Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én annyit még hozzátennék, hogy néhol a magas is fájóan magas. Én is EQ-val használom, muszáj. És némiképp segít is rajta. Bár elektronikus zenékhez még így is kevés. Pont tegnap lett belőle elegem, eldöntöttem, hogy rendelek másikat. Munkatársam kölcsön adott egy Einsear T2-t és egy Tennmak ie800-t. Mindkettőt ajánlják ebben az árban a fülhallgató topikban. Én miután kipróbáltam mindkettőt, egyből nem tűnt olyan rossznak ez a Hybrid. :D Annyira nem jött be nekem se az Einsear T2-t se a Tennmak ie800.
Azért rendeltem végül egy Rock Zircon-t. Az elvileg pont ennek a Hybrid-nek az ellentéte. Túlzó mélyekkel. Kíváncsi leszek rá.

Szóval aki szereti a folk, indie, jazz és hasonló hangzású zenéket azoknak jó lehet ez a Hybrid (bár picit állítgatni kell szerintem az EQ-t). Szépen tisztán szól. Csak ezek mellett én szeretem a drum and bass-t is, és annál teljesen elvérzik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.