Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) mekker válasza t72killer (#8) üzenetére


mekker
őstag

Elvileg tud 100 Wattot is az USB 3/3.1, bár nem tudom, hogy tudja-e egyszerre a 100Wattos táplálást és az adatátvitelt egyetlen kábelen. Akár egy undervoltozott 960-t is elbírna így egyetlen kábelen keresztül. Ha nem tud, akkor is csak egy tápkábel kell neki.
Azért egy ilyesmi teljesítmény nem rossz egy laposnál, és ugye az is előnyös, hogy moduláris, azaz ha nem kell a teljesítmény notinál, akkor nem fogyaszt, sőt vissza is rakható PC-be (bár ez kissé macerás). Egy Macbooknál meg egyértelműen előnyös lehet.

@Tigerclaw
Én úgy tudom, hogy a TB 2 is támogatta elméletileg, gyakorlatban meg nem igazán működött a dolog. Itt viszont nem véletlenül reklámozzák a sajtódiákon ezzel a TB-t. Azt sem lehet mondani, hogy ez nekik üzletileg hátrányos lenne, mivel
-a TB így valamivel "csábítóbb ajánlat"
-minél több notiban használják az ő IGP-jüket a beépített dedikált eszköz helyett, ha meg nagy teljesítmény kell, akkor meg ott van a külső kari.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.