Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) azbest válasza Oliverda (#27) üzenetére


azbest
félisten

A Muskhin és ahogy látom a Kingston és a Geil is különösebb megkötés nélkül definiálja a liftime garit :)

Bár egyik forumukon van ilyen, hogy
"EDIT: Apparently EU Law prohibits claims of lifetime warranty and says you can only do up to 10 years." Erről máshol is hallottam már (német tv shopban a lifetime garihoz megjegyezték, hogy jogilag korlátozott errefele)

Viszont találtam egy másik gyártót is, akiknél az én verzióm tűnik az alkalmazottnak: Connect Tech
"The Connect Tech Lifetime Warranty is defined as the serviceable life of the product. This is defined as the period during which all components are available. Should the product prove to be irreparable, Connect Tech reserves the right to substitute an equivalent product if available or to retract Lifetime Warranty if no replacement is available."
ebben ha jól értem benne van az, hogy amíg a komponensei elérhetők, de azt is írják hogy nem feltétlen ugyanolyat adnak.

Tanulságos az is, hogy sok cégnél kikötik, hogy nem továbbadható a lifetime gari, így nem is olyan jó érv a használtcucc esetén (elvileg csak az eredeti vásárló tudja érvényesíteni)

Azt hiszem az a biztos, ha mindenki megnézi, hogy az adott gyártónál mit jelent a lifetime warranty, mert lehetnek eltérések :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.