Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Morden24 válasza stevve (#30) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bizonyára vannak tálib nők, gyerekek, civilek, akiknek semmi közük nincs a terroristákhoz.

Mivel ez egy eszmerendszerre, vallási nézetre épülő közösség és nem politikai szerveződés, ezért nem igazán. Azért létesítenek többek között medreszéket, hogy már gyerekkoruktól erre neveljék a kölköket, akik aztán boldogan vetik magukat az amcsi (vagy akármilyen) tank elé egy darab fával meg kecskeszarvval. Pont ez volt a pakisztániak legnagyobb baja is, nem véletlenül úgy relfektálnak rájuk, hogy a gyerekek legnagyobb ellenségei. És ez mondjuk nem annyira amcsi média.
De ezt hagyjuk, mert parttalan. Hajlandó vagyok elismerni, hogy sok esetben a nyugati média (adott esetben akár betervezett és szándékos, akár csak a kulturális különbségek miatt fennálló) ferdítő hatása alól nyilván nem vagyok mentesítve, de a lokális médiával akkor illik dobálózni, amikor van is legitim forrás, addig a spekulációk csak az amerikagyűlöletből fakadnak (aminek nem állítom, hogy nincsen alapja, de elég rossz bázis egy nép- vagy vallási csoport megítéléséhez).
Hogy értsd: sokan érven túli érvéknt veszik elő, hogy "de a nyugati média ferdít", ami oké, de ezt csak akkor vagyok hajlandó elfogadni, ha van egy olyan "nem ferdített" vagy "másik irányba ferdített" híranyag is, amihez lehet viszonyítani. Mert az semmi, hogy "de biztos ferdít, mert az olyan és na".

És igen, a többi meg csak reklámfogás :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.