Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

szerintem a fejlődéshez egy dolog kell: páros lábbal jól picsánrúgjátok azt a sok idiótát, aki az internetes szolgáltatásban kavarja a kavarnivalót, de úgy, hogy röszkénél fogja őket utoljára a távolkörzeti radar.

egyébként meg a szokásos téveszme: kkv-nak nem kell szerverhoszting sem meg cloud sem.

ja, és mint az állat, hozzáfogtok az ipv6-hoz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) LordX válasza bambano (#1) üzenetére


LordX
veterán

Hát igen.. Ma kaptam meg az attól számítva 4. havi számlát, hogy felmondtam a szolgáltatást tőlük..

(#3) vanye válasza LordX (#2) üzenetére


vanye
senior tag

Magam sem értem, hogy egyes szolgáltatók mit képzelnek magukról... Egy másik cégtől én is kaptam már olyan, kb. 400 Ft-os számlát, amelyet egy akkor már kb. 3 hónapja felmondott szolgáltatás okán gondoltak még elkérni tőlem. Én meg azt gondoltam, hogy egy nagy büdös lóf***t! :DDD

Stern des Südens!

(#4) wikings2


wikings2
őstag

Ezeknél még a Berlini vasútállomáson elérhető Szabad wifi is biztonságosabb és elérhetőbb kapcsolatot nyújt... Egyik sem jó sajnos..., de ezzel kell együtt élni :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5) bambano válasza wikings2 (#4) üzenetére


bambano
titán

nekem üzleti szolgáltatásom van tőlük, a műszaki dolgokkal nem volt semmi komolyabb baj.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.