Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mocsanisi válasza skippper (#50) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nehogy belemenj! Így csak bukhatsz rajta. Várd meg amíg megjavítják, és max. utána add vissza pénzt/cseréld vissza!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#52) gban válasza mocsanisi (#51) üzenetére


gban
Közösségépítő

1. ha kicserélik nekik, miért adnák vissza?
2. honnan tudja az eladó hogy lecserélt lapot kap tényleg, nem a régit, akár van papír, akár nincs a javításról? (lehet tényleges szervizelés után is rossz, vagy hamar tönkremenő, meg lehet kamu papír is)

Postázást nem vállalok.

(#53) rlazol


rlazol
addikt

Sajnálom a vevőt, és érdekelne az ő véleménye is. Tegyük még hozzá, h az adott üzletnél az előélet semmit nem számít, MODERÁTOR is vághat át vkit, ez nem jelent semmit se pro se kontra.
a fórumon szokásos gari 3 nap-1 hét.
Ha vki ezen belül nem nézte meg a hw-t, az sajna az ő baja. Ennyi erővel júniusban is felhívhatna, h csak most volt rá ideje.
Ráadásul még van rá bolti gari is. Az említett hiba "repedés", fizikai sérülésre vonatkozik erre se a PH!-s, se a bolti gari nem szokott érvényes lenni.
Nyugodtan küldd el a fracba.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#54) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Egyértelmű h vigye gariztatni ó. 3 nap lejárt, így járt, miért nem probálta ki már rögtön.. Sztem itt valami nem stimmel!
Koliba nem kell félned-sztem vannak ott nagy emberek nagyháttérrel. És nehogy már másokkal jöjjön. Másokkal a legkönnyebb jönni. Mond meg neki h meg lehet oldani rendes emberek módjára is. :)

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#55) sksporky


sksporky
tag

Nekem is volt hasonló esetem,sajna én jártam pórul:
Vettem egy VGA-t(Inno,-25k :) ) és csak 2 hét múlva tudtam a PCI-E miatt kipróbálni,meglett minden cuccom és a VGA halott volt.Persze én megnéztem hogy megy-e a srácnál.A srácnak volt 2 hajszál pontosan ilyen kártyája lehet,az 1ik rossz volt és kicserélte suttyomban? :FNem hibáztattam érte,mivel 1 hét garit adott,írtunk róla adás-vételit,a gyerek jogász,szóval hiteles volt,értett hozzá,sőt!.Még 2 tanú is hitelesítette aláírásával.Korrekt vétel volt valszeg statikusan "megsütöttem" vagy a vonaton történt vele valami hazafelé...Ezek után csoda,de még megjátszottam egy használt cucc adás-vételt(alaplap,táp),hála szerencsém volt,szintén korrekt eladóval,azonban tanultam a VGA-s esetből:

----Soha többet használt cuccot,főleg ha NINCS RÁ KIS\NAGY KER GARI----

Lehet inkább blogot kellett volna írni :))

(#56) finest válasza sksporky (#55) üzenetére


finest
őstag

Egy jogász csákó felültetett 25k-val, nem mondom jófajta jogász lehet... :(

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#57) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Ha nálad jó volt, nála nem jó, de egyikőtök sem tud érdemben lépni a másik javára, akkor ez egy eleve eldöntött helyzet. Sajnos bármit is írunk, szerintem nem találhatsz rá igazi megoldást. :((

Ha fenyegetőzik, hát ITT az írásos emlék, hogy ha mégis történne veled valami. Jogi út, verőlegényes út... szerintem te is járj utána a lehetőségeidnek, ugyanúgy megvédhetnéd magad. Tudom, hogy könnyen megijed az ember a fenyegetésektől ebben a mai világban, de ha tényleg jó volt, amikor átadtad, akkor próbálj meg kitartani, mert így ha a srác tette akarva-akaratlanul tönkre a lapot, azért mégsem neked kéne anyagi kárt szenvedned.
Írj egy papírt két tanúval egyetemben, aki VALÓS, HITELES TANÚKÉNT aláírja, hogy a lapot előző nap még te használtad, működőképes volt. Azt hiszem, ez is ér valamit.

Útálom az ilyen fenyegetőzős embereket, még a jogi út... oké, ha sikerül bebizonyítani valamit is... de a verőlegényes szerintem aljas, gátlástalan lépés, elítélem, és nem szabad engedni neki (bár az előző hozzászóló esetében én is elbizonytalanodnék), nem értem, hogy nem tudják az emberek felfogni, hogy a használt termékekkel ilyen bármikor előfordulhat, sőt nem csak a használttal, arra pedig, mint most is, ott van a garancia. Ha rendeltetésszerűen használta!

Sajnálom a vevőt is, de két hát után már nem jogos a követelése szerintem. Legyen ez tanulópénz az élethez. :(

(#58) Kamusoma


Kamusoma
csendes tag

Ha jól tom ez az alaplap Firewirés, ha a csodacsatár az USB és a Firewire kiröptetők csatiját összecseréli (ugyanolyan a kialakításuk) az eltérő lábkiosztás miatt (a + és - pont fordítva van) sitty-sutty csinál egy frankó rövidzárat, ami egy közepes tápot nem nyír ki, csak a védelmét bekapcsolva egy rövid ventillátorpörgést eredményez.
Ezt már két DIY usernél is tapasztaltam. :O

''DVI, MPEG, HDD, Flash, Java, XML, HDTV, Telefon, PDA, Computer. Még szép, még szép, még szép, még szép!''

(#59) #64791808 válasza skippper (#50) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nincs termék, mire fel adnál pénzt?

Mondd meg neki, hgoy akkor terelje jogi útra a dolgot, lássuk. Az irracionális pofátlansággal kevert idiotizmusnak is van azért határa... PH-s volt ez az illető?

(#60) skippper válasza #64791808 (#59) üzenetére


skippper
senior tag

Igen, PH!-s volt. Inkább nem írom le, priviben elküldtem:)

[ Szerkesztve ]

(#61) tojsz™ válasza skippper (#60) üzenetére


tojsz™
aktív tag

sry 2x

[ Szerkesztve ]

(#62) tojsz™ válasza skippper (#60) üzenetére


tojsz™
aktív tag

ezt ide is beírhatnád szvsz
[link]
és a nevét is nyugodtan :K

semmi közöd már ahoz a laphoz
ha kipróbálta ha nem :(
ott a hivatalos gar kész

még 3 napra sem vagy köteles garanciát vállalni
próbagar és kész
mert mi van ha hazaviszi és te tényleg frankón adtad neki oda
ő meg a hozzáértésével tönkrevágja :F

a fenyegetőzései miatt meg még az apját is elkalapálnám :W ;]

[ Szerkesztve ]

(#63) sasa311


sasa311
veterán

3 év gari volt rá? Akkor fogja a garipapírt, sétáljon be vele a bótba és adja le, hogy rossz.

Nem volt garipapír, csak vállaltál rá 3 nap garit? Hát akkor ki kellett vón próbálni 3 napon belül.. ennyi.

Privátot elrak, amiben fenyeget, ha tényleg rádküldené az elitkommandót (amire kb 1% esélyt látok) akkor rendőrségre besétál, feljelent, őt meg majd csücsül a hűvösön és gondolkodik.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#64) skippper válasza sasa311 (#63) üzenetére


skippper
senior tag

3 év gari volt rá és egy napot se vállaltam.

Nehézségek ekerülése végett megbeszéltük, hogy megvárja, amíg visszajön gariból és ha működőképes alaplap ott van a kezemben (meg neki is) akkor visszacsere és kész. Édesapámnak sikerült rávenni az ő édesanyját. Gondoltam, hogy a szülei voltak a "szűk keresztmetszet" :((( . Lényegtelen, oda a jó üzletemnek, de legalább béke van :(

(#65) #64791808 válasza skippper (#64) üzenetére


#64791808
törölt tag

milyen alaplap? lehet, hogy kéne :D

(#66) skippper válasza #64791808 (#65) üzenetére


skippper
senior tag

Nekem volt Gigabyte DS4 és ezt cseréltem P5B Deluxe-ra (meg majd vissza, ha minden igaz...)

(#67) Alex91


Alex91
félisten

Valoszinuleg rajottek, hogy rossz cseret csinaltak...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#68) Salvador20 válasza skippper (#3) üzenetére


Salvador20
őstag

megtalállak, azt hitted nyugodtan árulhatsz paintballt bárhol? :))

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.