Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jbush


jbush
tag

Remélem, ezek a gépek örökölték az előd X600 Slim azon jó tulajdonságát, hogy az alaplap teljes egészében a csuklótámasz és a tapipad alatt van, nem a billentyűzet alatt. Ennek köszönhető, hogy a gép egy Barátomnál a mai napig él, és egy billentyűzetcserével megúszott két ázást is. :C

(#2) blackydan


blackydan
senior tag

Remélem az MSX X320/40 óta fejlődött valamit a modell, mert az anyagminőség terén borzalom volt. Mondjuk ezek már aluk, de felhozhatnám a hdd problémákat is 1 év alatt nálam 2x kellett cserélni... :U

(#3) nuke7


nuke7
veterán

ezek miért nem hasonlítanak a macbook air-re..? :U (a régiek nagyon hajaztak a régi air-re, csaképp műnyagból.. :DDD )

https://youtube.com/user/nuke7

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

A DSUB-ot már igazán elfelejthetnék... :U

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) blackydan


blackydan
senior tag

Jujj most nézem ennek már kemény 3db usb csatlakozási lehetősége van nem semmi... nem olyan mint az elődnél: kettőt egyszerre alig lehetett használni annyira közel voltak egymáshoz :U

(#6) lujó55


lujó55
őstag

Ez ugye nem fog felpuposodni ha sokat használjuk és túlmelegedik? :U Van hűtőnyílás rendesen.

(#7) banhammer válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Vagy legalább is valami átalakítós csatlakozóval helyettesítenék.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) blackydan válasza lujó55 (#6) üzenetére


blackydan
senior tag

Szerintem nagyjából mind1 milyen hűtő van benne, izzani fog rendesen a vas a hd filmek alatt, én minden notebook-hoz használok/ és javaslok külön hűtőt. (gondoljunk csak a magasabb élettartamra 5 ezer forintot érdemes rááldozni ilyenre)

d-sub dolgot én sem értem, gondolom a dvi nagyon megdobná az árat ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Daywalker válasza blackydan (#8) üzenetére


Daywalker
addikt

A DVI túl nagy, sok helyet foglal. A HDMI jóval kisebb és át lehet alakítani DVI-ra. Analóg pedig szinte minden monitoron van. ;)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) blackydan válasza Daywalker (#9) üzenetére


blackydan
senior tag

jó ég igazad van, hdmi-t szerettem volna én is írni de annyira más jár a fejemben, hogy nem jöttem rá mi is a problem :R

(#11) banhammer válasza Daywalker (#9) üzenetére


banhammer
veterán

Ennyi erővel lehetne használni azt a mini HDMI csatlakozót is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.