Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Meglessük este!

(#2) #85552128


#85552128
törölt tag

"Megjegyzendő, hogy most az egyszer egy extraként felfogható funkció is található a meghajtóban, amely elérhető lesz az eszközillesztő telepítése után egy asztalra kirakott parancsikonon keresztül. Ez lehetővé teszi a Quake Champions második zárt bétatesztjére való bejelentkezést, amely hamarosan megkezdődik."

Besz*rok ezen a megfogalmazáson... :C Egy bit.ly linkes parancsikont (ez is milyen professzionális már) rak ki az asztalra (ha fent van a béta akkor lecseréli azt a parancsikont is erre) akár akarod akár nem. Semmi infó előtte, hogy kitenné, vagy véletlenül megkérdezné, hogy akarod e - kiteszi és kész, törődj bele, hogy ez a driver reklámot pakol az asztalra ha használni akarod. "Extra" LOL, szokásos finomkodás még most is.

[ Szerkesztve ]

(#3) Abu85 válasza #85552128 (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen. Elvisz egy köztes oldalra és onnan átirányít a hivatalos oldalra, ahol kérhetsz hozzáférést, és a kérelmedet a beajánló linkkel kiemelten bírálják el. Ennyi az egész. Ha nem kell, akkor letörlöd a parancsikont és mész tovább. De így hamarabb juthatsz hozzáféréshez, mintha szimplán a hivatalos oldalról kérnéd.

Ez az egész a Bethesda és az AMD üzleti szerződésének a része. Több ilyen is lesz a jövőben. Persze nem muszáj rákattintani, mehet rögtön a kukába is, viszont a Bethesda számít arra, hogy az AMD népszerűsíti a termékeit, elvégre pénz is cserél gazdát kölcsönösen.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) #85552128 válasza Abu85 (#3) üzenetére


#85552128
törölt tag

Semmi keresnivalója nincs a grafikus driverben, főleg nem auto telepítve úgy, hogy ki sem tudod kerülni. Ez egy pofátlan reklám semmi több még a release notesban sem említik meg. Van nekik Facebook, Twitter és hasonló oldaluk ha promózni akarnak.

"Több ilyen is lesz a jövőben. "

Elnézve mi megy az egyik legnagyobb AMD fanfórumon (reddit) nem hiszem :N

[ Szerkesztve ]

(#5) szmörlock007


szmörlock007
aktív tag

Üdv:)

"Ez lehetővé teszi a Quake Champions második zárt bétatesztjére való bejelentkezést, amely hamarosan megkezdődik."

Pontosabban szólva már megkezdődött. Pár napja volt már egy szakasz, tegnap szünet volt, mától 31-ig megint lehet játszani. Én a meghívót már 21-én megkaptam. :B

[ Szerkesztve ]

(#6) Abu85 válasza #85552128 (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Világos, hogy az AMD reklámozza a Quake Champions játékot, elvégre most kezdődik a második zárt béta, és érdeke az AMD-nek, illetve nagyon érdeke a Bethesdának, hogy minél többen tudjanak róla, vagy próbálják ki még a megjelenés előtt. Eléggé szoros együttműködést kötöttek, így ez bizonyosan kiterjed a közösségi médián túlra is. Eléggé sokan töltenek le friss drivereket, és így a legegyszerűbb embereket szerezni a játékhoz. De ha nem akarod, akkor ki lehet dobni a parancsikont a kukába. Nincs más dolog, amit létrehoz ezzel kapcsolatban.

Gyanítom, hogy ezért a Bethesda fizet, szóval ezt nem a Reddit dönti el. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7) Z10N


Z10N
veterán

Ez lehetővé teszi a Quake Champions második zárt bétatesztjére való jelentkezést, amely hamarosan megkezdődik.

I'm just here for the link :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) 8zabi


8zabi
őstag

Abu85

nem tudod miért van az, hogy a Forza Horizon 3 a 17.3.2-es driver óta a shaderek optimalizálásánál elhasznál 16-18 GB RAM-ot, illetve ha végig megy ez a folyamat, akkor is az első indulás 5 percig tart 1 helyett és a játék tele van grafikai hibákkal

a 17.3.1-es még normálisan tölt, de grafikai hibák már vannak, a 17.2.1 meg tökéletes

mi változott: az AMD vagy a Turn10 sara?

(#9) Abu85 válasza 8zabi (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Technikailag a Microsofté. Kértek némi változást a Creators update-hez, és ehhez új amdxc64.dll kellett. Ez az ICD réteg a PAL-hoz, ez tartalmaz több fontos dolgot, de nekünk ebből a szempontból a shader fordító érdekes, ami pont azért változott meg, mert támogatni kell a DXIL experimentalt a Creators update-ben.

Ha mindenképpen ezt a meghajtót akarod használni, akkor azt csináld, hogy mentsd el a 17.2.1-ből az amdxc64.dll-t, majd telepítsd az új meghajtót, és innen is mentsd ugyanezt a dll-t. Ha a Forzával akarsz játszani, akkor másold be a régi dll-t a windows/system32-be vagy syswow64-be OS-től függően. Ha pedig kész vagy, akkor másold vissza az újat. A PAL réteg a 17.4.3-ig nem változott, szóval a két ICD kompatibilis. Szerintem a 17.4.4-ben is ugyanaz a PAL réteg. Nem biztos amúgy, hogy megengedi kirántani maga alól a talajt, szóval a másoláshoz lehet, hogy csökkentett mód kell. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) Raysen623 válasza #85552128 (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Irigylem a problémáidat... de komolyan. Tényleg olyan kurwa nehéz egy shift+del kombót lenyomni ??? Képzeld el vannak olyan userek, akiknek ez a megoldás passzol, mert hozzád képest segg hülyék, vagy egyszerűen nem értenek hozzá és így kapnak egy mankót.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) #85552128 válasza Raysen623 (#10) üzenetére


#85552128
törölt tag

Miért kéne nekem a driver után takarítani ? Nem valami bloatware szart raktam fel hanem a legújabb eszközillesztőt. Ha téged nem zavar akkor hajrá, nekem egy olyan termék drivercsomagjába amiért fizettem ne rakosgassanak kikerülhetetlen reklámokat. "Olyan kurva nehéz" ezt megérteni ?
Lol milyen megoldás ? "Mankóra" ott vannak az alapértelmezetten bekapcsolt banner hirdetések (ez is megérne egy misét) [kép] nem elég, hogy ezt is az arcomba tolnák ha nem kapcsolom ki, most már kérdezés nélkül az asztalra is pakolja az aktuális havercégek szarját. Ha valakit érdekel egy játék akkor nem így fog tudomást venni róla. Nem szívjóságból van ez, hanem haszonszerzési célból. Most "csak" egy ikon legközelebb majd értesítéseket dobál fel.

Ha nem bírod felfogni mi a gond az ilyen sutyiba telepítős, erőlködős megoldásokkal inkább maradj csendben, de semmiképp ne védd.

[ Szerkesztve ]

(#12) atok666 válasza Raysen623 (#10) üzenetére


atok666
őstag

Azert gondolom te is erzed, hogy ha felraksz egy drivert es az kerdes/tudtod nelkul rak fel dolgokat -promo/reklam a jelen esetben - a gepedre, az azert nem igazan koser...

Atok

(#13) wwenigma válasza #85552128 (#11) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugy sirsz, ugy sirtok mintha legalabb tampon vagy hüvelygombareklámokat kapnál bakker vagy felugró fluimucil DEMIÉRT!?!, ez mar e legalja...add el 'oszt nem fogod latni, vagy hasznald es allj le a sirassal.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#14) #85552128 válasza wwenigma (#13) üzenetére


#85552128
törölt tag

Látom a "csakazAMD" fanoknak is lelehet nyomni bármit és nem jut el, hogy NEM a tartalom a lényeg, hanem az ahogyan kivitelezték és próbálnak rád erőltetni valamit amiből nekik üzleti hasznuk van. Szerintem is a legalja, ebben egyetértünk.
A vicc az, hogy ha az nV csinált volna ilyet akkor elsők között lennétek ott fújolni.

Sírni meg esetleg te sírsz én két komment után abbahagytam, nektek kellett kiállni a "kedvenc gyártó" mellett miközben normális érvet mellette felhozni, hogy miért jó ez a "ha úgy van azt telepítünk a gépedre amit akarunk" irány nem tudtál. :U

[ Szerkesztve ]

(#15) Raysen623 válasza #85552128 (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

A szánalmas az, amikor valaki úgy tesz, mintha csak az ő véleménye létezne. Nem ez volt az első alkalom, amikor egy program ikont tett az asztalomra. Nem egy új dolog, nem is a legszebb megoldás, de úgy gondolom kellő ráhatással a felhasználók részéről módosítanak ezen az elképzelésen.

Egyébként én is azonnal töröltem. Látod ilyen egyszerűen tovább lehet lépni rajta. Egyébként meg teljesen mindegy fizetsz e vagy sem, reklámot fognak valamilyen formában az arcodba tolni ha akarod, ha nem. A banneres reklámokkal nekem meg aztán semmi bajom, sőt ad egy kellemes kinézetet a VGA settings ablaknak. Egyszer sem klikkeltem még rájuk, volt hogy lekapcsoltam de igazából nem zavar.

"Nem szívjóságból van ez, hanem haszonszerzési célból. " - Ez volt az egyetlen normális megállapításod. Kölcsönös megállapodást kötöttek egymással és ez lett belőle. Ezt lehet szidni és tenni ellene ha nem tetszik, nem pedig itt köpködni a fórumon. A fejlesztők rávették az AMD-t egy ilyen agresszív reklámfogásra, ők meg belementek mert ez plusz bevételt jelenthet az eladásokban.

"Sírni meg esetleg te sírsz én két komment után abbahagytam, nektek kellett kiállni a "kedvenc gyártó" mellett miközben normális érvet mellette felhozni, hogy miért jó ez a "ha úgy van azt telepítünk a gépedre amit akarunk" irány nem tudtál." - ennek meg semmi értelme. Ha ennyire zavar - és ehhez jogod van - akkor tedd vissza a régebbi drivert. Nem tartanak pisztolyt a fejedhez, hogy ezt használd. Nálam is előfordul a több hónapos driver használata...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) wwenigma válasza #85552128 (#14) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mit telepitenek? SEMMIT. Egy linket kapsz amire vagy rakattintasz vagy nem és törlöd.

nVidia mar csinalt ilyet, egy facebook oldalt nyitott meg automatikusan kérdés vagy kattintás nélkül, sőt régebben drivert se kaptál ha nem regisztraltal nala mindenfele szemelyes adatoddal. Errol ennyit. Ettol elegge messze van egy parancsikon, amit törölhetsz ha akarsz vagy egy kattintassal kikapcsolhat banner amin JÁTÉKOK-ról jelennek meg infók.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17) #85552128 válasza Raysen623 (#15) üzenetére


#85552128
törölt tag

A driver az még mindig nem "egy program", jól néznénk ki ha windows telepítés után minden driver elkezdené felpakolgatni xy játékfejlesztőhöz tartozó parancsikont akivel partnerségben vannak. Nézz csak végig redditen, ott 90%-ban AMD mellett elkötelezett posztolók vannak és még náluk is kiverte a biztosítékot. NEM ez a módja semmilyen promónak ott van a közösségi média vagy tegyék ki a driver letöltési oldalra...
A driveres tanácsot meg nem minősíteném, ezt most nem kell felraknom, a jövő hetit valószínűleg igen (ne az alapján kelljen már dönteni, hogy van e benne valami "meglepi" vagy nincs) - nem szeretnék több ilyen húzást látni.

#16
"sőt régebben drivert se kaptál ha nem regisztraltal nala mindenfele szemelyes adatoddal."

Sőt, tőlem még DNS mintát is kértek. Mesélj még :U

[ Szerkesztve ]

(#18) wwenigma válasza #85552128 (#17) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja, ha negyedévente elég volt neked akkor persze: [link] [link]

Hamarosan csak a regisztrált felhasználók juthatnak hozzá az Nvidia legfrissebb Game Ready Drivereihez. A kifejezetten az új, népszerű játékokhoz szánt optimalizációkat tartalmazó driverek a vállalat tervei szerint idén december közepétől eltűnnek az Nvidia weboldaláról, és csak a GFE (GeForce Experience) szoftveren keresztül lesznek elérhetők - a felhasználói fiókkal rendelkező Nvidia GPU-tulajdonosok számára.

Meséljek még? Amugy milyen meglepi? Ugy beszelsz rola mintha valami virust telepitene a gépedre, közben tovabbra is egy rothadt linkről van szó... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19) #85552128 válasza wwenigma (#18) üzenetére


#85552128
törölt tag

Szinte gondoltam, hogy ez lesz linkelve. 2015.10.15 - Tudod mi lett belőle ? Semmi. Akkor is, és azóta is minden drivert letudsz tölteni regisztráció vagy GFE nélkül. Persze ehhez képben kéne lenni és nem csak a szokásos "valaki félreértett valamit" clickbait cikkek alapján tájékozódni (vagy épp lehet pont azért táncoltak vissza, mert abból is felháborodás volt - tökéletes példa, hogy nem kell mindent benyelni)...

"Ugy beszelsz rola mintha valami virust "

Ami azt illeti mikor megláttam azt hittem valami vírust kaptam be és az pakoltak ki, csak nem tudtam honnan, mert nem akartam elhinni, hogy egy magára valamennyire is adó cég ilyen húzásokkal jönne.
Az a rohadt link pl. még csak nem is direkt link, hanem egy külső rövidítő szolgáltatáson keresztül irányítanak át - rettentően nagy "profizmusra" utal.

Egyébként meg semmi gond, neked megfelel, hogy a driver kérdezés nélkül a driverhez semmiben nem kötődő ikont (most még csak ennyit...) pakol az asztalra, nekem nem függetlenül attól ki csinálja. Csak ne próbálj meggyőzni, hogy ez nekem jó és kell, egyszerűen elítélendő - nem az ikon, hanem ami mögötte van.
Majd meglátjuk melyik tábor véleménye lesz a mérvadó...

[ Szerkesztve ]

(#20) Asbee válasza wwenigma (#16) üzenetére


Asbee
veterán

Pofátlan és szánalmas lépés a driver téren. Sajnálatos, hogy ennyire le lehet nyomni a torkotokon mindent, csak mert amd. Nem egy extra nagy dolog, de nem is megszokott és hogy szerzői szinten is ennyire mosdatás menjen... no comment. Azért utána lehet nézni a neten, hogy vélekednek erről. És most nem azt kellene nézni, hogy amd, mert bárkinél elítélendő az ilyen.

(#21) #45997568


#45997568
törölt tag

Nem etikus az ilyen kerdes nelkuli telepitgetes (meg ha csak egy ikon kerul az asztalra), egy kapcsolot lehet(ne) erre is szanni: "Do you want to get free AMD game promos?" ... Ettol fuggetlenul a rinya is unalmas, tul kellene lepni rajta. :U

[ Szerkesztve ]

(#22) wwenigma válasza #85552128 (#19) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Küldjek alufóliára pénzt, kis sityakra? Pont most jelent meg egy uj modell...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23) #85552128 válasza wwenigma (#22) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ennyire telik csak ? :U

[ Szerkesztve ]

(#24) 8zabi válasza Abu85 (#9) üzenetére


8zabi
őstag

akkor a Turn10-nek kéne a játék kódját igazítani az új körülményekhez? én ezt szűrtem le

(#25) tuki2200 válasza wwenigma (#13) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csakhogy szerintem neki is az elvekkel van baja, ha ez elfogadott dolog lesz be tehetnek akar fluimucil reklámokat is később, mivel ok is fizethetnek érte...milyen jo lesz ha megnyitod a képek mappat felugrik egy Photoshop widget hirdetés vagy akármi amit egy ilyen frissítéssel vagy patch-el telepitettel a tudtodon kívül, hogy "meglepi!!! nézd próbáld ki nagyon király 7 nap ingyen utánna meg vedd meg"... SENKI-SEMILYEN cég ne rakjon az ember gépére figyelmeztetés vagy megkérdezes nélkül semmit, plane nem reklámot... milyen jól jártunk azzal is hogy a DLC-k is elfogadottak lettek ugye...

[ Szerkesztve ]

(#26) 8zabi


8zabi
őstag

nem csak itt ment a sírás az ikon miatt, már van ikon nélküli telepítő is

forrás: twitter

(#27) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

pancserek.
egy csempet kellett volna belecsempeszni, aztan gondolkozzanak a nepek, hogy ezt most az amd illeszto vagy az aktualis windows update tette oda.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#28) velizare válasza Asbee (#20) üzenetére


velizare
nagyúr

a célját elérte. mindenki erről beszél. :K

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#29) vhunor


vhunor
őstag

Abu, valami infó arról, hogy a kurva NieR fehérképernyős random kifagyás ezzel is előjön-e (RX 480)? 17-es driverszériából mindegyikkel fagy, de azokkal legalább stabilan tudok 60 fps-t kihozni belőle, a 16.11.5-tel nem fagy, viszont tele van stutteringgel mert nincs 60 fps. Egyébként AMD, NV és Platinum részéről is teljes kuss van, forduljon fel mind.

(#30) Dtomka


Dtomka
veterán

Nem bírom szó nélkül hagyni...

Lehet nem gondolták át, hogy egyes embereknek milyen komoly problémát fognak okozni +1 parancsikonnal.
Tényleg +1 parancsikon ekkora gondot jelent egyes embereknek?

Néhányan kicsit túlzásba esnek, és túljátszák a szerepüket...
Aki emiatt sértést érez, akkor nehogy szét a világban mik történnek, mert lehet fel fogja k..tni magát.

Rengeteg program tesz fel +1-2 parancsikont mely nem a program inditását szolgálja...
Jah, hogy az nem az AMD -vel kapcsolatos, akkor nem is probléma.

Engem sokkal jobban zavar mikor megnyitok 1 weboldalt és ömlenek mellé a sok reklámoldalak...persze kéretlenül. De AD, megoldja, mindenre van megoldás, csak van aki leragad és tullihegi.

[ Szerkesztve ]

(#31) #85552128 válasza Dtomka (#30) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Nem bírom szó nélkül hagyni..."

Mit ? Netán védeni akarod ? Azért mert Randomsoft az aktuális Freeconverterhez felpakol több ikont is (egy korrekt cég megkérdezi hova akarsz ikonokat), egy AMD ne rakjon ilyeneket a driverbe, vagy mi akadályozza meg a többi céget hogy kövessék a példát ?

Van a telepítőben reklám [kép], van a driverben [kép] reklám, ezek el voltak nézve most már az asztalra is akartak volna pakolni, legközelebb meg kitudja mivel jönnének - hát nem.
Nem egyes embereknél, ezreknél "egyeseknek" meg bármi jó... És mindent elmond, hogy olyan gyorsan kiszedték belőle, hogy még kritikus hibákat sem javítanak ilyen gyorsan... Egy jó nagy pr fail volt.

"Engem sokkal jobban zavar mikor megnyitok 1 weboldalt és ömlenek mellé a sok reklámoldalak...persze kéretlenül. De AD, megoldja, mindenre van megoldás, csak van aki leragad és tullihegi."

Pedig ez ugyanaz, csak még kezdeti fázisban.

[ Szerkesztve ]

(#32) Abu85 válasza vhunor (#29) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az NV és az AMD azért nem mond semmit, mert nem náluk van a baj. De azt sem tudják, hogy a Platinum akarja-e javítani, mert ahhoz oda kell adni nekik a forráskódot, hogy lássák a teljes egészet a futtatás során. Egyébként a 16.11.5 is fagy, csak jóval ritkábban. Senki sem érti miért. Amikor ennyire hallgatnak a gyártók, akkor valószínűleg valami workaroundot csinálnak az összes fixálható bugra, ha már a Platinum nem teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#33) Viktor77 válasza wwenigma (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Na de ez nem igaz, ott vannak a mai napig a driverek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34) vhunor válasza Abu85 (#32) üzenetére


vhunor
őstag

Akkor fel se rakom a 4.4.-et.

(#35) Puma K válasza wwenigma (#18) üzenetére


Puma K
veterán

Semmilyen adat megadása nélkül lehet szedni a driver-t a kívánt hardverhez:

GE-nélkül használom az Nv driver-t és tökéletesen megvagyok évek óta.

A GE által használt videórögzítésre alkalmas részt pedig Bandicam-mal vagy MSI Afterburner-rel el tudom érni és használni ha szükségem van rá.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36) s.bala31 válasza #85552128 (#31) üzenetére


s.bala31
őstag

Bakker te tegnap óta ezen rugózol?? :D Vegyél be valami probiotikumot nehogy gyomorfekélyed legyen a sok idegeskedéstől. Tény hogy van akinek ez zavaró, de finoman szólva is röhejes ezért egy ilyen óvodás hisztit levágni.

(#37) bozont


bozont
veterán

Aztán a Crinson-nal eltüntetett speciális beállítások mikor kerülnek végre vissza? Valahogy nem hiszem el, hogy pár kapcsolót és UI elemet lassan már több mint fél éve nem tudnak megcsinálni. :((( Addig meg mi a francnak szedték ki a régi felületet? Ki nem sz**ja le hogy nem illik a design-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#38) Puma K válasza s.bala31 (#36) üzenetére


Puma K
veterán

Úgy látszik te sem érted miért akasztott ki ez adott embereket itt a fórumon és a világon máshol is (reddit):

Hátha segít megérteni mi is az alapvető gond:

- Egy bit.ly linkes parancsikont (ez is milyen professzionális már) rak ki az asztalra (ha fent van a béta akkor lecseréli azt a parancsikont is erre) akár akarod akár nem.

- Semmi keresnivalója nincs a grafikus driverben, főleg nem auto telepítve úgy, hogy ki sem tudod kerülni.

- Miért kéne nekem a driver után takarítani ? Nem valami bloatware szart raktam fel hanem a legújabb eszközillesztőt.

- Azert gondolom te is erzed, hogy ha felraksz egy drivert es az kerdes/tudtod nelkul rak fel dolgokat -promo/reklam a jelen esetben- a gepedre, az azert nem igazan koser...

- És mindent elmond, hogy olyan gyorsan kiszedték belőle, hogy még kritikus hibákat sem javítanak ilyen gyorsan... Egy jó nagy pr fail volt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39) #85552128 válasza s.bala31 (#36) üzenetére


#85552128
törölt tag

Egyetlen hszel indítottam, a többi pedig a többiekére volt válasz - arra amit közvetlenül vagy közvetve nekem (is) címeztek. Tudod ezt hívják párbeszédnek - elvégre egy fórumon lennénk.
A te hsz-ed na az viszont tényleg felesleges volt, bár köszönöm, hogy aggódsz ;)

[ Szerkesztve ]

(#40) s.bala31 válasza Puma K (#38) üzenetére


s.bala31
őstag

Nvidia kártya tulajok ezért miért aggódnak ennyire? :) Lehet ezt csűrni csavarni de ez legyen a legnagyobb gond egy adott driverrel. Magyarán engem az jobban idegesítene ha pl teljesítmény gondok lépnének fel vagy játékbeli bugok. Embere válogatja van aki erre gerjed, szánalmas ezen ennyit vergődni.

[ Szerkesztve ]

(#41) s.bala31 válasza #85552128 (#39) üzenetére


s.bala31
őstag

Sikerült letörölnöd már a parancsikont? :D

[ Szerkesztve ]

(#42) wwenigma válasza Puma K (#35) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Olvasni mikor tanultok meg? Ugorj mégegyszer vissza a hozzászólásomhoz please.... :U Esetleg nézd meg a linkeket is ha annyira tartalmi reagálási vágyad van. ;)

BTW, ez legyen a legnagyobb baj a driverrel illetve ahogy a kolléga írta feljebb, remélem mindenkinek sikerül 1db parancsikont letörölni...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#43) Puma K válasza s.bala31 (#40) üzenetére


Puma K
veterán

Senkinek sem jó hogy ha gyártók következmények nélkül elkezdenek rászokni, hogy a felhasználó tudta és beleegyezése nélkül rakosgatnak linkeket, meg helyeznek parancsikonokat és miegymást amihez kedvük van az ember gépére egy olyan program keretén belül amit azért rak fel az ember, mert az adott hardvert szeretné a legjobban kihasználni és annak minden funkcióját élvezni.

Szerencsére elég sok ember elég széles körben felfogja, hogy miért nem jó az ilyesfajta hozzáállás és ennek hangot is adott.

Ha még mindig nincs meg miért rossz ez színtől, oldaltól, formától vagy bármi egyébtől függetlenül akkor nincs miről beszélnünk.

(#42) wwenigma

A #18-as hozzászólásodban bemásolt dőlt betűre reagáltam a képekkel ami akkor sem és mostanra sem valósult meg.

De a 16-os hozzászólásod is érdes.

Honnan jött vagy olvastad azt a részt, hogy:

"nVidia mar csinalt ilyet, egy facebook oldalt nyitott meg automatikusan kérdés vagy kattintás nélkül, sőt régebben drivert se kaptál ha nem regisztraltal nala mindenfele szemelyes adatoddal"

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#44) wwenigma válasza Puma K (#43) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ott van két link. Volt ilyen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#45) Puma K válasza wwenigma (#44) üzenetére


Puma K
veterán

Hogy Szaby59-et idézzem:

"... 2015.10.15 - Tudod mi lett belőle ? Semmi. Akkor is, és azóta is minden drivert letudsz tölteni regisztráció vagy GFE nélkül. Persze ehhez képben kéne lenni és nem csak a szokásos "valaki félreértett valamit" clickbait cikkek alapján tájékozódni (vagy épp lehet pont azért táncoltak vissza, mert abból is felháborodás volt - tökéletes példa, hogy nem kell mindent benyelni)..."

[link]

és amire regaáltam én is:

"Semmilyen adat megadása nélkül lehet szedni a driver-t a kívánt hardverhez"

[link]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#46) wwenigma válasza Puma K (#45) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

De volt ilyen egy ideig, tökmindegy hogy mennyi. Joval sulyosabb mint egy ikon kirakása az asztalra. Én ennyit mondtam, nem többet.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47) Puma K válasza wwenigma (#46) üzenetére


Puma K
veterán

Ezt te tapasztaltad valamikor?

Vagy van képernyőmentés, videó arról vagy leírás hogy ez valakinél végbe is ment avagy meg is történt?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48) FLATRONW válasza wwenigma (#46) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem volt egy ideig sem korlátozva a driver letöltés. Volt róla szó, hogy csak a GFE-n keresztül lehet majd regisztráció után letölteni, de nem került bevezetésre.
A két linken levő októberi hír is arról szólt, hogy decembertől vezetik majd be ezt az "újítást", de nem lett belőle semmi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.