuk szerintem tanulhatsz újat a helyesírásról. ;) ;]

(Komolyan nem tudom megérteni, hogy 10 logoutozóból miért keveri 6 az ujjait azzal, hogy valami új)
Szerk: most látom, te írtad helyesen is az újat, így ez valószínűleg csak benézés. Csak az utóbbi pár hónapban többször olvastam ezt rosszul itt a logouton, mint jól, és kissé felőrölte az idegeimet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Aprósólyom válasza band1103 (#6) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ezt nagyon szépen megfogalmaztad! Tetszett! Majdnem teljes mértékben igazat adok. Kivéve a csótányos résszel nem értek egyet, de ettől még értem mit akartál kifejezni, csak azért az már túl lőtt a célon. Néha be kell venni a leszarom tablettát. Gyanítom, hogy bu*kó nagyvárosi! Véleményem szerint a magyar nyelv szépsége nem a helyesíráson alapszik. Csak meg kell figyelni, egyesek hogyan használják a nyelvünket. Azután leszarom, már bocsánat, hogy valaki helytelenül ír, ha szebben beszél, mint aki, helyesen ír. Ez ott számít, hogy valaki 5-öst, valaki 2-est kap nyelvantból az érettségin.

Jevons paradox

(#11) kalidor55


kalidor55
aktív tag

up

olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.