Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Robi BALBOA válasza caizzz (#49) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

:DDD

Ja majd külön be kell jelenteni az ÉMÁSZ-nál ha veszel egy Fermit, ha kettőt veszel akkor a Katasztrófa védelmet is ki kell hívnod és a tűzoltókat! ;]

Amúgy most bacsis törheti a fejét, hogy mi lesz ha megkaparint egy ilyen szörnyet, mert ez a fagyálós cuccot felfűti (forralja) 5perc alatt! Ehez minimum egy 60l-es kis hordónyi fagyálós cuuc kell, de inkább a 200l-es hordó az ajánlott, Sli esetén pedig egy köbméteres tartály!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#52) capulet75


capulet75
addikt

Ej, bacsis, miket meg nem szerzel.... Próbálok nem irigykedni de nem megy. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#53) danati


danati
senior tag

Nézzétek a jó oldalát. Télen 1 szobában biztos hogy nem kellesz fűteni. :D

(#54) Badman 4ever válasza Robi BALBOA (#51) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Lesz olyan állat, aki ebből 2-t vagy többet SLI-be rak? :Y Az még durva lenne, ha jönne az ASUS féle ARES/MARS szintű kártya, dupla GPU-val és 650 W-os fogyasztással. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#55) #19617792 válasza Badman 4ever (#54) üzenetére


#19617792
törölt tag

A PH!-ról is lesznek olyan állatok és nekem már tippeim is vannak, hogy kik.

[ Szerkesztve ]

(#56) Bling95 válasza #19617792 (#55) üzenetére


Bling95
őstag

sztem ő most éppen intel 980X -re gyűjt :D

(#57) #19617792 válasza Bling95 (#56) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem bacsisra gondoltam, egyáltalán nem.

(#58) Bling95 válasza #19617792 (#57) üzenetére


Bling95
őstag

énse ,, sztem egyre gondolunk :D

(#59) Atom_Anti válasza danati (#53) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

De legalább télre időzítették volna, mert így tavasz közepén már semmi értelme hogy fűtsön :( .

(#60) #19617792 válasza Bling95 (#58) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én többekre is. ;]

(#61) danati válasza Atom_Anti (#59) üzenetére


danati
senior tag

Akkor most játék közben szaunázhatsz is. :D

Remélem az új rev jobban fog sikerülni.

(#62) #19617792


#19617792
törölt tag

+1 felhasználási terület a Ferminek: hajvasaló.

(#63) bacsis válasza Robi BALBOA (#51) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

uhh bakker, mondasz valamit :Y
hát akkor kizárt hogy én ilyen kártyát tuningoljak :( :DDD

(#64) spy14


spy14
tag

Esetleg valaki csinálhatna a hátuljára moddokat. Gondolok itt: pl serpenyő: tojást, szalonnát sütni, esetleg porcelánkorong: kávétmelegíteni stb

(#65) Robi BALBOA válasza bacsis (#63) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ja az egy dolog, hogy neki állsz tuningolni és az eget-világot felfűti fel forralja, de még csinál egy olyan villany számlát is, hogy az asszony megeteti veled a Fermit. :DDD
Amúgy kíváncsi lennék, hogy fagyos körülmények között mégis mennyit nemme, a tesztekben ref hűtővel a Gtx480 ment gpu:805-810mhz-et a mem:4500mhz-et, fagyosan lehet meglenne az 1ghz-es gpu ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#66) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

hú de kíváncsi leszek a tesztekre :K

nyugalmi 76 fok..azta kurva :D

passzívan még el is menne...de ekkora aktív hűtéssel :D
lehet hogy rossz lóra tett nagyon az nvidia?
mennyi selejtes középkategórás vga lesz ebből a :D

erősen értelmet fog nyerni az 1200W-os táp ha ezt SLI-be kell kötni

pont azon gondolkoztam ha felezik a számítási teljesítményt még akkor is majdnem 150W a fogyasztás

de végül is volt kitől tanulni:

:))

(#67) adamssss


adamssss
veterán

Ha szabad kérdeznem Te honnan jutottál hozzá?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#68) Atom_Anti válasza angyalpc2 (#66) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Ez a tiéd :Y ?
Egy ilyen jobban kell nekem mint akármilyen Geforce vagy Radeon ;] !. Mennyiért adod el :B ?

[ Szerkesztve ]

(#69) Badman 4ever válasza Atom_Anti (#68) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szerintem nem az övé, ez egy 3DFX 6600 és baromi ritka, azt hiszem meg se jelent, csak pár példány létezik belőle, szóval ha lenne is neki, egyrészt nem adná el vagy ha igen, akkor 7 számjegyű lenne az ára. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#70) bacsis válasza Badman 4ever (#69) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

csk simán voodoo 5 6000, és igen, pár példány létezik belőle, megjelenés előtt visszahívták őket :U

(#71) spy14 válasza bacsis (#70) üzenetére


spy14
tag

5évvel ezelőtti cikkben írtákk h 150 van a világon abból 30 működik

(#72) Atom_Anti válasza spy14 (#71) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Igazán kereskedelmi forgalomba kerülhetett volna már ha több működő példányt is sikerült készíteni :( . Több tesztben még a Geforce 3 at is elveri :K .

(#73) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Amúgy erről a fermiről szeretnék látni egy bacsisos tesztet, mert nem vagyok biztos hogy legtöbb oldalnál a valós eredményeket látjuk :U . Így mindenesetre a vártnál jobb lett...

(#74) Boxi88 válasza Atom_Anti (#73) üzenetére


Boxi88
őstag

Véleményem szerint nem lett jobb a vártnál, sőt, még rosszabb is... ati fél éve adta ki a saját dx11-es kártyáit, és van amiben nem sikerül utolérni az atit, vagy sikerül, de éppen hogy csak kevéssel jobb! Hol ott a fogyasztás és a hő jóval nagyobb mint az atié! Még egyszer mondom a korkülönbség fél év!

Ezt nem kötözködés kép írtam, csak ez az én véleményem, még egyszer bocsi ha sértőnek érzed a hozzászólásom!

(#75) 14adam


14adam
addikt

Én egy Bacsis féle süssünk tojást Fermin tesztet néznék meg
(A képet ellehet jobbra húzni,a lényeg lemaratt)

[ Szerkesztve ]

(#76) omikron23 válasza spy14 (#64) üzenetére


omikron23
senior tag

Ilyesmire gondoltatok... :D

Kép

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.