Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Kampó


Kampó
senior tag

besodrom

Én sem értem:D:D

De Droidon bellül az összes ugyan az...
ok vannak launcherek témák.. de ugyan az...
Almát eszem ágában sincs:) venni.

valojában foggalmam sincs...
lehet marad lehet nem..
a szin akor csak engem zavar...
ha fehéret vetem volna sem örültem volna hogy a home gomb szürke:P

AMD volt AMD van AMD lesz

(#552) zsül


zsül
csendes tag

Ezt próbáltátok már, tud valamit kezdeni a reklámokkal?

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#553) atosan


atosan
addikt

Nos, itt van teszt egy Core plusról, a két telefon között csak annyi a külömbség, hogy a core-nak nagyobb a kijelzője, aksija és van NFC, viszont nincs a gomboknak megvilágítása. Minden másban megegyezik, HW SW teljesen ugyan az.

Maine coon

(#554) whiskeys válasza atosan (#553) üzenetére


whiskeys
őstag

Az jó

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#555) Kampó


Kampó
senior tag

a core+ szebb:P :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#556) Gardoni válasza zsül (#552) üzenetére


Gardoni
aktív tag

na ezt én fel is kúrom hisz firefox-ra és Exploreren is használom gépen :) majd kiderül ér e valamit

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#557) zsül válasza zsül (#552) üzenetére


zsül
csendes tag

Szerintem jobban mutat a led villanó a kamera alatt, úgyhogy nem kéne. Meg a kamera is kitüremkedik a hátán, úgyhogy azért se. :)

[ Szerkesztve ]

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#558) Kampó


Kampó
senior tag

a keret körbe minöségibb benyomású:P nem ez a szálcsiszolt müanyag vacak:P:R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#559) zsül válasza Gardoni (#556) üzenetére


zsül
csendes tag

Én most felraktam, de a játékok alatt ott volt a reklám. Lehet, hogy állítgatni kell rajta valamit? :(

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#560) jambiyya


jambiyya
őstag

Üdv, mától vagyok tulaj. 10e forint volt a telenornál, és ezt az árat nagyon megéri. Hiba nélkül működik. Galaxy ace-ről váltottam, ég és föld a két teló. :)
Lumia 520 volt a másik jelölt, de az sajnos a jól megszokott google szolgáltatásokkal bajban volt, pedig érzésre gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#561) atosan válasza jambiyya (#560) üzenetére


atosan
addikt

Üdv közöttünk :)
Egy ideig én is szemeztem az 520-al, de inkább nem, szoktam olvasgatni a topicját, annak is vannak hibái. Nem bántam meg, hogy ezt választottam.

Maine coon

(#562) Benosz


Benosz
csendes tag

Hello

Lenne egy kérdésem , nagyobb igényű játékok (pl. subway surfers) jól futnak ezen a telón??????

Ha valaki segítene megköszönném!!!!!! :K

(#563) Kampó


Kampó
senior tag

Én nem vok nagy teló gamer xd dead tiger vagy triger 2 fainul ment rajt. Nemtom az mennyire szàmit komojabbnak. :C

AMD volt AMD van AMD lesz

(#564) jambiyya


jambiyya
őstag

Két dolgot nem találok egyelőre:
1. automatikus képernyő fényerőállítás
2. hol lehet egyenként feléleszteni a letiltott alkalmazásokat (egyszerre lehet mind, azt megtaláltam)

lumia 520 a nejemnek van, és tényleg gyorsabb, de ahhoz már túlságosan "függök" a google alkalmazásaitól, hogy ne androidos telóm legyen :)

(#565) atosan válasza jambiyya (#564) üzenetére


atosan
addikt

Nincs fényszenzor, tehát nem lehet automata, én a Brightness schedulert használom. Reggel 7-től este 6-ig 75százalék, utána 35.
Amiket fagyasztottál, a lista legaljára teszi, görgesd egész le.

Maine coon

(#566) Kampó


Kampó
senior tag

ha nincs fény szenzor akkor az előlapon a kamera és a közelség szenzor mellet a másik az mi??:)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#567) atosan válasza Kampó (#566) üzenetére


atosan
addikt

Ezek:

Aztán, hogy melyi mi azt nem tom
Ez a Bosch még az a Bosch, vagy már ez is kínai?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#568) halkow


halkow
őstag

sziasztók ha minden jól megy hétfőn a telenornál kártyásan 40k ért lehet benevezek egyre én is :D

Végig olvastam a topikot úhhh... 2-3 ember volt akinek voltak kisebb hibái a teloval... ami egész jó arány
szerencsére ezeket a 3 napos csere-gari megoldja ha előfordúlna valami

Eredetileg gs4>note3-ra próbáltam gyűjteni de ez nem jött össze ,láttam 2 hete a tv-ben a trend+-t(nem vagyok marketing áldozat) meg is néztem voltak elvárásaim nézegettem a többi gyártót is :)
-ne legyen túl drága
-2mag,vakú af,480p jó kijelző,jó wifi,brend..stb
Még egy irda-t szívesen láttam volna benne :)
4.4 frissitést is tuti kapnia kell majd és az se volt utolsó szempon az elvárásaim között :)

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#569) atosan válasza halkow (#568) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem vállalható kis bestia :) Az én igényeimet teljesen kielégíti.
, net, zene, néha navi, közösségi oldalak, meg persze sömösö és telefonálás.
Úgy tudom infra jobbára az Lg-knél van, de remélhetőleg lassan visszaszoknak a gyártók.

Maine coon

(#570) halkow válasza atosan (#569) üzenetére


halkow
őstag

ja-ja nálam mindenes lesz kíváncsi vagyok mit fog produkálni tesóm sgs2-é hez képest na meg Dead Trigger 2-öt is kiprobálom :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#571) zsül válasza atosan (#565) üzenetére


zsül
csendes tag

Én meg lehúzom a rolót, és beállítom magam, ha kell. Minek etessem egy újabb programmal a memóriát? :D

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#572) zsül válasza Kampó (#566) üzenetére


zsül
csendes tag

Nagyon jó lett volna egy üzenetjelző LED oda. Azt azért hiányolom.

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#573) zsül válasza atosan (#567) üzenetére


zsül
csendes tag

Az talán még nem kínai. :D

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#574) atosan válasza zsül (#573) üzenetére


atosan
addikt

:C

Maine coon

(#575) jambiyya válasza zsül (#572) üzenetére


jambiyya
őstag

vannak hiányosságai, de ár/értékben szerintem az egyik bestbuy most (telenor lista)

(#576) zsül válasza jambiyya (#575) üzenetére


zsül
csendes tag

Ha mindannyian elkezdenénk sorolni, hogy kinek mi hiányzik, máris a felső kategóriában találnánk magunkat. :) Jó ez ebben a kategóriában, nincs ezzel probléma.

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#577) whiskeys válasza zsül (#576) üzenetére


whiskeys
őstag

Az tuti :D

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#578) #82351360


#82351360
törölt tag

Nos péntek délután beszereztem egy ilyen kis csodát a vodánál 9900-ért Go-val. Sajnos aznap elég durva estém volt, úgyhogy nem foglalkoztam sokat a telóval. Na de tegnap bepótoltam mindent.
Apróbb módosításaim listája:
- Rengeteg gyári bloatware vacak törölve
- Holo Launcher
- Root
- CWM
- Fejlesztői mód engedélyezve
(Amint kijön rá egy 4.4 alapú CM, repül a gyári rom a kukába.)

A módosítások után teljes mértékben meg vagyok elégedve a telefonnal, piszok gyors, gyönyörű kijelzővel. Szerintem az árát teljesen megérte.
Két kérdés merült fel bennem. Ha a galériában rákattintok a kép szerkesztésére, akkor kiírja hogy nincs telepítve képszerkesztő, és ide kattintva letölthetem, de ha oda kattintok, akkor semmi nem történik. Ez nálatok is ilyen, vagy csak a másnapos énem gondolta úgy, hogy nem kell nekem képszerkesztő és tiltotta az alkalmazást?
Illetve az oldalsó burkolaton ti is észrevettétek a 4 illesztést?

Majd elfelejtettem, az XDA-n a topikajánlóba kéretik egy kis támogatás a telefonnak, hogy minél hamarabb lehessen CM-ünk és drivereink! Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#579) jambiyya válasza #82351360 (#578) üzenetére


jambiyya
őstag

Nálam települ a képszerkesztő, és nem találtam illesztést, bár nem tudom mire gondolsz konkrétan.
Kérdés: a reklámokat csak root után lehet eltüntetni? A galaxy ace-nél rootoltam, telepítettem superusert, meg valami antireklámot és működött is. Ezt viszont nem szeretném rootolni, mezei user szeretnék lenni, ha lehet. :)
Egyébként én is töröltem (vagyis letiltottam) sok alkalmazást, többek közt a samsung alkalmazásokat is, meg valami HP printer segédet.
Naszóval van élet root nélkül? :)

(#580) #82351360 válasza jambiyya (#579) üzenetére


#82351360
törölt tag

Elméletileg az adblock működik root nélkül is, csak megfelelően be kell állítani a proxy-t a telefonban.
A rootot a gameCIH miatt tettem fel, nem szeretem ha feleslegesen lehúznak az appok. :DDD
A telefon oldalán van egy acélkék keret, az olyan mintha 4 darabból lenne összeilleszve a sarkokon. (Bár nagyon jó szem kell hozzá hogy látni lehessen.)
Egyébként kellemes meglepetés ért a samsung store-ban, még mindig elérhető náluk a Flappy Bird. :)

(#581) whiskeys válasza jambiyya (#579) üzenetére


whiskeys
őstag

Samsung alkalmazások törlése nem okoz galibát a telo müködésében?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#582) atosan válasza #82351360 (#580) üzenetére


atosan
addikt

A képszerkesztővel én is így jártam, a samsung áruházból lehetett telepíteni, asszem a playen nincs is fent, ez is egy samsungos cucc.
És tényleg van illesztés, egyenletesnek tünik, kőrömmel sem érezni az átütést.
Ha vállalkozó kedvű vagy, tudnál csinálni egy szájbarágós mahyar leírást a root menetéről? Előbb utóbb fognak kérni ilyet.

Maine coon

(#583) zsül válasza #82351360 (#580) üzenetére


zsül
csendes tag

A megfelelő beállításokról mesélnél bővebben? :)

Ami nem kínai, az hamisítvány.

(#584) whiskeys válasza atosan (#582) üzenetére


whiskeys
őstag

Én múltkor küldtem Privibe a root dolgot....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#585) atosan válasza whiskeys (#584) üzenetére


atosan
addikt

Tudom, azzal nincs is baj, meg persze köszönöm. Nem nekem kellene, kitenném a főoldalra, szerintem előbb vagy utóbb valakinek kelleni fog. Szivesen venném ha valamelyikőtök bevállalná, természetesen névvel lenne, ki fordította stb.

Maine coon

(#586) jambiyya


jambiyya
őstag

-tényleg ott az illesztés (és ha nem mondod, soha észre sem veszem)
-samu alk. nélkül is vidáman működik a teló

(#587) besodrom


besodrom
újonc

core plusba am elég fura hogy nincs a navigálógomboknak megvilágítása. meg 4,3" kijelző ugyan azzal a felbontással mint tren+ nak. így kisebb a pixelsűsüsége :S meg ez a 4 colos kijelző szerintem bőven elég. egyébként a core plusnak élőben ugyan olyan gagyi festett műanyaghatásu az oldala csak más színben, bár nekem ezzel sincs bajom. nem kell nekem fém keret, ma már olyan jól összerakják ezeket a telókat hogy tényleg kifogásolhatatlan.

Kampó:
szerintem az új olcsóbb samsung telóknál mint a trend plus, core plus a fekete valójában sötétkék. figy idézek a nemrég linkelt core plus mobilarénás tesztjétből:
"Nálam a fekete változat járt, ami igazából egészen sötét kék."
az itteni "fekete" trend plus tulajok ha erős napfénynél kicsit döntött szögben megnézik a telójukat, elvileg mindenkinek sötétkék kell hogy legyen. egyéb fényviszonynál valóban feketének tűnik.

Benosz:
teszteltem több játékot is. subwas surfers akadásmentesen fut, bár ha szinkronizálod fb-vel és be van kapcsovla a net, akkor néha megakad. dead trigger 2 low-on akadásmentes, high-on kicsit izzad a teló.
érdekes pl, hogy a plants vs zombies 2 a menüben szaggat, de a játék még akkor is hibátlanul megy ha televan a képernyő és esnek szét a zombik meg mindent beterítenek az effektek.
temple run 2 high-on tökéletes, nagyon ritkán akad meg. sonic dash, table top racing is mennek szépen.
ha rászánom magam akkor nézek pár durvát mint pl a most wanted, gta vice city, elvileg ezek is elfutnak rajta.
így remélem eloszlottak kételyeid, elég sok játékkal fogsz tudni játszani : )

(#588) halkow válasza Benosz (#562) üzenetére


halkow
őstag

Ezt láttátok már?
m.youtube.com/watch?v=N0MbKQm-Q_Q&client=mv-google&guid=&gl=HU&hl=hu

ezen úgy felhúztam magam low grafikán is szaggat :(

itt egy s2-es gta, látszik hogy megeszi reggelire a trend+ -t

m.youtube.com/watch?v=fpKuG69c2to&gl=HU&client=mv-google&guid=&hl=hu

kár érte.... hogy mi a francér nem raktak bele egy normális qualcomm soc-ot :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#589) besodrom


besodrom
újonc

nyilván ez a teló nem hardcore játékosoknak lett kitalálva, de mégis sok játékot elvisz.
a gta 3 szinte minden telón rosszabbul megy mint a vice city, állítólag rosszabbul van optimalizálva. most már kíváncsi vagyok, fel kéne rakni... :D

(#590) Tournament válasza besodrom (#589) üzenetére


Tournament
aktív tag

Érdeklődnék, hogy kell a Samsung Galaxy Trend Plus telefonomat root-ni? Sok gyári program nagyon sok helyet foglal el. Amúgy a 491 hiba még mindig fenn áll nekem.:( Teljes jogot szeretnék a telefonomra.

(#591) whiskeys válasza Tournament (#590) üzenetére


whiskeys
őstag

Neked is elkuldtem anno privátba....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#592) Tournament válasza whiskeys (#591) üzenetére


Tournament
aktív tag

De ott pénzes verziót találtam.

(#593) Gabson730


Gabson730
tag

na sikerült ... befagyott mint a gerely ...a skype videóhívás bezárása után rögtön
se kép se hang, még jó hogy van a 8 mp-es újraindítás most újraéledt :DDD

(#594) atosan válasza Gabson730 (#593) üzenetére


atosan
addikt

Úgy hallottam a skypot sok telefon nem szereti, én nem használom.

Maine coon

(#595) whiskeys válasza Tournament (#592) üzenetére


whiskeys
őstag

Root, pénzes? Ami pénzes az a függetlenítés...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#596) whiskeys válasza Tournament (#592) üzenetére


whiskeys
őstag

Root, pénzes? Ami pénzes az a függetlenítés... Jó a Skype, csak videohivás sokszor a gépet is lefogja....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#597) jambiyya válasza atosan (#594) üzenetére


jambiyya
őstag

Nálam tökéletesen működik, ugyanakkor apósom S3-masának összekutyulta az érzékelőit. Mondjuk újratelepítés után működik neki is. Mióta ms megvette, azóta a wp-s cumókon jól műkszik. ;)

(#598) atosan válasza jambiyya (#597) üzenetére


atosan
addikt

Nem nagyon ismerem, pc-n sem használom, viszont a BBM-et kipróbálnám, csak az meg nincs az ismerőseimnek.

Maine coon

(#599) whiskeys válasza atosan (#598) üzenetére


whiskeys
őstag

Az mi?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#600) Gardoni


Gardoni
aktív tag

valaki tud valamit az android frissítésről mert itt láttam mintha valaki írta volna hogy lesz rá 4.4?

SAMSUNG A34 5G - 128/8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.