Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) orion1025 válasza Syl (#17) üzenetére


orion1025
őstag

Az akkori időket már csak azért is kár ide venni, mert kocsi alig volt az országban, bár persze ez is csak egy sarkítás. ha valaki inkább a való életben használható játékokat erőlteti a gyerekének, akkor nagyobb valószínűséggel fog elkockásodni. Manapság is elég jó dolog egy legó, persze anyagilag nem olyan vonzó választás, mint egy olcsóbb telefon, de messze kreatívabb holmi. Félreértés ne essék, én is a PC korszak idejében nőttem fel ('88-ban születtem), 6-7 éves korom óta volt mit nyomkodni, előtte meg a fekete dobozos TV játékot, de módjával használt PC használat mellett is fel tudtam nőni, haverokkal, barátokkal lógni, pedig már saját pénzen vásárolt és fenntartott mobilom is volt ~11 évesen, mégis volt egyensúly az életemben, amit részben jó anyámnak köszönhetek, illetve az elvált szülőknek. Volt sokáig egy "nyaralónk", itt már taknyosként megtanultam, mi az, hogy munka, kert, favágás, stb. és ebből is csak profitáltam, mivel akkoriban már nagyban növényekkel ismerkedtem a kert révén, és ez a mai napig kitartott, sőt, feljebb valóbb hobbi bárminél.

Persze mi is kockultunk, mindog mentünk valakihez PS-t, vagy PC-t nyomni (Fifa '98 elaton volt), de mellette bringáztunk, bandáztunk, szánkóztunk, normális életet éltünk, pedig akkor sem volt sokkal másabb, mint most. Véleményem szerint, pont ebben a korban dől el, hogy az ember mit fog csinálni később. Saját magamból kiindulva, majdnem azokkal a dolgokkal foglalkozok, mint pisis taknyosként, illetve számos egyebet köszönhetek a gyerekkoromnak, pedig nem volt fenékig tejfel.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.