Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Polllen


Polllen
nagyúr

Azért, mert nem tudják a helyén kezelni a dolgot és egyszerűbb nem válaszolni. Engedd el.

Szerintem amúgy nem feltétlen van ma már szükség ezekre a weboldalakra. Rengeteg ember van FB-n. Ott legyél aktív és a közösség megosztja. Ha érdekli őket.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#52) iday


iday
aktív tag

Bacsis!
Miért nincs kiemelve a neveddel fémjelzett csoportokban? :U

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#53) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hol egy link arra a fb posztra?

Paypal jó lenne pedig. Már repülne is némi zsé :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#54) bacsis válasza iday (#52) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Face-n kint van az oldalamon
Meg jó néhány ilyesmivel foglalkozó csoportban is... Aztán majd meglássuk, ez mire lesz elég :)

(#55) hcl válasza bacsis (#54) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Osztva!

Mutogatni való hater díszpinty

(#56) bacsis válasza hcl (#55) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nagyon szépen köszönöm neked is :R

(#57) hcl válasza bacsis (#56) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Alap! Ha tudok, lehet el is megyek. :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#58) #81556480


#81556480
törölt tag

lanparty
lanparty
lanparty
lanparty

(#59) bacsis válasza #81556480 (#58) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az is lesz, ha le tudva a kiállítás ;)
De a kiállításon is van/lesz Lanparty sarok, immár 4-re bővült a játékok listája... jó kis Blood party is lehet akár :)

(#60) #81556480 válasza bacsis (#59) üzenetére


#81556480
törölt tag

:C zsír.

(#61) szupermacs válasza bacsis (#59) üzenetére


szupermacs
veterán

Most megjött a kedvem a kiállításhoz. :DDD

(#62) bacsis válasza szupermacs (#61) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De választható Duke3d( ez az alapértelmezett) GTA1, és Quake1 is :DD utóbbi mondjuk már közönség kívánsága volt, az már kicsit túl új a kiállításhoz, az egyik multira befogott gép küzd is vele... (160-ra húzott AMD 5x86)

(#63) szupermacs válasza bacsis (#62) üzenetére


szupermacs
veterán

Jazz Jackrabbit multi is jó volt anno, átfutom most egy kicsit részletesebben a kiállítás részleteit.

(#64) bacsis válasza szupermacs (#63) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ne ezen múljon... HA azt szeretnéd Multiba játszani, felrakom a multis gépekre is... De Single-ben több gépen is megtalálható a játék a kiállításon amúgyis ;) szóval osztott képernyőn is bármikor :) laptopon is van asztalin is van, minden mi szem szájnak ingere :))

(#65) szupermacs válasza bacsis (#64) üzenetére


szupermacs
veterán

Igazából a távolságon múlik csak. :(

(#66) alcsa


alcsa
senior tag

Konkurencia?

Be kellene tarsulni, vagy ellesni egy ket dolgot. Vagy megnezni, mennyire mukodik, hogyha erdemes.

[ Szerkesztve ]

(#67) bacsis válasza alcsa (#66) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Konkurencia? Egyrészt ha az is lenne, akkor sem az, mi sors társak vagyunk maximum :)
De még így csunyán kifejezve sem "konkurencia", Mert ők kvarcjátékokkal, illetve némileg foglalkoznak asztali gépekkel, de azok is inkább Basic+ Zilog Z80 alapúak...
Az én kiállításomon a PC világ van...
Nagyjából játékra lefordítva olyan, mintha a Colin Mcrae Rally 2-t és a Need For Speed Porsche-t hasonlítanám össze...
Mindegyik autós játék, de míg az egyik rally-s stílusú és több autó van benne, addig a Need For Speed Porsche inkább árkád és csak Porsche-k vannak benne :)

Az meg megint más dolog, hogy ráadásul nem egy időben van a 2 program ;)

(#68) bakter24 válasza bacsis (#67) üzenetére


bakter24
őstag

Viszont ha összeálltok, hasonló érdeklődési kört vonz mindkét esemény. Én személy szerint ha lenne közös kiállításotok, egy helyen, sokkal motiváltabb lennék :) Közös terembérlés, közös marketing. Pont azért,
mert nem konkurencia, hanem kiegészítenétek egymás gyüjteményét! Konkrétan a kvarcjátékok menők :D Kíváncsi lennék az 5 éves fiam mennyi örömöt találna egy kvarcjátékban, úgy, hogy ismeri a mai technikát.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#69) alcsa válasza bacsis (#67) üzenetére


alcsa
senior tag

Oke :R.

De lepni lehetne valamerre. Ha sorstarsak vagytok, akkor egymast lehetne segiteni, talan nagyobb tomeget vonzana. Meg lehetne az idopontot is valtoztatni.
A hasonltatoddal elve, lehet valakit nem erdekli a rally, de a Porchekat szereti, igy van neki is neznivalo, s talan a rally vilaga is magaval ragadja.

Mindegy, sok sikert kivanok a tovabbiakban :R.

(#70) bacsis


bacsis
Közösségépítő

bakter24 alcsa!
Végülis teljesen igazatok van...
De azért a kollegák elég komolyba nyomják, nem tudom, hogy szeretnék-e ők is a társáulást?!
Persze meg kell kérdezni... De ha igen, akkor megint jön a kicsit OFF-ban taglalt téma, bár ez is full OFF az eredeti bejegyzéshez képest, szal tök mindegy :)
Szóval... Nem hinném hogy ők lejönnének Vidékre, szóval nekem kell menni.. jön megint a szállítás, annak költsége, és minden vele járó macerája...
Tudom-tudom lépni kéne, nem nyafogni :B
Egy biztos... eddig is szerintem csak jobb és kiforrottabb lett/lesz a kiállítás, ki tudja mit hoz a jövő :)

(#71) bakter24 válasza bacsis (#70) üzenetére


bakter24
őstag

Így van, a lelkesedés tartson ki, amíg valaki fantáziát lát majd benne komolyabban. A PlayIt rendezvény is pár év alatt mekkora méreteket öltött, a semmiből!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#72) grengor válasza bacsis (#17) üzenetére


grengor
csendes tag

Már ne is haragudj de ha vidéken 100 ember kíváncsi egy retro pc kiállításra, az szerintem totális siker. Bár lehet, hogy a megszokás beszél belőlem, egy kis főiskolán vagyok rendezvényszervezős, 10-15 hallgatót a rendezőkön kívül már sikeresnek könyvelek el :DDD

(#73) bacsis válasza grengor (#72) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én idén szeretném ha 150 fő ellátogatna :)

(#74) bakter24 válasza bacsis (#73) üzenetére


bakter24
őstag

Jelenleg úgy néz ki, hogy +3-al beszállok ebbe :D

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#75) bacsis válasza bakter24 (#74) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Gyertek csak :)

(#76) sztanozs válasza bacsis (#10) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy a PH függőséged miatt nem akarnak reklámozni - nem költenek egy másik oldal reklámjára :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.