Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #73029888


#73029888
törölt tag

Szia

Ugyanilyen füllhallgatóm van,nekem tetszik a hangzása. Egyetlen bajom vele a Jack dugó minősége mert tönkrement sajnos :(

Lehet megjavítattom vagy másikat veszek.

Jó a cikk,köszi :R

(#2) Luck Dragon

Cikkel egyetértek. Nekem is van egy ilyenem, mély tartomány az nagyon kevés.
Base, capsule, és társai sokkal jobban szólnak, jóval olcsóbbért mint ez.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#2) üzenetére

UI: remélem az typ-c acn-es xiaomi fülest jól sikerült mert mérges leszek. Lassan útra kell. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én annyit még hozzátennék, hogy néhol a magas is fájóan magas. Én is EQ-val használom, muszáj. És némiképp segít is rajta. Bár elektronikus zenékhez még így is kevés. Pont tegnap lett belőle elegem, eldöntöttem, hogy rendelek másikat. Munkatársam kölcsön adott egy Einsear T2-t és egy Tennmak ie800-t. Mindkettőt ajánlják ebben az árban a fülhallgató topikban. Én miután kipróbáltam mindkettőt, egyből nem tűnt olyan rossznak ez a Hybrid. :D Annyira nem jött be nekem se az Einsear T2-t se a Tennmak ie800.
Azért rendeltem végül egy Rock Zircon-t. Az elvileg pont ennek a Hybrid-nek az ellentéte. Túlzó mélyekkel. Kíváncsi leszek rá.

Szóval aki szereti a folk, indie, jazz és hasonló hangzású zenéket azoknak jó lehet ez a Hybrid (bár picit állítgatni kell szerintem az EQ-t). Szépen tisztán szól. Csak ezek mellett én szeretem a drum and bass-t is, és annál teljesen elvérzik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) starr


starr
őstag

Ilyenem van tavaly nyár óra. A jack még jól bírja.
Az elején még szokol rádió hangja volt egy erős magas sugárzóval kiegészítve, de egy hét alatt bejáratódott, szóta nem rossz.
Igazából se nem rossz, se nem jó.
A basszusa nekem elég, pedig legtöbbet Death Metalt hallgatok.
Az mondom inkább kevés legyen a basszus, mint tompa. Tompa alatt értem a 100-600 Hz közötti kiemelést.
Xiaomi telefonom van, amiben van hozzá Dirac kompanzáció, de az csak ront a hangzáson.

[ Szerkesztve ]

(#6) .LnB válasza starr (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennél a bejáratás maximum placebo, mert 1DD+1BA driver van. És mivel bejáratni pont csak a DD-t lehet, ezért a BA által kiadott magas még mindig túl erős marad. Ezen a fülesen csak az EQ segít. Kicsit visszavenni a magasat, kicsit több mélyet tolni rá, és kb ennyi is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Drágán vetted és még szar is. Piston 3-t kérünk vissza! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.