Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Elég jónak igérkezik: ) Kérdés kézbefogva milyen lesz:)
OFF: Hogy itt még mekkora flame lesz ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#2) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

NFC nincs benne, prociról még semmi adat, de majdnem biztos h csak 2 magos, kijelző pixelsűrűsége több telónak is jobb (pl lumia920), a dizájn pedig kimerül a hátsó csíkban. elég tré lett. tudom-tudom, minek az embernek nfc, meg 4 mag, stb stb. de ha ebben a telefonban lenne, minden buta apple fan habzó szájjal üvöltené, hogy ezek nélkül nem élet az élet. de megint eladják nekik a szart jó drágán :) kíváncsi lennék milyen érzés amikor már a nagyobb gyártók kihozták a saját 4magos telefonjaikat, a kedves almának meg csak 2re futotta, több hónap késéssel (mint az ipadnél), na de persze legalább drágán. a samsung-htc-google pedig napokon belül rituálisan kivégzi őket (remélem). de azért addig hátha el tudok adni pár darabot :U

(#3) Möhe válasza CoDWaW07 (#1) üzenetére


Möhe
addikt

Tré-nél leginkább a 4S áraira leszek kíváncsi. Meg a rablánc és előfizetési konstrukcióra. Mert ott tuti innovatív lesz a magenta,hamár az epölnek nem sikerült nagyot durrantani az 5-el.
szerk: egy átfogó teszttel azért kibékülnék ,az akksiidőre vonatkozóan,hamár nano sim annyit spórol az akksinak helyileg,hátha az új jobban bírja
#1: ne kezd :DDD

u.i.: ez vótmá? :

;]

[ Szerkesztve ]

(#4) btudos


btudos
veterán

Mióta világcsúcs a 7,6 mm? :F

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5) sirály12 válasza btudos (#4) üzenetére


sirály12
őstag

Semióta! Nem is értem hogy lehetett ezt leírni!

pl.:
[6,7 mm vékony okostelefont hozott a Fujitsu]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#6) aAron_ válasza btudos (#4) üzenetére


aAron_
őstag

Amióta az apple ezt hazudja :DDD

(#2) MortalVenoM: +1, ha már drágán adják legyen legalább olyan is! Azt még megértem, hogy valaki nem igényli az androido feature-eket és megelégszik az iOS-al, de ENNYIÉRT?
ezekkel az "apple szabványokkal" meg halálra idegesítenek, egy nyamvadt micro usb-t nem képesek rárakni, meg ez az új nano sim, kinek kellett ez :F :W

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#7) Tech21 válasza MortalVenoM (#2) üzenetére


Tech21
csendes tag

+1 :K

Hiszem, ha látom! - Aki nem tud úszni, ne másszon a fára, mert elüti a villamos...

(#8) Draken válasza MortalVenoM (#2) üzenetére


Draken
őstag

hogy milyen érzés? a fanboyoknál nem vált ki érzést, mivel mindent megmagyaráznak a saját javukra a saját szemellenzős szemszögükből :)

(#9) stranger28 válasza MortalVenoM (#2) üzenetére


stranger28
addikt

+1

Lehet, hogy mégis hiányzik nekik a Munkák bácsi.

Nano SIM...

Egyedül azt tudom értékelni, hogy nem lett szélesebb.

[ Szerkesztve ]

(#10) btudos válasza stranger28 (#9) üzenetére


btudos
veterán

Jó lesz az a nanoSIM, aztán majd a szolgáltatók árulják a SIM-et amiből még két kisebb méretet lehet kitörni ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11) noisia


noisia
aktív tag

18 éves sz*rosoknak jó lesz villantani a 16 éves lotyók előtt a Dockban.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#12) stranger28 válasza noisia (#11) üzenetére


stranger28
addikt

Látom ráéreztél a lényegére. :D

(#13) bok92 válasza noisia (#11) üzenetére


bok92
addikt

kb :DDD

(#14) mightymo3


mightymo3
tag

Nagy apple rajongó voltam az ipad3 ig. Amióta a pletyka hullám jött az új teloról és csak olyan adatok jelentek meg amiket nagy ívben leszarok, illetve olyan képek. Reménykedtem hogy ez csak egy vicc lesz. Na bumm tényleg vicc lett az "Iphone 5" ami egyébként egy 2012 ratyi iphone 4.2. Két év alatt semmi dizánj. Egy rakás szar az egész apple
Max ha tehetem egy imacet vezsek az cső.

(#15) total90 válasza mightymo3 (#14) üzenetére


total90
veterán

"Egy rakás szar az egész apple
Max ha tehetem egy imacet vezsek az cső.
"

Leszarozod, majd vennél még is a termékükből :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) llaszlo


llaszlo
veterán

Tipikus. iPhone hír és megtelik haterekkel meg fikázókkal a topic. :D Nevetséges.

(#17) Solten


Solten
addikt

Igy megnyujtva eleg idetlenul nez ki.

Saor Alba

(#18) Prof01


Prof01
veterán

Szép lett, jó lett! Ide vele! :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#19) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

mint e52 tulaj azért elfogadnék egy ilyet...habár engem az ipad mini jobban izgat :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#20) vocalhost


vocalhost
tag

7,6mm nagy szám?

Ne nevettessenek már.

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#21) hunter84


hunter84
aktív tag

Bevallom őszintén, elfogadnék egyet, de csak azért, mert a 4" az ideális számomra, és valamiért az Androidos gyártók mostohagyerekként kezelik ezt a méretet.

Ezen kívül azért durva, hogy már a 3. évét kezdi meg a telefon ugyanazzal a dizájnnal, unalmas!

A másik pedig - és ezt tegnap a mobilarénás srácok is jól megfogalmazták - az Apple bizony innovátorból követővé lépett elő. Semmi olyat nem mutattak be, ami máshol már ne létezett volna, a bemutatón a panorámafotózás hatalmas ajnározása pedig külön priceless.

(#22) NGA válasza llaszlo (#16) üzenetére


NGA
addikt

Én inkább csalódottakat látok. Az epöl arról volt hires, hogy mindig kijött valamivel, amire azt mondták az emberek, hogy ez igen, megcsinálta. Na ez utoljára talán a 4-es volt. Biztos hatalmas siker lesz, eladási csúcsokat fog dönteni, de elvesztette azt az iphone, ami miatt a konkurencia másolni kezdte. Már nincs innováció benne, csak egy enyhe facelift, minimális hardver tuninggal. Természetesen most is sorok fognak állni a boltok elött, de ez már csak a tervezett elavultatásnak köszönhető.

[ Szerkesztve ]

(#23) DaveJr válasza sirály12 (#5) üzenetére


DaveJr
őstag

Hogy ne csak bemutató darab legyen:

Motorola RAZR 7.1mm vékony és még sztem brutálisabban is néz ki:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#24) buktagt540


buktagt540
senior tag

Nagyjából erre számítottam...uncsi!!

(#25) slimG


slimG
tag

Engem csak az érdekel, h mikor perli be a Samu. ;] ;] ;] ;]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#26) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

" fontos újítás, hogy a telefon támogatja a tévesen 4G-nek is nevezett LTE-mobilhálózatokat"

Ha működik az usa szabadalmi rendszer, akkor ebből egy darabot nem visznek ámerikába. (sőt, asszem más fejlett országba se).

#25: azonnal, amint egy működő példányra ráteszik a kezüket. És itt most nem arról lesz szó, hogy téglatest alakú a teló...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27) joey04 válasza CoDWaW07 (#1) üzenetére


joey04
titán

2. kommentig bírták! :D

szvsz nagyon ütős lett, még ha nem is arra mozdult az Apple amerre én szerettem volna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Gl4diator


Gl4diator
tag

Szerintem ahogy az idő halad egyre anakronisztikusabb lesz az a hype az iphone körül. Nem tudnak semmi olyan újdonsággal lassan előállni a brand kivételével amit mások nem csináltak meg vagy jobban előttük. Belesimulnak a többiekhez. A brand még eladja a telefont, de kiváncsi leszek, meddig fog még ez menni így. Nagyon magasra értek, innen szép nagyot lehet zuhanni. Kiváncsi leszek ezt hogy oldják majd meg.

[ Szerkesztve ]

(#29) kymco válasza MortalVenoM (#2) üzenetére


kymco
veterán

Nem vagyok guru, de nem lehet, hogy a két mag kisebb fogyasztást jelent? És ez az akksik szempontjából nem mindegy. Én, mint okos telefon tulaj, időnként szívom a fogam, hogy csak estig bírja ki, vagy amíg töltő közelébe jutok...

www.refujvaros.hu

(#30) ntomka válasza joey04 (#27) üzenetére


ntomka
nagyúr

Komolyan érdekel: mitől ütős számodra?

ツ Headphones on - World off

(#31) Tomy Yayo válasza slimG (#25) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Meg a HTC ;] Ők is fenyegettek LTE szabadalmakkal, de hogy a videózás közbeni fényképezést is lenyúlták... ejnye-bejnye :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32) haxiboy válasza kymco (#29) üzenetére


haxiboy
veterán

Csak legyen tényleg 200 dolcsi az ára. Még lehet benevezek egyre.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ideje volt már normális méretű kijelzőnek!

(#34) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, ezt a témát elmentem a kedvencek közé.

Most tényleg elő kellene keresni az összes olyan hsz-t, amiben szanaszéjjel lett ajnározva a a tökéletes 3,5", mert a tökéletes telefonméret. Most jelenleg emberek milliói lélegezhetnek fel (mondjuk az összes Galaxy S tulaj), hogy végre mostantól az ö telefonméretük lesz a "tökéletes", mert innentől ez az etalon. :DDD

Az LTE mellett meg lehet majd perelni, mert az Apple lekoppintotta a 4"-t... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) Dany007 válasza TazLeacher (#34) üzenetére


Dany007
veterán

Igen ezt mondom én is! :D
De majd mindjárt megmagyarázzák...

A kijelző növelés és a ppi megtartása sz.tem jó ötlet volt. Ez már kellett. De ezen kívül semmi érdemi vagy forradalmi újítást nem láttam. Ami persze nem gond. Ettől még egy frankó telefon lesz. Csupán nem értem mi értelme volt ezzel egy évet várni.

szerk.: ami pedig a méreteit illeti az sem nagy durranás.

iPhone 5: 123,8 x 58,6 x 7,6 mm
Xperia P : 122,0 x 59,5 x 10,5 mm

Tehát még azt sem lehet mondani, hogy a mérettel úgy operáltak, hogy kisebb legyen összességében mint más gyártóé. Lásd a Sony P-t. Hosszúságra majd 2mm-rel rövidebb a P, szélességre meg csak 0,9 mm-rel szélesebb. Vastagságban azért már ott van majdnem 3mm(!) de a P hátulja ugye íves, és a 10,5 mm a legvastagabb pontjára vonatkozik... De az pár mm már ott sem számít. Szóval még ebben se tudtak újítani.

Vékonyabb telefon meg már több is van ennél. Tehát az se jött össze. Lehet amikor kitalálták még az volt...

[ Szerkesztve ]

(#36) SirRasor válasza kymco (#29) üzenetére


SirRasor
őstag

Xperia Ray-emet 2-3 naponta töltöm (edit: közben megnéztem, mert most adok neki enni, és 3 nap 13 óránál tart :DDD ), pedig netezni és játszani is szoktam rajta..Igaz nem brutál 3D-s játékkal, hanem csak a Block Puzzle-lel, de azzal elég sokat.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#37) TazLeacher válasza Dany007 (#35) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ettől még egy frankó telefon lesz.

Az első olyan iPhone lesz, amiért már esetleg megéri pénzt adni. Ma már nem váltanék droidról, de ha még meg is fordult volna valaha a fejemben, a 3,5" mindig ott volt elrettentésnek. Ha az 5S 4,3"-al jönne, egy olyan réteget tudnának megfogni a 4" + 4,3" kombóval, akikben eddig még alternatívaként sem merült fel az alma.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#38) 8nemesis8 válasza Dany007 (#35) üzenetére


8nemesis8
veterán

Miért?
Azért, hogy még a 4S-ről le lehessen húzni a profitot :)
Semmi más oka nincs.

(#39) tomee007007


tomee007007
őstag

"Az Apple a meglévő perifériákkal való kompatibilitást egy adapterrel biztosítja majd, ezért 29 dollárt kell leszurkolni."

Újabb lehúzás almaáéktól, gratula!

(#40) Dany007 válasza tomee007007 (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Na ez meg a másik szemétség!
5 éve ugyanazt a csatlakozót használják! 5 éve!
Erre most miután megvetted a telefont 200-300-400 dollárért, még vegyél hozzá 30 dollárért kütyüt amivel a cuccaidat használni tudod... :U Olyan komplikált az a darab, nem lehetett volna hozzáadni csakúgy?

@jer1cho:

Nekem nem kéne nagyobb. A 4 col még elmegy... De a 4,3 már nekem tepsi. :) De én sem biztos, hogy váltanék droidról. Megszoktam egy csomó mindent és igazából az i5 sem nyújt semmi olyan plusz amiért megérné jóval több pénzt kiadnom, mintha egy Xperia P-t vennék. Márpedig mostmár nagyon v.színű, hogy az lesz.

(#41) blade zte


blade zte
őstag

Már elnézést de a 7,6 mm vastagság mióta világcsúcs?[link]
Itt írja hogy ez 6,65mm, és már rég kapható

Oppo find 7 astro black

(#42) laci666


laci666
senior tag

Hol van az a nagy innováció, ja a plusz egy ikonsorral ki is merült :D

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#43) Dominó85 válasza noisia (#11) üzenetére


Dominó85
veterán

Pontosan.

Bár az Apple szerintem nem teszi naggyá az embert. Egy Armani öltöny annál inkább. A mellé max jól mutat az Iphone5, bár akkor már egy csúcskategóriás Blackberry... Az Alma egy nagy kukacos xarkupac. Összelopott brand, akik mögött olyanok állnak, akik azt hiszik mindent megtehetnek... Inkább szánalmasak, mint innovatívak. Trágya brand. Elég ha megnézzük a tipikus Iphone betegségeket: 3G és 3GS kamera melletti szokásos repedés, jack melletti repedés, elszálló wifi, gps, ha xar a frissítés stb... Már nem azért, de ha olyan faxa termékről van/lenne szó... ne legyenek már ilyen típushibái. Ennyit arról hogy ár/érték NULLA az összes Apple.

* Péter - 06302461862 *

(#44) t72killer válasza Dany007 (#35) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Csupán nem értem mi értelme volt ezzel egy évet várni." Hogy kétszer kaszáljanak, semmi egyéb oka nem volt. Egyelőre köszönöm szépen, elvagyok az SGS-2-n, majd ha lényegi előrelépés lesz, akkor váltok (már akkoriban is sírt a szám érte: kombi gps-glonass+giroszkópos navi, világkompatibilis LTE - ki tudja 3-4 év múlva milyen frekin mennek majd ezek).

#39, "Újabb lehúzás almaáéktól..." most ezen komolyan meglepődtél :F (nem csak almáéknál, az összes többi cégnél ez megy! ld az MHL "generációkat" és társait)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#45) 8nemesis8 válasza blade zte (#41) üzenetére


8nemesis8
veterán

Több, mint 600$ az ára. :Y

Bocs, engadgeten olvastam, de mobilarénán mást írnak!

[ Szerkesztve ]

(#46) szugabor


szugabor
csendes tag

Nem lett radikálisan új dizájn, az iOS 6-ról meg már tudható volt kb. milyen lesz.
Ebből a szemszögből, és a pl. Galaxy-k generációinak megújulásának szemszögéből gyengének tűnhet az összhatás.
De mint iPhone tulaj (nem összekeverendő a [mániákus] Apple fan-nal) azt mondom, hogy érdemes váltanom, mert nekem eddig is tökéletes a telefon mind hardver és szoftver szempontjából ezt csak fokozza/ná az iPhone 5.

Nulla tenaci invia est via

(#47) negyedes


negyedes
addikt

Ez eleg gyenge lett az appletol, foleg a legvekonyabbnak hazudas....

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48) kymco válasza SirRasor (#36) üzenetére


kymco
veterán

Az hány magos is?

www.refujvaros.hu

(#49) Pug válasza szugabor (#46) üzenetére


Pug
veterán

Ha az elozo is tokeletes, akkor miert is erdemes cserelned? :F

(#50) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Hol vannak azok a hozzászólók, akik anno a 4S bejelentése előtt (amikor még nem lehetett tudni, hogy a 4S-ről van szó) habzó szájjal őrjöngtek itt kommentekben, amikor valaki leírta az iPhone 5 kifejezést? Szerintük ugyanis a 4S-t nem lehetett iPhone 5-nek hívni, mert felborította volna az Apple számozási rendjét. Erre most megjelenik az 5, ami valójában a hatodik készülék...

WTF Apple users?

És egyébként most mit szimbolizál az 5? Mert a 4S ugye a "For Steve"-et jelentette egyes fanboyok szerint.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.