Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

mondjuk azóta józanul lehet beszélt egy ügyvéddel, és lehet ilyen sztorival olcsóbban megúszhatja.
Ettől függetlenül ha igaz, akkor neki is, meg az összes metrós / vonatos öngyilkos jelöltnek sikeres felépülést kívánok!

...csak én vagyok helikopter?

(#2) bacsis válasza Sethdobaloah (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azóta is phszichiátrián van a hölgy állítólag...

(#3) Gubek-Einste válasza bacsis (#2) üzenetére

Ott is van a helye.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#4) Mokó válasza Gubek-Einste (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

+1,gáz hogy ilyenek vannak.Kötél már nem divat biztos'

(#5) Janou


Janou
őstag

Hát ez komolyan nem normális.... Remélem véglegesen elveszik a jogsiját és diliházból sem engedik ki többet... Ön és közveszélyes. :((

(#6) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nagy az Isten állatkertje...
Matt részegen senki nem lesz öngyilkos. Ha komolyan gondolta volna, akkor józanul kilóhúsz öv nélkül + villanypózna = ámen.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7) Gubek-Einste válasza flymi (#6) üzenetére

Nem akart fájdalmat érezni :(

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8) Chaser válasza Janou (#5) üzenetére


Chaser
titán

lehet csak bedepizett, arra hajlamosak olyankor csinálnak csúnyákat, főleg ha ráisznak
ideális esetben kezelik és többet nem bohóckodik
tudnék mesélni miket láttam már pszichobogártól, felét nem hinnéd el, a környezet a hibás ezekben nagyrészt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) Janou válasza Gubek-Einste (#7) üzenetére


Janou
őstag

És ezért még meg kell halnia rajta kívül 5 ártatlan embernek...

(#10) Chaser válasza Janou (#9) üzenetére


Chaser
titán

és amelyik vonat elé ugrik?
nem gondolkoznak következményeken, mert nem tudnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) 8th


8th
addikt

Nem értem. Ha meg akar halni keressen egy kihalt utat nyomja ki a kocsi szemét és menjen neki egy fának. Meg van oldva. De másokat veszélyeztet? Takarodjon már az anyjába. :U

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#12) Gubek-Einste válasza 8th (#11) üzenetére

Ugorjon a Dunába, főleg ilyen jeges időben tuti az eredmény, a fának hajtásnál van esély a túlélésre.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13) Janou válasza Gubek-Einste (#12) üzenetére


Janou
őstag

Öv nélkül nagyjából 0.

(#14) 8th válasza Janou (#13) üzenetére


8th
addikt

80km/h felett övvel sem sokkal több. Elég ha csak egy belső szerved leszakad mire a mentő kiér te szép csendben elvérzel. A kövérek valamivel jobb helyzetben vannak mert a hasüregben zsírba vannak ágyazódva a szerveik és az egy bizonyos szintig nagyon jól tompít. Nem vicc.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#15) MMIX válasza 8th (#14) üzenetére


MMIX
addikt

Ne vesszünk össze, de szerintem rosszul tudod (legenda), az átlagos egészséges testsúlyú embereknek van a legjobb esélyük a túlélésre. Balesetkor inkább lennék ropi (bár ez se jó, az átlagos testalkat az igazi), mint kövér.
A mentőben átlagemberekhez van igazítva a felszerelés, nem a kövérekre, és az autó biztonsági felszerelése is.

"car Crash risk for fat people's"

[ Szerkesztve ]

(#16) #81556480


#81556480
törölt tag

Ez már velem is megtörtént!

- de engem nem vittek pszichiátriára :DDD

/troll off

(#17) 8th válasza MMIX (#15) üzenetére


8th
addikt

Nem legenda hanem kísérletekkel bizonyított tény. Egyébként ha figyelmesen olvastál volna nem azt írtam, hogy a kövér emberek túlélési esélyi jobbak.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#18) MMIX válasza 8th (#17) üzenetére


MMIX
addikt

Én beírtam a kulcsszavakat amivel bizonyítottam amit állítok, Googleval előjönnek a tudományosnak látszó cikkek (mielőtt írtam, bevallom utána olvastam zsírosabb alkat vs. sérülések autóbaleset esetében), Te mivel bizonyítod? Bemondással?

Én is csak azt írtam, hogy minél több a zsír rajta annál rosszabbak az esélyei. A kövért úgy értettem , hogy túlsúlyos/plusz kilók vannak rajta. Minél több annál rosszabb. Persze fit emberek esetében sincs semmi garancia.

Ezt írtad: "A kövérek valamivel jobb helyzetben vannak mert a hasüregben zsírba vannak ágyazódva a szerveik és az egy bizonyos szintig nagyon jól tompít. Nem vicc."

[ Szerkesztve ]

(#19) 8th válasza MMIX (#18) üzenetére


8th
addikt

Csak ismételni tudom magam. Sehol sem állítottam, hogy a kövér emberek túlélési esélyei jobbak lennének. Nem kell győzködnöd az ellenkezőjéről evidencia, hogy nem így van. Valamelyik angliai egyetemen egy kísérlet keretében disznókat dobáltak xy méter magasságból a betonra majd felboncolták őket és feljegyezték a belső sérüléseiket. Az lett a konklúzió, hogy a kövér disznóknak kevesebb belső szervi sérülése volt mint az átlagos testalkatúaknak. Jobban megvédte a szerveiket a körülöttük lévő vastag zsírréteg. Mindezt a BBC egyik dokumentumfilmjében láttam ami az autó balesetek témakörét járta körül. Abba volt bevágva ez a kísérlet. Konkrét linket nem tudok adni. Annyira nem érdekel a téma, hogy hosszasan túrjam a netet utána.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#20) Narxis válasza Sethdobaloah (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezért gáz, hogy nincs eutanázia. Nem azért ugrik a szerencsétlen a vonat elé, hogy életre szóló sokkot okozzon a mozdonyvezetőnek hanem mert biztosra akar menni. Tavaly olvastam egy olyat, hogy Hollandiában egy 18 éves lány kérvényezte az eutanáziát mert nem tudott a depressziójából kigyógyulni hosszú ideje, tanakodott valami orvosi bizottság és asszem végül megadták neki az engedélyt, gondolom valami injekciót kapott.

Ha attól jobb hívhatjuk Nemzeti Öngyilkossági Intézménynek is, sajnos olyan is volt pár éve, hogy valaki reggel egy parkban akasztotta fel magát, szerencsére nem gyerekek találtak rá de azért ez durva. Egy súlyosan depressziós ember nem foglalkozik azzal, hogy kinek mit árthat viszont ha csendben, ellenőrzött körülmények között léphetne a másvilágra akkor nem okoznának másoknak traumát. Persze nem kell szó nélkül engedni, vizsgálja meg egy pszichológus de a lényeg itt azon van, hogy ne mások szeme előtt vagy mások testi épségét kockáztatva legyen valaki öngyilkos.

Thanos was right.

(#21) Chaser válasza Narxis (#20) üzenetére


Chaser
titán

ha lenne is ilyen embereken nem feltétlen segít sajnos
általában random rájuk jön és akkor pffffffff, depiből is sok fajta van és vannak nagyon durvák, azt megfejelve még egyéb pszichikai gondokkal máris kész a kiszámíthatatlan ember, sajnos volt "szerencsém" ilyet ismerni, a gond az ilyen embereknél, általában a családjuk szégyenli, sok orvoshoz se megy mert neki nincs problémája - persze tudja hogy van de kidumálja - , akiknek meg nincs családja az még rosszabb...ártatlan résztvevőnek lenni ilyenben nyilván nem élmény, de ez a néni is beszámíthatatlan volt, gyakorlatilag még haragudni sem lehet rá

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) 8th válasza Chaser (#21) üzenetére


8th
addikt

Szerintem az ilyen ember bánatában jó bátorra issza magát és csak figyelemfelkeltésből próbálkozik valami hasonlóval. Kötve hinném, hogy meg akart volna halni a csaj. Ha igen ezer és egy biztosabb és fájdalommentesebb módja van annál mint, hogy keresztbe fordul az úton az autójával és várja hogy belemenjen valaki. Meg sem sérült volna komolyabban. Aki pedig beszámíthatatlan azt hosszan kezelni kell(ene), lehetőleg zárt intézetben. A nem lehet rá haragudni dologgal nem értek egyet. Azért az nem akkora poén, hogy mész kényelmesen és egy ilyen labilis picsa miatt összezúzod az autódat pláne ha ott ül a család is veled a kocsiban. De ne legyen senkinek semmi baja csak törjön össze az autó. Az is mennyi ideg és pénz. Az ilyen hülye vegyen be két marék gyógyszert és szép csöndben dögöljön meg egyedül a négy fal között de mások testi épségét ne veszélyeztesse. :(

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#23) bacsis válasza 8th (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

NA hát képezld/képzeljétek el, hogy mint utólag derült ki, nem azt várta, hogy belemenjen valaki, hanem át akarta húzni a szemben lévő sávban érkező autóra menet közben a kormányt, tehát ránk, csak épp annyira matt részeg volt, hogy nem így sikerült neki a terve... Szóval már a témával kapcsolatban sokadjára hűlt meg bennem a vér :U
Igaziból csak azért írtam le, mert hogy tuti nem figyelem felkeltés volt neki a célja :U

(#24) Chaser válasza 8th (#22) üzenetére


Chaser
titán

nem beszámítható = nem beszámítható, ha az lenne nem csinálna ilyet
pszichikailag egy káosz az ilyen ember

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) Sotho válasza bacsis (#23) üzenetére


Sotho
őstag

De dúrva! :DDD Örülök hogy ilyen szerencsésen végződött!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.